Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βραδακι και στην αναζητηση του επομενου ραντεβου. Πρωτος στοχος δεν μπορουσε, δευτερος μου ριχνει ακυρωση καποια λεπτα πριν το ραντεβου, μηνυματακι στο Γκλαμουρα για διαθεσιμες με απαντηση μονο 2 κοριτσιων, Ksenia και Karin.
Σκεψη ιδιαιτερη δεν χρειαστηκα καθως αυτες οι φωτο με το γαλα, τη μπανανα, κλπ συν το οτι το μενου ειχε και κωλο με οδηγησαν στη μονολεκτικη απαντηση Ksenia και καπου εδω ξεκιναει το ραντεβου μας.....

Η κοπελα κατεφθασε με μια γκρι κοντη καμπαρντνα και εσωτερικα ζαρτιερες οπως ειχα ζητησει(ευχαριστω Γκλαμουρα)
Με τα τακουνια περι το 1.80, προσωπο σαφως πιο γήινο απο των φωτο, λιγο πιο γεματο και με λιγο makeup, προσωπικα μου αρεσε περισσοτερο
Αγγλικα γρι δυστυχως, οποτε πολλα δεν μπορουσαμε να πουμε και περασαμε στο "ψητο" κατευθειαν
Οταν αποχωριστηκε την καμπαρντινα, ειχαμε ενα θεματακι καθως απο τη μεση και κατω ανοιγει αρκετα και εχει κοιλιτσα, κοινως περιφερεια
Ηλικιακα λεει 28, ε και 24 να μου ελεγε θα την πιστευα
Πανλευκη επιδερμιδα και ροζ μουνακι με μικρα χειλη, mesmerising ματακια που μετατρεποντουσαν σε γατισια με την παροδο του ραντεβου
Στηθη που εχουν αρχισει να ακολουθουν τους νομους της βαρυτητας, 2.5αρια καπου εκει, μεγαλουτσικες θηλες και ρωγες που καυλωναν
Εχει piercing στον αφαλο και πανω απο το μουνακι της ενα κρεμαστο, συν εναν κρικο στην κλειτοριδα, επισης εχει διατηρησει μια τούφα/landing strip στο μουνακι(ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ προσοχη αν τριψετε κλειτοριδα και οχι νυχια, θα της προτεινα αν μπορει να το μεταφερει το γραφειο να βγαλει τον κρικο μην παθει καμια ζημια)

Παμε στα του αγωνα

Στον καναπε γενικα αγωνα δεν κανω, αν και στον ενα εκανα με Megan, δεν ξερω πως μας βγηκε αλλα με την Ksenia εγκαινιασαμε και τον αλλο
Πολυ χαλαρη αρχη με φιλια και χαδια, φιλαει ομορφα και με γλωσσα
Ουτε ρουχα δεν προλαβα να βγαλω και αρχιζω να τη γλυφω, καθησε και το απολαυσε και μου τα εδωσε στο στομα, καθαρο μουνακι και με ωραια γευση οι "χυμοι" της
Στη συνεχεια αφου με εγδυσε την πηγα κατευθειαν στο κρεβατι
Εκει αφου με ψεκασε ΑΡΚΕΤΑ(με αυτα που εχουν για την καθαριοτητα, οπου προσωπικα δεν εχω θεμα, απεναντιας μου αρεσουν οι καθαρες κοπελες γιατι αμα ψεκαζουν σιγουρα ενδιεφερονται και για τη δικη τους καθαριοτητα) ξεκιναει μια καλη πιπα, οπου σε καποια φαση την βαζω 69 για να ασχολουμαι μαζι της κι εγω
Εκει το deepthroat το ειχε πνιγοταν σε καποιες φασεις και εκανε το κρεβατι μουνι απο τα σαλια της :)
Στο γλυψιμο ανταποκρινεται αριστα και μαλιστα εκοβε απο την πιπα για να απολαυσει, βγαζει υπεροχες κραυγουλες
Αλλες 2 φορες μου τα εδωσε στο στομα κι αν δεν με πιστευετε στα παλια μου τα παπουτσια να το πω ευγενικα(κωδικος 123)
Παρα πολυ θερμη γυναικα και πολυοργασμικη οπως αποδειχτηκε, δαχτυλα δεχεται παντου αν και δεν ζορισα απο πισω
Καβαλημα απο πανω οπου ηταν μουσκεμα, καλη αισθηση ειχε, φιλια παθιαρικα, ταιριαξαμε παρα πολυ
Ιεραποστολικο να τριβει το μουνακι της, να παιζει με τις ρωγες της, οπου σε καποιο σημειο να μου πεταει κατι Ρωσικα και να με squirt-αρει :)
Συνεχεια σε κανα 2 στασεις ακομα στο ιδιο μοτιβο, οπου εκει σταματησα να μετραω τους οργασμους της, 123
Αριστη συμμετοχη απο πλευρας της αν και πρωτοβουλιες δεν παιρνει καθολου θα ελεγα, κατι με το οποιο δεν εχω θεμα ιδιαιτερο, επισης ως "χημεια" ταιριαξαμε λες και την γνωριζα χρονια
Παμε και στο Κωλαρακι που λογω πρωτης εμφανισης, ηταν και ο λογος που την κρατησα
Τζελ να σημειωσω ειχε αλλα δεν χρησιμοποιησε ουτε μπρος ουτε πισω, με τοσα υγρα.... δεν χρειαστηκε :)
Καλη αισθηση απο πισω και μετα απο μια διερευνιτικη επαφη, ειδα οτι γουσταρει, της αρεσει και να τριβεται παραλληλα ή να τριβεις το μουνακι της εσυ και να χυνει, 123
Εναλλαγη μερικων στασεων και παρεδωσα ολο μου το ειναι στο κωλαρακι της, χαλαρωση, φιλακια, χαδακια και μπανακι γιατι το alarm ειχε χτυπησει προ πολλου
Στον αγωνα βγαζει υπεροχες κραυγουλες, πεταει αρκετα Ρωσικα και φυσικα απο τις πιο πολυοργασμικες που εχω συναντησει
Παντα εψαχνε τα χειλη μου σε οποια σταση κι αν ημασταν, της αρεσει να την χαιδευεις και να τη φιλας στο κορμι της, αγριαδες δεν ηθελα καν να δοκιμασω σε αυτο το "πλασμα", κανενα σκαμπιλακι το πολυ αν και πιστευω πως "ακολουθει"
Θα μπορουσα να γραφω κριτικη για ωρες, εχω κρατησει και καποια πραγματα για εμενα, αλλά περασα Α-ΡΙ-ΣΤΑ!
Το ονομα της δεν ηθελε να μου το πει στην αρχη, αλλά απο μονη της μου το ειπε στο τελος :)

Γενικες παρατηρησεις

10 το σκεφτηκα και δεν θα βαλω τελικα, 9.5 της δινω και τον εξτρα ποντο τον εβαλα σε αποδοση τιμης και προσωπο
Κριμα που δεν υπαρχει τομεας καθαριοτητας, 9 καθαροτατη μπρος πισω και με ευγευστα υγρα
Σιγουρα ταιριαξαμε και αν και παιζει να δω χαμηλοτερες κριτικες, θα την συστησω σε οσους παραβλεψουν τα οποια μικρα μειον στην εμφανιση της και αφιερωσουν καποιο χρονο να την "ανοιξουν", επισης αν δεν παιρνετε τα ηνια του αγωνα μην ασχοληθειτε, στο χαλαρο στην αρχη παντα
Προσωπικα αξιζει και ισως παραβω τον "κανονα" μου και την ξαναδω σε αυτο της το τουρ... ισως, σιγουρα παντως στο επομενο.... αν υπαρξει
Η κοπελα ειναι η επιτομη της θηλυκοτητας και ακριβως οτι ψαχνω σε ραντεβου .... οχι δεν ερωτευθηκα, ισως στο τοπ-3 των ραντεβου μου απο την επιστροφη μου στο σαιτ, και αυτα ειναι αρκετα(τα ραντεβου, οχι τα χρονια, αυτα 2 ηταν λογω κορονοιου :)) )
Αν και εχει λεκανη απο το σκαρι της, πιστευω οτι αν ασχοληθει με τη γυμναστικη μπορει να παει πολυ καλα γιατι τη διαθεση με εμενα την ειχε και αυτο αναζητω κυριως
Σιγουρα εχω ξεχασει πολλα και στην κριτικη μου αλλα και στο κομματι απο κατω(αν περασει, ακυρο το εκοψα τελικα, το εχω αν χρειαστει), ορθογραφικα και τυπογραφικα βαριεμαι να τσεκαρω
ΑΝ δεν εχυνε, ΑΝ δεν ταιριαζαμε, ΑΝ... ισως η κριτικη μου να ηταν εντελως διαφορετικη ...... μερικες φορες ομως ενα ΑΝ αρκει να σε κανει να πας απο στο ζενίθ στο ναδίρ και το αντιστροφο
Να περνατε καλα, να γαματε και να ενημερωνετε

Спасибо ..... (το αρχικο της θα το κρατησω για εμένα γιατι ως γνωστον ειμαι μοναχοφαης....not Χεχε! )


Tested ..... "Πολυοργασμική Χημεία!" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Limperatore XXI, hornyasfuck, olddog και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού