Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ραντεβου πολυ αργα , πρωινες ωρες αλλα ηρθε με πολυ κεφι και χαμογελο. Φορουσε καμπαρντινα , δεκαποντα , φορμακι και τπτ αλλο , τα οποια τα ξεφορτωθηκε σε dt . Αμεσως ενοιωσα ενα κενο απο κατω μου , το οποιο ηταν το παντελονι μου που προσπαθουσε να τραβηξει για να με γδυσει και να παμε μαζι για ντους . Ετσι αρχισαμε τη σαπουναδα και τα γλυψιματα εκει . Λιγο με χαλασε οτι με ρωτησε τι προγραμμα θελω λες και προγραμματιζα πλυντηριο Money Mouth . Της λεω προχωραμε και βλεπουμε . Στα του αγωνα πολυ καλο deep στη πιπα και προσπαθει πνιξιματα . Cow πολυ καλο ξερει να καβαλα , τη σταματησα πριν το point of no return. Υστερα γυρισε στο πλαι που φαίνεται το γουσταρει για πισοκολλητο και να τραβας τα βυζια της Χαμόγελο με γλώσσα . Το missionary το βαριεται , θελει ποιο kinky , υστερα απο λιγο το γυρισαμε σε doggy που δινει ρεσιταλ η κολλάρα της και καθεται μπρουμιτα και δινει τα χερια της για να τα κρατας και υστερα ορθια για να της τραβας μαλλι και το βυζι Γλώσσα. . Εννοειται τελος με καβαλημα με θεα το ωραιο σωματακι της . Οπως ειπαν οι αλλοι οι φωτο ειναι 100%. Υστερα λιγο social , μασαζακι ωραιο και καληνυχτα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ririkonav
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
6.266
Πόντοι:
11.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, GALLAS, HoneyVoskos και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού