Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα μάγκες,

Στην αρχή δεν ήμουνα σίγουρος αν είναι η κατάλληλη επιλογή αλλά επειδή υπάρχει μια σχετική εμπειρία στον χώρο επέλεξα να δοκιμάσω κάτι καινούργιο! Εδώ το κορίτσι μας είναι περιπτωσάρα... η κοπέλα είναι απλά πανέμορφη, στις φωτογραφίες φαίνεται μουνάρα έτσι με λίγο ανατολικό block χαρακτηριστικά, αλλά από κοντά απλά δεν υπάρχει είναι πολύ πιο όμορφη!!!

Με το που άνοιξε την πόρτα έμεινα !! μιλάμε για ένα κορίτσι πανέμορφο με καταπληκτικό σώμα, βυζάκι τούμπανο και κωλαράκι απλά θεϊκό ... στρογγύλο και τουρλωτό όνειρο Μύριζε απίστευτα όμορφα και ήταν πάρα πολύ προσεγμένο και περιποιημένη, μέσα στην καύλα
Έκανε κατευθείαν μπανάκι και μου βγήκε από το μπάνιο μόνο με τις ζαρτιερούλες της μου τρέλανε το μυαλό! Με ξεκίνησε με μια πίπα απίστευτη που δεν ήθελα αν τελειώσω κάτι που έγινε δυστυχώς για μένα γρήγορα δεν άντεξα με είχε καυλώσει τόσο που κατάθεσα πάνω στα υπέροχα βυζάκια της!
Δεύτερο γύρο μου στήνει το κωλαράκι της στα 4 να την γαμήσω και έτσι μου το κούναγε λίγο πέρα δώθε ποιος δεν το γουστάρει αυτό!!! Στο γαμήσι, μιλάμε ότι το κορίτσι δίνει πόνο! έχει απίστευτο ρυθμό και το γουστάρει στο full..
Έχει από τις πιο καύλα αντιδράσεις που έχω δει σε γυναίκα μέσα στην καύλα και το νάζι! απίστευτη συμμετοχή ένα μεγάλο μπράβο στο κορίτσι μας.

Πολύ δυνατό! από τις καλύτερες επιλογές δέκα με τόνο!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
1.740
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chaoserevos, kwstasxat, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2021
Μια αυτή και μια η Jolie...ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
review reaction 1 TOMCRUISE
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1