Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τελευταία έχω φάει πολύ μικρό μουνί, όπως αποτύπωσα πριν λίγες μέρες μία από τις τελευταίες μου περιπέτειες.

Έτσι ήθελα ένα milf "πειραγμένο" - πειραγμένο λέγοντας να βγάλω γούστα!!!
Μου έβγαζε πολύ γκαύλα από τις φώτο η Πάμελα και έτσι είπα να την πάρω!!

Ίσως λίγο o έλεγχος που έκανα, ίσως λίγο τα milf που μου αρέσουν γενικά, κάτι μου έλεγε ότι θα είναι γκαύλα!!!

Πιο μικρός που έβγαινα σε κολομπαρέισον φάση, και δεξιά αριστερά πάντα κοιτούσα milf, η φαντασία μου έτρεχε, και προσπαθούσα να παίξω μαζί τους....(έχω ανταμειφθεί αρκετά και η ιστορία μου, μου έχει αποδείξει ότι είναι καλύτερα από τα μικρά σε μεγάλο ποσοστό)...!!

Από την μία λέω να μην πω πολλά αφού συμπαίκτες τα έχουν αναφέρει ήδη παμπολλάκις για την Πάμελα, αλλά από την άλλη λέω αφού έχω λίγο χρόνο ας γράψω την δυνατήηηηη εμπειρία μου!!!

Ανοίγει η καυλόφατσα Πάμελα και χαμόγελο στην είσοδο!!
Πολύ γαμήσι την λέω θα πέσει σήμερα, έχεις μέρες μου λέει να χύσεις, λέω ώρες από χθες το βράδυ!!!

Μεσημεριάνη συνάντηση λοιπόν όπως καταλάβατε!!!

Την γραπώνω και την σκάω γλ/λο χωρίς αύριο, μου λέει εσύ είσαι τρελός, λέω από μέσα μου και που είσαι ακόμα!!! Ο χρόνος, μόνο, να μας φτάσει γιατί δεν ήθελα να ξεφύγω από την 1 ώρα!!!
Μετά το διαρκές γλ/λό όπως ήταν πάω γλ/μούνι κατευθείαν μπαμ, ούτε πίπες ούτε τίποτα, θέλω τα ζουμιά σου, ΔΙΨΑΩ!!!
Βγάλσιμο την στριγνκάρα να μην την σκίσω και πληρώνω έξτρα, μαλακίες (που ξέρεις τι σε ξημερώνει) και σπατουλάρισμα συνεχόμενο να γίνει ο τοίχος μαεστρικός!!! Μουνάρα να τρέχουν σάλια με ζουμιά μαζί και να τρελένεται από την γκαύλα και την τρέλα!!!
Κορμί στεγνό όπως μαρέσει και πρέπει να είναι στα μιλφ.

Να μην παραλέιψω ότι αν δεις ξεκάθαρα το τοπίο θα διαπιστώσεις την χαλαρότητα, αλλά εμένα στα αρχίδια μου, ήξερα τη πήγα να πάρω εν μέσω πλην σαφώς!!!

Φινίτο το γλ/μούνι από μένα αλλά τελείωμα και από αυτήν.
Πάω για μπάνιο τώρα και έρχομαι να σου εξηγήσω τι όνειρο είδες την λέω.

Πέθανε στο γέλιο....

Βγαίνω , βγαίνει, και αρχίζει με μαεστρία ένα τρομπόνι που δεν έχει ξαναγίνει - σε μένα τουλάχιστον - δεν είμαι ιδιαίτερα φαν, γιατί μαρέσει να το βουτάω σχετικά γρήγορα και να βασανίζω τη γυναικα μετά το γλ/μούνι, αλλά εδώ τώρα στη φάση της έκατσα και απόλαυσα, γλώσσα σάλια δόντια χέρια, κλπ!!! Σε κάποια φάση την είχα βάλει ανάποδα και τη γάμαγα το λαιμό, τη ναυτη ρε,
άστε το παιδιά, πρέπει να την γαμήσετε, ή να σας γαμήσει αν είστε κουρασμένοι (μεταφορικά το λέω να μην παρεξηγηθώ)!!!

Όπως είπε και ένας συμπαίκτης βάζει κάτω πολλές 20αρες!!!!

Με τα λίγα και τα πολλά (για άλλους ναι για άλλους όχι) μετά από ένα γαμήσι όπου την πήρα όρθια αγκαλιά, στο τοίχο, στο πάτωμα, δάχτυλα και τα σχετικά, έχυσα στη μουνάρα της μέσα στη σαμπρέλα.

Χρόνος για μαλακίες δεν είχε μείνει σχεδόν καθόλου, στα παπάρια μου εξάλλου.
Από την τσάντα έβγαλα μία βούρτσα που έχω για τα μούσια μου, και μου λέει με νάζι κ αγριάδα μαζί, τι ναι υτό, λέω αυτό είναι βούρτσα, ΕΞΟΥ και ο τίτλος άλλο βούρτσα και άλλο πούτσα κουκλίτσα !!!
Νντύθηκα (ούτε μπάνιο δεν έκανα δε γούσταρα ρε παιδάκι μου, ήθελα να έχω την μυρωδιά της στα ρουθούνια και στα χέρια μου, γλ/λα αρκετά και έφυγα.

Την είπα ότι δεν λέω την μαλακία ότι θα τα "ξαναπούμε", όχι ότι δεν πέρασα καλά, αλλά γιατί πολύ ελάχιστες φορές με κάποιες εξαιρέσεις θα ξαναπάρω την ίδια γκόμενα. (ΙΣΩΣ περιλαμβάνεται αυτή μέσα αλλά αυτό μεταξύ μας, ας μην το ξέρει αυτή!!ΧΑΧΑΧΑ).Κουλ

Το κορμί μου δεν είναι για να το γεύονται οι ίδιες και οι ίδιες!!!

ΓΑΜΗΣΤΕ την παίδες, μέσα η μπάλα, στο πλεκτό!!!

Να είστε καλά παίδες και να γαμάτε καλύτερα!!!

Με εκτίμηση,
GALLAS

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 31, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.300
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, travestolagnos, Milfomaniac και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2021
ωραιος ο κυριος
review reaction 1 hornyasfuck, GALLAS
03 Νοεμβρίου, 2021
Τρομερός καρντασης
review reaction 1 GALLAS, hornyasfuck
03 Νοεμβρίου, 2021
Δυνατό εργαλείο, αν κρίνω απ' τις φωτό (δε ξέρω αν είναι επεξεργασμένες)...Που έχει "έδρα" και παίζει "μπάλα" το μωρό;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3