Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 40886
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
το πρωτο που μου εκανε κλικ ηταν το μιρκο της ηλικιας της, το δευτερο το φυσικο βυζακι της που λεει στα χαρακτηριστικά και μετα απο επικοινωνια με το γραφειο με ενημερωσε και η τηλεφωνητρια πως ειναι ολα φυσικα πανω της , και ετσι την εκλεισα για μια ωριτσα πριαμο παγκρατι.
ηρθε στην ωρα της και πιο γρηγορα αποτι περιμενα μπορω να πω καθως μολις ειχα βγει απτο ντουζ και σκουπιζομουν.
ντυσιμο νορμαλ,παντελονακι υφασματινο,ενα παλτουδακι απο πανω και γοβα κατω,ολα μαυρα.
χαμογελο και φιλι στην εισοδο.
αγγλικα μια χαρά καλητερα απτα δικα μου.

στο κυρίως μενού τωρα μου εκανε μια παρουσίαση ωραια στο τι προσφερει το καταστημα και αρχισαμε απο αυτό, ωραιο μουνακι στενο και ροζουλι,κωλαρακι σηκωμένο,δεν ειναι αδυνατη δεν ειναι χοντρη,ειναι πιτσιρικι που ψοφαει για πουτσο.
επερνε πιπα και δεν ηθελε να τον αφησει απτο στομα της.
ολα φυσικα πανω της όντως,και οι κραυγουλες της επισης,καθως προς το τελος την ζορισα λίγο γιατι μου εβγαλε κατι στο να την ξεπατωσω να τη στειλω σπιτακι της,αν και αποτι καταλαβα εγω πρεπει να κουραστηκα πιο πολυ απο αυτην.
κανει ωραιο καβαλημα του πουτσου κια τριβει τη λεκανη της κυκλικα χωρις να σηκωνετε και τον εχει ολον μεσα.
στο επιδορπιο την εχυσα στα βυζακια της, εκανε το ντουζακι της,μιλησαμε λιγο,εχει ερθει αρκετες φορες Ελλαδα και μαλιστα μου ειπε ενα διαστημα εμενε κιολας εδω για λιγο.

φιληθηκαμε και φυγαμε μαζι αγκαλια απτο δωμάτιο,χωριστηκαμε στο δρομο,σαν ενα ωραιο ζευγαράκι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, olddog και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού