Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Λοιπόν ας τα γράψω φρέσκα γιατί τα μπαγιάτικα δεν μου αρέσουν!
Είναι 03:00 το πρωί αλλά δεν γαμιεται ας χάσω μια ωριτσα ύπνο.
Ίσως αυτή η ωριτσα σωσει κανα 140€ κάποιου παίχτη!

Αφιξη και παθαίνω το πρώτο σοκ όπου το πρόσωπο της δεν έχει την τρομερή ομορφιά και καυλα που έχουν οι φωτο της! Το πηγούνι της είναι στραβό λες και έφαγε γερή μπουνιά και αλλάζουν οι σωστές ισσοροπιες του προσώπου.
Αρχίζω να πιστεύω ότι σιγά σιγά ερθετε η στιγμή που πρέπει να πάψω να κάνω τον ευγενικό τύπο/μαλακα που κρατάει μια κοπέλα έστω και εάν κάτι σοβαρο δεν μου αρέσει στην εμφάνιση της.
Νομιζω ότι ίσως τα καταφέρω να μπω στο σάιτ του γκλαμουρα και να ρωτήσω την κοπέλα:
Is that you baby?
Because you look a little different.
I am sorry but I do not like photoshop magic tricks!

Την βλέπω και δεν βγάζω κιχ…
Ντυσιμο για το μπουτσο…
Ένα τζην και μια μπλουζα χοντρή λες και πλάκωσαν τα χιόνια.
Στη λαϊκή πας με καλύτερη εμφάνιση.
Όπως σας εχω ξαναπεί δεν αντιδρώ σε καμμία συμπεριφορά και εάν ρωτηθεί η κοπέλα από το γραφείο θα πει ότι το ραντεβού μας πήγε παρα πολύ καλά!

Δε γαμιεται λέω… ίσως κάτω από αυτά τα ρούχα να κρύβεται η κορμάρα των φωτο.
Μπα… νορμαλ κορμί και φυσικά όχι το τούμπανο που φαίνεται. Συγνώμη αλλά εγώ με τις φωτογραφίες της ήμουν έτοιμος να τον παίξω όταν τις πρώτο είδα
Όλα τέλεια… πρόσωπο φανταστικό και κορμί αψεγάδιαστο.

Κάνω πλακιτσα με το κρασί και πιάνουμε μια κουβέντα του κωλου…
- Πως τα περνάς με τους Έλληνες;
- Ε είναι κάποιοι με μεγάλες ψολαρες και γαμάνε πολύ ώρα ρε γαμωτο.
- Α μη φοβάσαι της λέω εγώ είμαι good boy με small dick και θα περάσουμε τέλεια.
- Α ωραία μου απαντάει.

Όμως εγώ της είπα ότι είμαι good boy και όχι malaka boy.
Μπερδεύτηκε πιθανόν.

Κάτι φιλάκια και παω για γλειφομουνι… χωρίς να ασχοληθώ ιδιαίτερα όμως γιατι είδα ότι δεν ήθελε πολλά πολλά. Αφού όταν εκανα μια κίνηση να σταματήσω άλλαξε γρήγορα τη στάση του κορμιού της σαν να λέει:
Καλά είναι πάμε παρακάτω good boy.
Πάει για πνευστά…
Α τι ωραία είσαι φρέσκο ξυρισμένος μου λέει!
Φυσικά της απαντώ για να ευχαριστηθείς γλύψιμο χωρίς τρίχες.
Αρχίζει να γλύφει το κεφαλάκι και κόντεψε να την πάρει ο ύπνος. Το 8ποντο ενώ είχε ήδη στύση 70% αντι να φορτώνει αρχισε να την χάνει!!
Mayday mayday!!!!!
Ο μικρός μαλακώνει και χρειαζεται άμεση ψυχολογική υποστήριξη γιατί η γλώσσα της τον υπνωτίζει!
Της κάνω τα μαλλιά στην άκρη και πιάνοντας το κεφάλι της από πάνω το χωνω ελαφρως τόσο όσο να νιώσει ο μικρός ότι κάτι κινείται στον ορίζοντα.
Της κάνω κάτι στραβό τσιμπουκώματα που ξέρω ότι ερεθίζουν την όλη ανάταση του και πηραμε τα πανω μας.
Σκούφο της λέω να γαμησουμε…
Καθισμένος επι του καναπεως κάθεται από πάνω μου σαν ΤΣΟΥΒΑΛΙ…!!
Ούτε κουνιόταν καθόλου ούτε ανεβοκατέβαινε! Κάνω να πιάσω λίγο κωλο να της δώσω λίγο κίνηση αλλά δεν ήξερε αυτή τη στάση καθόλου φαίνεται…
Νιώθω ότι χάνεται η σκληράδα του πιτσιρίκου και της λέω change!
Πάμε στο τραπέζι για να μπορώ να εχω πλήρη έλεγχο των κινήσεων και κατ’επεκταση της σκληράδας του και της καυλας του.
Κάνω κάτι βαθιές διεισδύσεις και βλέπω λίγο φως… σύντομα όμως βλέπω τη λεκανη να σπαει για να φάει λιγότερο μέγεθος!
Κατάλαβα λέω από μέσα μου πάμε για change πάλι.
Πριν αλλεκτωρ λαλήσει τρεις μου λέει need zel… αστα να πάνε στο διάολο!

Βάζει τζελ και πάμε κρεββάτι όπου απ’οτι φαίνεται στο ιεραποστολικό βάζει το ναυτικό ολόκληρο μέσα όμως αν κανεις να σηκώσεις πόδια δεν χωράει ούτε ένα φουσκωτό μικρό.

Καποια στιγμή τελειώνω και όλα είναι very good!
Good boy… good malaka boy εν τελει που την κράτησα και δεν την σούταρα όπως ο Γιαννακόπουλος τη γκολάρα στη Πόρτο!

Μπανάκι εκατερωθεν και όταν βγαίνω τη βλέπω να ντυνεται, κοιταζω το ρολόι και έχουμε ακόμη 17-18 λεπτά.
Της λέω μου αρέσει το τσιμπουκι σου δεν μου κανεις λίγακι
Ψιλο στραβώνει και κάνει πως το σκέφτεται
Της λέω μόνο τσιμπουκι όχι σεξ
Ε ναι μου απαντάει δεν έχουμε χρόνο για σεξ

Τι λες μωρή πατσαβούρα ήθελα να της απαντήσω!
Αν σε 2-3 λεπτά καυλωσω και βάλω προφυλακτικό ετσι για να μπω μέσα σου για 10 λεπτά δεν μπορώ;;;
Το κλείσαμε το μαγαζί κωλο τουρίστρια;;!!

Νομίζεις ότι επειδή χυσαμε είμαστε και ικανοποιημένοι!??!?!

Αυτές είναι ζαβές! Νομίζουν ότι άμα χύσει το ζωντανό τότε το mission είναι accomplished.

Κάνει τσιμπουκακι και ο μικρός ζωντανεύει ω του θαύματος!
Ξαφνιάζεται και μου λέει ότι αυτός σηκώθηκε…
Ε που είναι το πρόβλημα της λέω γλυφε..
Του δίνει δυο φιλια και πάει να φύγει.
Της λέω γλύψε με μου αρέσει έχουμε εξάλλου 10 λεπτά ακόμη
Ψιλοστραβωμενη γλύφει ακόμη λίγο και σταματάει λεγοντας time finish money and go!

Εντάξει βλαχάκι που βρήκες το καλύτερο φωτοσοπιστα της Ουκρανίας θα go αλλά φοβάμαι ότι θα go to Ukraine!

Αν κάποιος της διαβασει αυτές τις γραμμές θα πάθει πλάκα!
Εφυγε με την εντύπωση ότι σε ολόκληρο το ραντεβού ήταν σωστή… ότι τήρησε τις υπηρεσίες της στο έπακρο… και ότι άφησε πίσω της έναν ευχαριστημένο πελατη!!

Δυστυχώς δεσποινις τα έκανες ΣΚΑΤΑ!!!

Έφερες ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ… προσφέρεις ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ… και παίρνεις χρήματα που ΔΕΝ τα αξίζεις!!!

I am sorry but:
MONEY FINISH for you and
TIME FINISH for you!!!

Bourdela boys will keep on fucking CORRECT GIRLS…!!!

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, old boy, NICK TRIVE και 52 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2021
οσο πιο πολλες μερες ειναι καποια κοπελα εδω τοσο η πτωτικη της αποδοση
κριμα
G
geroksouras
review reaction 1 TOMCRUISE, astatos123
03 Νοεμβρίου, 2021
@geroksoura σωστή η τοποθέτηση σου για τις κοπέλες που κουράζονται στην πορεία του τουρ και πέφτει η απόδοση τους όμως αυτό δεν ισχύει για την Lianna γιατί αν δεν κάνω λάθος είναι στην Αθήνα μόλις 5 μέρες Καφές
review reaction 1 old boy, Bartender 74, Aragorn135
03 Νοεμβρίου, 2021
Αγαπητε, σφάλατε εξ αρχής. Όλοι οι οιωνοί ήταν αρνητικοί από την πρώτη στιγμή, αλλά επιμείνατε να διεκπεραιώσετε την συνάντηση με την τουρίστρια. Οι τουρίστες έρχονται για να αφήνουν λεφτά, οι εργαζόμενες για να παίρνουν, αφού πρώτα τα δουλέψουν. Δεν σας φταίει κανείς. Ο εξ ιδίου αμαρτήματος ζημιωθείς, ου δοκεί ζημιούσθαι (νομικό θέσφατο).
Διατελών εν τιμή
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
review reaction 3 review reaction 1 astatos123, ctlover, TOMCRUISE και 2 άλλα μέλη
03 Νοεμβρίου, 2021
Μη μασας Τζιμακο ! Δεν ειναι η πρωτη φορα! ευχαριστουμε για την ενημερωση!
review reaction 1 TOMCRUISE, Jim25jim
03 Νοεμβρίου, 2021
@geroksouras οσο πιο πολλες μερες ??? To σαββατο επιασε δουλεια..ουτε 4 μερες δεν ειχε
Δεν το ξεραμε οτι οι πουτανες ειναι σαν τα αυτοκινητα....Τη πρωτη μερα ειναι στο 100% και μετα αρχιζει κ πεφτει η τιμη μεταπώλησης

Αυτα να τα πεις στη jessica που την εχω παρει 2-3 φορες τελευταια μερα στα τουρ της κ πηδιεται λες κι εχει να πηδηχτει απο τον Α' ΠΠ
review reaction 1 OUROBOROS, Bartender 74, andronikos3 και 2 άλλα μέλη
03 Νοεμβρίου, 2021
και εσενα και τον @feragamo σας σεβομαι
Για υπηρεσιες οκ, κατανοητο, αλλα την αποκλιση σε εμφανιση μπορειτε να τη σχολιασετε?
εκτος αν την πηρες αργα και ηρθε απεριποιητη
review reaction 1 Annapurna, TOMCRUISE
03 Νοεμβρίου, 2021
@roughfucker
χειροτερα και απο αυτοκινητα
αν 1 μερα καποια την περασαν 3-4 προικισμενοι σιγα μην εχει αποδοση στις επομενες μερες
Μαλλον ξεχνας οτι μιλαμε για ανθρωπινα οντα τι παει να πει πουτανες;
G
geroksouras
03 Νοεμβρίου, 2021
Και εγώ την ίδια απορία έχω αναφορικά με την εμφάνιση και τη βαθμολογία των 2 έμπειρων μελών που συνάντησαν το συγκεκριμένο κορίτσι.
Θεωρώ τον Jim αρκετά αντικειμενικό κριτή και χωρίς να έχω προσωπική άποψη τον πιστεύω στα της εμφάνισης της Lianas.
Βέβαια μπορεί να έφαγε και καμιά μπουνιά το κορίτσι στο μεταξύ των 2 συναντήσεων και να στράβωσε λίγο το πηγούνι της ή να είναι αλλεργική στο πολύ σπέρμα.
Πολλά περίεργα συμβαίνουν σε τούτο το κόσμο.
review reaction 1 astatos123
04 Νοεμβρίου, 2021
Με έσωσες φίλε.
review reaction 1 Annapurna
07 Νοεμβρίου, 2021
Με το συμπάθεια αλλά εσείς οι χοντροποετοφολάδες δεν έχετε πάρει ακόμα χαμπάρι τί παίζει και συνεχίζετε να την πατάτε με το φωτοσόπ. Πόσες πανάκριβες μπαζολες πρέπει να πάρετε ακομα για να καταλάβετε τί παίζει;
Β
βόρδελος
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10