Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η αμινα μας λοιπον....Αρχικα εκλεισα κ ακυρωσα γιατι μου ειπαν οτι δεν θα μπορουσε να κανει σημερα πρωκτικο η κοπελα.Συν οτι το προσωπο της στις φωτο δεν με ενθουσιασε...δεν βρηκα ομως κατι αλλο και ξαναεκλεισα το ραντεβου χωρις πρωκτικο...η αληθεια ειναι οτι πηγα λιγο ξενερωμενος και αν εβλεπα οτι δεν τραβαει η ομαδα θα το εληγα στο μισαωρο....

Ανοιγει η πορτα και βλεπω μια κοπελα στην τριχα οπως πρεπει να ειναι δλδ ενα εσκορτ...το προσωπο της ενα κλικ πιο γλυκο απο τις φωτο...Παλι με γωνιες ομως αλλα οχι ασχημο...

Απο σώμα το γραφω και στον τιτλο...δεν ειχα ξαναβαλει 10αρι και στα ματια μου ναι ειναι 10...οχι περιτα κιλα σιλικονη μεν αλλα ωραια αφη και ακομα ωραιοτερο να το βλεπεις και κωλος ΠΟΛΥ δυνατος αλλα δεν τον εδωσε δυστυχώς...
Υψος 1.60+ την κουμανταρεις οπως θες....

Το μονο μελανο σημειο η επικοινωνία...δεν ειναι απλα δυσκολη...μου φανηκε σαν να ξερει 10 λεξεις ολες κ ολες στα αγγλικα οποτε το translator ειναι απαραίτητο...παρα την δυσκολια παντως στην συνεννόηση με ξεντυσε πηρε τα ρουχα μου και τα διπλωσε στην καρεκλα...
Λεπτομέρειες μεν αλλα αυτες οι λεπτομέρειες κατι δειχνουν....

Απο καθαριότητα αψογη και με ντουζ ενδιαμεσα...

Και παμε στον αγωνα...η κοπελα γουσταρει το παιχνιδι...θελει να την γλυψεις παντου θελει δαχτυλα οταν πρεπει θελει ολα αυτα τα προκαταρκτικά που την κανουν να υγραινεται κ ολα γινονται πιο ευκολα μετα...φυσικα αυτο προϋποθέτει να αρεσουν κ σε εμας σαν πελατες...εγω τα γουσταρω οποτε....
Στοματικο ωραιο μεν υγρο κ γλυψιμο κατω αλλα σε καμια περιπτωση βαθυ...μολις την ζορισα λιγο σταματησε γτ πνιγηκε...
Στο σεξ δεν χρειάζονται ιδιαίτερες λεπτομέρειες...το γουσταρει αλλαζεις στασεις οπως θες απλα αν αργεις να τελειωσεις σταματαει για πολυ λιγο γιατι τελειωνει και κανει κατι περιεργα...
Το πιο πιθανο ειναι να ποναει μετα απο καποια στιγμη κ απλα χρειάζεται ενα διάλειμμα καποιων δευτερολεπτων....
Γιατι δεν νομιζω να τελειωσε 4-5 φορες σε μια ωρα....Παρα τις διακοπες παντως οι ρυθμοι ηταν στα ορια μου οποτε ολα καλα...
Σε γενικές γραμμές παρολο που δεν σηκωνει bdsm καταστασεις εμεινα ευχαριστημένος απο το ραντεβου...το ισως να την ξανασυναντησω ειναι για να παρω τον κωλο που μου έμεινε απωθημενο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.934
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Elganador, Annapurna και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2021
Συνάδελφε είναι Γεωργιανή η κοπέλα ???
review reaction 1 hornyasfuck
06 Νοεμβρίου, 2021
Συναδελφε απο οτι με ειπε τουρκαλα μανα μογγολο πατερα...δεν ξερω αν ισχυει αλλα εχει μογγολικα χαρακτηριστικά ματια...
review reaction 1 hornyasfuck
06 Νοεμβρίου, 2021
Ρε φίλε 1,60 ύψος με σιλικόνη στήθος και 10άρι???
Τότε στα κορίτσια 1,80 με τα ολόφρεσκα μυτερά και φυσικά στήθη τι πρέπει να βάλουμε???
06 Νοεμβρίου, 2021
Ναι ψηλη δεν την λες .κοντα στο 1.65 μαξιμουμ ειναι...αλλα το σωμα δεν εχει να κανει μονο με το υψος...εχει να κανει με κατανομή κιλων.και εκει ειναι σουπερ για μενα.το ιδιο και το στηθος. σιλικονη αλλα πολυ καλη δουλεια...πιο ομορφα απο πολλα φυσικα...τωρα γενικα περι ορεξεως φιλε....εχω παει και με 1.80 που δεν τρελαθηκα με το σωμα....
review reaction 1 monstercock greece, hornyasfuck, olddog
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4