Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νεο πουλεν στο χωρο και ειπα να δοκιμασω
Το ραντεβου το εκλεισα μερες πριν να προλαβω τον οχλο, ειδα οτι κανει και κωλο οποτε ειπα εδω ειμαστε
Εν Ταχει παμε

Ομορφη γυναικα, εφτασε με ενα ωραιο φορεματακι που τονιζε τα ποδια της
Ψηλη οπως αναγραφει το site, με ωραιο προσωπο.... δεν ξερω ποια μου θυμιζει
Κορμι καλο για την ηλικια της γιατι 30 δεν ειναι, κοντα στα επομενα -αντα ειναι, μιλφακι αλλα κρατιεται καλα και σε κορμι και προσωπο
Στηθος 1 με μια επιπεδη ελια στο αριστερο στηθος/ρωγα, γενικα εχει μερικες ελιες και πιο κατω και στην πλατη, προσωπικα δεν εχω τετοια θεματα
Κωλος καλος, με λιγοτερη λαμψη απο των φωτο και τον δινει :)
Μουνακι καλο επισης, με μια τουφα που ειχα να δω καιρο, συμπαθητικη αισθηση
Καταγωγη, δηλωνει Ελληνιδα και θα ηθελα να την πιστεψω, δεν ζητησα διαβατηριο, κουβεντα ανετα κανεις, πολυ συμπαθητικη κυρια

Αγωνας

Λιγο γλυψιμο στην αρχη για να παρει μπρος, αλλα ηταν λιγο κομπλαρισμενη γιατι ηταν πρωτη της μερα, ασχοληθηκα καπως αλλα ειπαμε να παμε για στοματικο καθως δεν επαιρνε μπρος
Καλη πιπα, καλη προσπαθεια για deepthroat, δεν την κρατησα πολυ εκει γιατι λιγουρευομουν τον κωλο της :)
Περασμα και απο το μουνι της, συμπαθητικη αισθηση οπως ειπα, αλλαγη μερικων στασεων για να καταληξουμε στα 4
Καλη κωλοτρυπιδα, καλουτσικες αντοχες και μερικες εναλλαγες στασεων απο πισω :)
Σε καποια στιγμη ομως παρεδωσε "πνευμα" και ζητησε διαλειμμα, απ'οτι μου ειπε την ειχε ξεκωλιασει κι ο προηγουμενος(την τρελα μου μεσα :( )
Παραταση ειχα ζητησει στο ραντεβου, οποτε παλι πιπα, μουνακι και μερικες στασεις που ειχαμε αφησει απο κωλο
Καλη συμμετοχη γενικα, σημαδια κοπωσης οπως ειπα υπηρχαν, αλλά τη δικαιολογω καθοτι ηταν η πρωτη της μερα


Γενικα περασα καλα, θα μπορουσε να ηταν καλυτερα αλλα πιστευω οταν συνηθισει κι αυτη τους ρυθμους της δουλειας θα παρει μπρος
Θα την ξαναπαρω για επιβεβαιωση και ελπιζω να εχω μια σαφως διαφορετικη εμπειρια ωστε να βαλω δευτερη κριτικη
Το γραφειο αψογο στον καταμερισμο των ραντεβου της για πρωτη μερα, εξυπηρετησε και με παραταση που ζητησα
Η κοπελα καθησε και λιγακι παραπανω και μου εκανε θετικη εντυπωση οτι το γραφειο δεν ενοχλησε, Μπραβο σας(στο παρελθον ειχαμε απο ξυπνητηρια, οδηγους κλπ)
Καλη επιλογη μπορω να πω γι'αυτα που προσφερει, αν φυσικα δεν εχετε θεμα με οτι ανεφερα πιο πανω στην κριτικη μου

Tested ..... "Ήθελα το κάτι παραπάνω για να νιώσω ο Δίας της..." Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, doc_lin, gnnakos και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού