Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια να βρεθούμε λόγω του ότι δεν ταίριαζε το ωράριο η συνάντηση κανονιστικε μια μέρα πριν για το γνωστό ξενοδοχείο.
Η πρώτη εντύπωση ήταν θετική. Πρόσωπο ωραίο και γλυκό για τα γούστα μου οπότε σκέφθηκα ξεκινάμε καλά. Άλλωστε δεν πήγα να συναντήσω την Μόνικα Μπελουτσι.
Φιλάκια αγκαλίτσες γδυσιμο κι από τους δύο και βουρ για το μπάνιο. Εκεί άρχισε να αραδιάζει όλο το περιεχόμενο του γνωστού νεσεσέρ που έχουν γραφτεί πολλά. Σκέφθηκα να την ρωτήσω τι είναι το κάθε τι άλλα κλαψτη την ώρα.
Οπότε άρχισαν τα χαμουρεματα με τα νερά και τις σαπουναδες και η καυλα ανέβαινε.
Η συνέχεια στο κρεβάτι.
Να πω ότι η Έλενα έχει ένα πολύ ωραίο σώμα.
Δεν θα χρησιμοποιήσω το κλισέ "για την ηλικία της" γιατί νομίζω ότι την αδικεί. Θα πω ότι για γυναίκα που μας προσφέρεται είναι πολύ καλή. Εχει ωραίο σώμα, απαλή επιδερμίδα, βυζια όνειρο και ωραίο κωλαράκι.
Στα του αγώνα ανέλαβα πρώτος δραστηριότητα. Γλυφομουνι αρκετή ώρα και μετά δύο δάκτυλα στο μουνακι της μετά από παρότρυνση της. Όσο την έβλεπα να της αρέσει συνέχιζα. Φάνηκε μετά από ώρα να χυνει. Θα μου επιτρέψετε είμαι λίγο καχύποπτος σ αυτό αλλά όπως και να χει στη φάση αυτή τον έπαιζα και θα τελείωνα εύκολα. Γι αυτό γρήγορα προφυλακτικό και η Έλενα καβαλα επάνω μου να ανεβοκατεβαινει ακούραστα. Πόσο να αντέξω ο μεσήλικας.. Κατάθεση στο στόμα, πλήρης αποστράγγιση και τουαλέτα για άδειασμα.
Ωραία κουβεντούλα μετά, τσιγαράκι γιατί το θέλω μετά και σιγά σιγά νέο χαμουρεμα. Δίνει φιλιά με γλώσσα (θα τα ήθελα πιο βαθιά αλλά οκ) αλλά το γλύψιμο και οι δακτυλοσκοπησεις εκατέρωθεν πήγαν σύννεφο!
Ειδικά ευχαριστήθηκα δάκτυλο στο κωλαράκι που φαινεται ότι είναι δουλεμένο αλλά δεν το δίνει, τα έχουμε πει οπότε σταματάμε γιατί θα γίνουμε γραφικοί.
Με αρκετό ιδρώτα να ομολογήσω ? κατάφερα και την δεύτερη εκτόνωση.
Φιλάκια και τέλος σε μια ωραία συνάντηση.
Νάσαι καλά Έλενα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Stmen211
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
398
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, giorgiodelafuentes2, kwstasxat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2021
εμφανιση προσωπο 8 Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! κλαιω
εμφανιση σωμα 9 Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! γελανε κι οι πετρες
η παραπληροφορηση-μπαζογαμιαση σε ολο της το μεγαλειο.
ρε φιλε 8?
8 στο δρακουμελ?
αναρωτιεμαι σε καποια πραγματικα και αντικειμενικα ομορφη τι θα εβαζες?
108?
review reaction 1 baroc, Διανοούμενος, Εκλεκτικός και 1 ακόμα μέλος
04 Νοεμβρίου, 2021
Συναγωνιστη να διευκρινίσω κάποια πράγματα :
1. Βαθμολογώ με σύγκριση όσες έχω συναντήσει
2. Συγκρίνω τα call girl Ελληνίδες μόνο και όχι αλλοδαπές. Όχι από ρατσισμό ?, ούτε λόγω κόστους ?, αλλά γιατί απλά δεν με φτιάχνει το da da κλπ ούτε το Google translate.
Με αυτά τα δεδομένα έβαλα τη βαθμολογία.
Ούτε λόγος ότι στα γραφεία κυκλοφορούν κουκλαρες.
Αλλά δεν την συγκρινα με αυτές.
Άλλοι συναγωνιστές έβαλαν 7 σε όλα με βάση το όριο που τους δίνει το σύστημα.
Αυτά
review reaction 1 greekarmy, Ελενα110
04 Νοεμβρίου, 2021
προσοχη λιγο με τα 10αρια φιλε εισαι πολυ γεναιοδωρος δεν κανουμε ετσι
review reaction 1 petergsp, Stmen211, greekarmy και 1 ακόμα μέλος
04 Νοεμβρίου, 2021
Τυπε εσυ εισαι ο ορισμός των προμοτορων! Εμφάνιση προσωπο σώμα τι βαθμό έβαλες;;;; Έλεος και ντροπή! Ουτε η ίδια δεν θα έβαζε τέτοια βαθμολογία!!
Εξαίρετη κυρία με Κ κεφάλαιο και τίμιες υπηρεσιες αλλά ειπαμε!!! Πάει έκαψες τώρα αρκετούς νέους συναγωνιστές.... Την έκανες τη δουλειά σου....
review reaction 1 petergsp, baroc
05 Νοεμβρίου, 2021
πεσατε να τον φατε ρε τον ανθρωπο,περασε πολυ καλα και ξεφυγε λιγο στην βαθμολογια,οταν το κοστος ειναι χαμηλο και ολα κομπλε,
υπαρχει και η λεξη γενναιοδωρια,δεν συκγρινουμε την ελενα με το καθε μοντελε,κοριτσι απο τα γραφεια,στην δουλεια αυτη τα κοριτσια απευθυνονονται σε πατρικειους αλλα και σε πληβειους,οι τιμες ξεκινουνε απο 30-40 ευρω την ωρα εως 700-800 ωρα φτανει να ψαχτειται στα κυριλε ευρωπαικα σαιτ γραφειων οι κατηγοριες ειναι πολλες.την ελενα δεν την εχω συναντηση ποτε λογω ατυχιας κτλ,αλλα ειναι ο στοχος μου.
review reaction 1 Stmen211, Ελενα110
05 Νοεμβρίου, 2021
Δεκτά τα σχόλια σας. Σε επόμενη κριτική θα είμαι πιο συγκρατημενος στη βαθμολογία για χάρη των άλλων συναγωνιστων. Άλλωστε και γω την έχω πάθει.
Συνεχίζουμε όσο μπορούμε να γαμαμε.
review reaction 1 petergsp, Διανοούμενος
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6