Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα.σαββατιατικες καυλες και τηλεφώνημα άμεσο στο γνωστό γραφείο.συνενοηση με αντζυ,εξυπηρέτηση καλή και άμεση και ενημέρωση σε οποία απορία είχα.φτανω στο δωμάτιο,ανοίγει η κορασίδα και σχεδόν άμεσα αρχίζει κάποια ελαφρά γλωσσόφιλα που στην πορεία φτάσανε στο απόλυτο επίπεδο,δημιουργώντας την αίσθηση ότι βρίσκεσαι με την κοπέλα σου.γυρω στα 30,πρόσωπο μέτριο,σώμα πετιτ,καλλίγραμμο,στήθος μικρό ανταποκρισιμο,πάτος μικρός,καλοσχηματισμένο με ωραία υφή.στα του αγώνα τώρα.πολυ καλό σοσιαλ με εξαιρετικά ελληνικά,πίπα οσκαρικη με άψογη περιποίηση των κολλητών του μεγάλου!στενο σχετικά μουνακι το οποίο όταν πήρε τον μεγάλο μέσα της σε δυο στάσεις,από πάνω αυτή και μετά εγώ,δεν ήθελε να τον βγάλει!πορωμενη η τυπισσα μιλάμε!και ήρθε η ώρα της ροδέλας η οποία διευρύνθηκε από πριν με γλώσσα και δάχτυλα.μην ξεχνάει κανείς το γνωστό ρητό,με σάλιο και υπομονή.....τέλος πάντων,δύσκολη δειυσδηση,αλλά όταν μπήκε,σφήνωσε και δεν ήθελε να βγει.σταση στα 4 και δώσε πόνο.αποτι κατάλαβα και μου έλεγε,μάλλον γούσταρε κρέας στην ροδέλα κι αυτό ήταν εμφανές.το τελείωμα μετά από δίκη της επιθυμία έγινε εντός της στοματικής κοιλότητας ενώ ταυτόχρονα δαχτυλιαζα την ανοιγμένη ροδέλα της.μπανιο,ξανά σοσιαλ και γεια σας.καλη περίπτωση για όσους γουστάρουν ροδέλα,πετιτ κοπέλες,αντίτιμο σε λογική τιμή για τέτοια γούστα!παντα τέτοια αν κι αποτι είδα άρχισε το γραφείο να φέρνει αξιόλογα πετιτ κοντοπουτανα που αν είναι και σε απόδοση εξίσου καλές,θα μείνω άφραγκος!δεν πειράζει όμως,μια ζωή την έχουμε,ας μας τα φάνε οι ροδελιτσες......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΡΟΔΕΛΟΚΥΝΗΓΟΣ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
761
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, elpotero, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2021
ωραιος, δικος μου εισαι, μολις κατεβει Αθηνα χρηζει ραντεβου για το ροδελακι της Έρωτας
review reaction 1 hornyasfuck
07 Νοεμβρίου, 2021
γλ/λα γιατί δεν έδωσες παίιχτη μου?
review reaction 1 hornyasfuck
08 Νοεμβρίου, 2021
Γλυκό κολοτριπιδακι φίλε και μόλις μπει,δεν θέλει η τυπισσα να το βγάλει!δωσε πόνο λοιπον
review reaction 2 TheTester
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3