Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 32114
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
H Andel ειναι μια γυναικα που εκπεμπει τρομερή θετική ενεργεια απο την πρωτη μέχρι την τελευταια (ίσως και μετα απο αυτη) στιγμή του ραντεβου. Με το που ειπαμε γεια στην πορτα επεσε ενα φιλίκαι δεν ξέρω πως έγινε και κολλησαμε ο ενας με τον αλλον σε ενα μεθυστικό χορό sex με το παθος να ξεχειλίζει απ το οποιο δεν ξεκολλησαμε παρα μόνο οταν βγηκαμε απο το ασανσερ. Γενικα δεν μου αρεσουν οι γυναικες με κοντό μαλλι αλλα η Andel ειναι εξαιρεση στον κανονα. Και ειναι εξαιρεση σε ολα της με την καλή ενοια, την πολυ καλη θα ελεγα μαλιστα. Σωμα πολυ ωραιο,χυτο, με φοβερο στήθος που δεν το χορταινεις. Πίσω συστημα στην θέση του. Περιποιημεναακρα επσανω και κατω, τα εγλυψα ολα. Την περιποιηση μου που υγρανε την περιοχη της, διαδεχτηκε ενα στοματικο απο μέρους της που δεν ηθελα να τελειώσει. Αργό, απαλο και σφιχτό την ιδια στιγμή. Τρομερή περιμετρικη περιποιηση. Κι ολα αυτα με ηρεμια και χωρίς αγχος και ερωτήσεις, τόσο φυσικα, που αναρωτιεσαι: μα ειναι τόσο απλο να περασεις ομορφα. Δεν ξέρω αν ηταν εν τέλει η χημεια, αλλα περνόντας στο κυρίως πιατο με εναλασσομενους αργους και γρήγορους ρυθμούς, θέλω να πιστευω (μπορει να ηταν και αληθεια) ολοκληρωσαμε σε ταυτοχρονη στιγμή. Ντουσακι και ελαχιστη κουβεντουλα, αλλα ηταν τόση η ορμή του πρωτου γύρου που δεν κρατιομασταν....ο δεύτερος έδειξε ότι θα γίνουν περισσοτερες των μια συναντησεων αφου ολα συνεχιστηκαν με αμειωτους ρυθμούς. Γλυψηματα, βαθεια γλωσσοφιλα ,εναλλαγες στασεων χωρίς να ξεκολλαει ο ενας από τον αλλον, χωρίς ανασα δηλαδη. Ακομα και το φιλί του αποχαιρετισμού ηταν ενα παθιασμενο πολυ βαθυ γλωσσόφιλο. Μεθυστική συναντηση. Περιττό να μιλήσω για επαναληψεις εξυπακούονται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.183
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, TOMCRUISE, james034 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού