Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 141359
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ρωσίδα από Μόσχα (διατηρώ αμφιβολίες και για τα δύο…Κουλ) γύρω στα 32-34. Αν κατάλαβα καλά τώρα έχει μπει στον στίβο, με αφετηρία την χώρα μας.

Η photo με τις ζαρντιέρες και η photo με το κόκκινο κορμάκι είναι πολύ κοντά σε αυτό που θα δείτε στην πραγματικότητα όσον αφορά το σώμα. Αυτό που δεν φαίνεται στις photos είναι το ύψος/μέγεθος της. Η κοπέλα είναι 1.85 καθαρό! Flat κοιλιά, ανοιχτές πλάτες και ένα ζευγάρι ατελείωτα και γυμνασμένα πόδια. Κώλος βγαλμένος από τα πιο βρώμικα όνειρά μου, σφιχτός και περήφανος Ναι!! Μοναδική παραφωνία το ελαφρώς πεσμένο στήθος, παντελώς αδιάφορη λεπτομέρεια για εμένα αλλά κάποιους μπορεί να ενδιαφέρει…Γενικά το κορμί της είναι πολύ γυμνασμένο, με πολύ ωραίο και απαλό δέρμα χωρίς κανένα tattoo. Το πρόσωπο είναι λίγο πιο άγριο από τις photos (πρόστυχο, όπως μου αρέσει) και έχει πολύ μακριά μαύρα μαλλιά. Εμένα μου έμοιαζε σαν της gal gadot.

Ήρθε ντυμένη με ένα mini strapless φόρεμα, σακάκι και ψηλοτάκουνα πέδιλα. Προσεγμένα άνω και κάτω άκρα και καθαριότητα σε όλα ΟΚ. Ανοίγοντας και βλέποντας αυτό το καθαρόαιμο το μυαλό μου πλημμύρισε από σεροτονίνες Γιούπιιι!!
Πήρα κατευθείαν το γραφείο και ζήτησα παράταση του αγώνα…

Εξαιρετική διάθεση, ζεστό χαμόγελο και ωραία αύρα…Καπάκι, Αγγλικά γιοκ. Αλλά όταν μιλάμε για γιοκ εννοούμαι γιοκ…Θέλει να επικοινωνήσει και το παλεύει με τον φίλο μας, τον google translate.

Στον αγώνα : The wrath of god! Γλωσσόφιλα και γλείψιμο από την κορυφή μέχρι τα νύχια (κυριολεκτικά) από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει. MF, dt και πάλι mf. Και ξανά dt…Submissive και μες την κάβλα! Σε κάποιες φάσεις έφευγε το μυαλό της…Ότι θες, όπως το θες, όσο το θες! Κόλαση! Ναι!

Συμπερασματικά : Όπλο!!!

Ps1 : Η βαθμολογία στην επικοινωνία είναι τιμής ένεκεν.

Ps2 : Κόστος 230+20 (CIF)

Ps3 : Σαν τον άνθρωπο στο ψηλό κάστρο, που υπήρχε ή όχι, που είχε δύναμη ή μήπως όχι…Έτσι αισθάνθηκα στην συνάντηση με την Diva. Άλλωστε σαν ψηλό κάστρο είναι…
Μια κολασμένη ανάμνηση…

Ps 4 : Ο άνθρωπος στο ψηλό κάστρο / Philip Dick. Εξαιρετικό βιβλίο, διαβάστε το.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.146
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, chaoserevos, rodriguez65 και 45 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2021
α
Man in the high castle

κερδισαν οι ναζι στο βιβλιο

και καλο το σηριαλ
G
geroksouras
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, paparovicz και 2 άλλα μέλη
07 Νοεμβρίου, 2021
Όντως εξαιρετικό το βιβλίο, σύντροφε…
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, old boy
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2