Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατ’ ἀρχάς συγγνώμη προκαταβολικῶς γιά τὸ σεντόνι, ἀλλά πολλές φορές ὁ διάβολος κρύβεται στίς λεπτομέρειες, εἰδικῶς ὅταν πρόκειται νά διαφωνήσω γιά μιά κοπέλα, ὅπως ἡ Gloria, μέ τοὺς συναγωνιστές. Πιστεύω ὅτι κάποιος τὴν πανικόβαλε.Ἐπισημαίνω πάντως ὅτι μπορεῖ γιά κάποιους νά τῆς φέρθηκα ἐπιεικῶς, ἀλλά ΟΛΗ ΜΕΡΑ, σίγουρα ἤμουν σέ φάση, γιά ὅλα τά θέματα: “Δἐ βαριέσαι… Ὅ,τι γίνη...”

Ὕστερα άπό ἀδράνεια σεξουαλική ἀπό τό θέρος τοῦ 2019, λόγω ὀδοντιατρικῶν προβλημάτων ποὺ ἀπαιτοῦν χρόνο καί χρῆμα, αὐτή εἶναι ἡ δεύτερη συνέρευση μέ κοπέλλα ἀπ’ αὐτόν τὸν Σεπτέμβριο. (Ἡ πρώτη ἦταν ἀπό πρακτορεῖο ποὺ δέν εἶναι σέ αὐτό τὸ site)

Διάλεξα τὴν Gloria λόγω γεωγραφικῆς προέλευσης (ἔχω βίτσιο νά... γαμήσω ὅσο περισσότερες χῶρες γίνεται). Εἶναι Ἑλβετίδα, ὅπως δηλώνει καί φαίνεται α) ἀπ’ τὴν προφορά της (μιλᾶ σάν τὸν Ἑλβετό τεννίστα, Roger Federer καί ἐντονώτερα), β) τὴ συμπεριφορά της καί τὸ ντύσιμό της ποὺ εἶναι πολύ κομψά (καμμία σχέση μέ βλαχαντερά τοῦ πρώην Ἀνατολικοῦ μπλόκ ἤ Ἐλληνίδες), γ) ἀπό κάποια πράγματα ποὺ εἶπε γιά Ἑλβετία καί μπορῶ νά ἐπιβεβαιώσω λόγω Ὁλλανδέζας πρώην ποὺ εἶχε ζήσει στὴν Ἑλβετία, ἀλλά καί κάποιων ἄλλων πληροφοριῶν (θά ἐπανέλθω σέ αὐτό).

Ραντεβού στὸν Πρίαμο Παγκρατίου σέ αἰγυπτιακό δωμάτιο (κόστος 25 τό δωμάτιο + 4 τό κρασί=29). Ἔρχεται στὴν ὥρα της, λίγο πρίν τίς 18:30. Ἀνοίγω τὴν πόρτα μὲ τὴν πετσέτα τυλιγμένη στὴ μέση μου (εἶχα πλυθῆ καί παρφουμαρισθῆ κλπ). Ντυμένη κομψά στά κατάμαυρα: μαῦρες γόβες, μαῦρα καλσόν, μαύρη μίνι-φούστα (ἀπίστευτα πόδια!), μαῦρο, δερμάτινο μπουφάν, μαύρη μπλούζα, μαῦρο κιλοτάκι…. Ταιριάζει στὰ μαῦρα μάτια της, τὰ μαῦρα μαλλιά της καί τὸ μελαχρινό δέρμα της. Ὕψος 1,80 χωρίς γόβες: εἶμαι ἕνα 1.78… Μέ τὸ ποὺ μέ βλέπει κάνει: “WOW! GREAT BODY!” Καί μένει ἄναυδη μέ ἀνοικτό τό στόμα.

Μπαίνει μέσα, πάω νά τὴ φιλήσω… Τό ἀποφεύγει. “Δέν πᾶμε καλά”, σκέφτομαι. Οὔτε χειραψία. Καί πάλι: “WOW! WHAT SORT OF HOTEL IS THIS?!” Τῆς ἐξήγησα. Μετά ρώτησε τί εἴδους ἄνθρωποι ἔρχονται ‘δῶ. Τῆς ἐξήγησα καί αὐτό… Ἐξεπλάγη ὅταν τῆς εἶπα ὅτι ἔρχονται καί παντρεμένα ζευγάρια ποὺ θέλουν νά “ἐξιταρισθοῦν” περισσότερο. Δέν τό πίστευε. Ἐπαναλάμβανε καί πρίν καί μετά τό σέξ ὅτι στὴν Ἑλβετία μόνο στά μπορντέλα βρίσκει κάποιος τέτοια ντεκόρ. Σέ κάποια φάση μετά τό σέξ, τό συνέκρινε μέ τὴν Disneyland… μέ τὴν καλή ἔννοια! (Ἡ ἰδιοκτήτρια ἑνός studio στὴν Ἀθήνα, πολύ γνωστοῦ καί κάποτε τόσο πολύ καλοῦ ὥστε νά δίνη καί συνεντεύξεις εἶχε πεῖ ὅτι διακόσμησε τὸ studio της μέ βάση τὴν ἐμπειρία της ἀπ’τὴν Ἑλβετία. Οἱ φανατικοί μπουρδελιάρηδες μᾶλλον ξέρουν σέ ποιό ἀναφέρομαι). Μέ ρώτησε δύο φορές τὴν ἡλικία μου διότι δέν πίστευε τὴν καλή φόρμα στὴν ὁποία εἶμαι καί τί κάνω γιά νά’μαι σέ αὐτήν τὴ φόρμα. Μοῦ’κοψε πολλά χρόνια! Τὴν πιστεύω γιατί εἶχε μείνει κυριολεκτικῶς χάνος! Ἀλλά καί νά μήν ἔλεγε τὴν ἀλήθεια, σκασίλα μου: Μ’ ἀρέσει νά τό ἀκούω!

Ζητᾶ κρασί, λευκό. Σκέφτομαι: α) “Ὤχ, τρώει χρόνο.” β) “Πάει! Θά μεθύσουμε!” Παραγγέλνω. Δέν περνᾶνε πέντε λεπτά καί μοῦ λέει νά ξαναπάρω γιατί ἀργεῖ. Ξαναπαίρνω τηλέφωνο καί πρίν πῶ τίποτα ἡ ρεσεψιονίστρια μοῦ λέει: “Ἔρχεται!” Προσπαθῶ νά φίλήσω τὴν Gloria. Τό ἀποφεύγει καί μοῦ λέει: “Covid!” Ἐν τῷ μεταξύ τὴ χαϊδεύω, ἀντιδρᾶ, ἀνοίγει τὰ πόδια της, ἔχει βγάλει τὰ παπούτσια της, μοῦ δείχνει μουνί μέ κιλοτάκι, ἀλλά δέν προχωρεῖ τό θέμα γιατί πρέπει, λέει, νά’ρθη τό κρασί πρῶτα. Εἰδάλλως θά βγοῦμε ἐκτός ρυθμοῦ καί εἶναι κακό γιά τὸν ἄντρα. Ὡς ἄντρας θά συμφωνήσω. Τότε μοῦ λέει νά πλύνω τὰ χέρια μου λόγω… Covid. Ἡ ἴδια τά’χε πλύνει νωρίτερα. Ἔρχεται τὸ κρασί, μέ δύο μπουκαλάκια νερό, ξηρούς καρπούς, χαρτοπετσετάκια κλπ. Ἀμέσως μοῦ λέει ἡ Gloria: “Βάλ’το, βάλ’το!” Ἀρχίζει νά βάζω καί στὰ ¾ τοῦ ποτηριοῦ τὴ ρωτῶ ἄν φτάνει. Σέ μιά γλῶσσα πού δέν κατάλαβα ἀλλά μέ χειρονομίες ἔλεγε κι ἄλλο. Τὴ ρωτῶ τί γλῶσσα ἦταν, εἶπε... ἀραβικά.

Γιά νά μήν παρεξηγηθῶ, ὅλος ὁ διάλογος ποὺ περιέγραψα δέν πρέπει νά κράτησε πάνω ἀπό δέκα, ἄντε δεκαπέντε λεπτά. Ὅπως διαπίστωσα ἀργότερα. Ἦταν στιχομυθία καί προσπαθοῦσα νά τὸν κρατήσω σύντομο.

Τέλος πάντων, πίνει τὸ ποτήρι της, σχεδόν μονορούφι… Πάει, κάνει ἕνα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ντούς, ἐπιστρέφει γυμνή (ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΩΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΤΕΛΕ: Εἶχε πεῖ ὅτι εἶχε πάρει τέσσερα κιλά τὸ καλοκαίρι γιατί εἶχε σπάσει τὸ πόδι της -παραλίγο νά χρειασθῆ ἐγχείριση- καί ἔπαιρνε φαγητό ἀπό delivery ἐπί μῆνες γιά νά μή χειροτερεύση καί χρειασθῆ νά τήν κάνη. Τὴν πιστεύω, γιατί δέν περπατοῦσε ἀκόμη στὰ ἴσα. Λόγω ὕψους δέν τῆς φαίνονται τά κιλά) καί ἀρχίζει ἡ δράση…

Ποιά δράση, δηλ. Πάω νά τὴ φιλήσω. Ὄχι λόγω Covid… Πάω νά τῆς γλείψω τοὐς βύζους. Δέν τῆς ἀρέσει στὸν ἀριστερό, ἀλλά τῆς ἀρέσει στὸν… δεξιό… Δέν τό’πε: φάνηκε στὴν ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΝΣΤΙΚΤΩΔΗ ἀντίδρασή της μέ τὸν ἀριστερό βυζό, ἀπομακρύνθηκε σά νά… τὴν τσίμπησα… Ἀναρωτήθηκα μήπως ἔχει θεματάκι ὑγείας.

Βάζει ζελέ στὸ μουνί. Πάω νά τό γλείψω… Ζήτημα ἄν κράτησε τρία μέ πέντε λεπτά. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ!! Μέ διέκοψε λόγω… Covid! Ἄν δέν προσέξουμε μπορεῖ νά μεταδοθῆ ἀπ’τὸν ἕναν στὸν ἄλλο… ἔλεγε κάθε λίγο καί λιγάκι. Καί μάλιστα ἐπαναλάμβανε ὅτι ἕνας γιατρός ΕΛΛΗΝΑΣ γιατρός στὴν Ἀθήνα τῆς εἶπε ὅτι ἐπειδή ἡ κατάσταση στὴν Ἀθήνα χειροτερεύει καλύτερα νά προσέχη στὴ δουλειά, δηλ. ΣΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΔΙΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΗ ΕΙΤΕ Η ΙΔΙΑ ΕΙΤΕ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ… ΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ, ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΛΑΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ (ΑΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΙΑΤΡΕΙΟ) ΤΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΨΆΛΩ;;;!!

Τέλος πάντων, πίπα… καλυμμένη γιά πρώτη φορά γιά μένα ὕστερα ἀπό… δεκαετία… Γιατί; Λόγω… Covid, ἐπειδή τό’πε ὁ γιατρός!!! Πάλι λέω… “Δέ βαριέσαι…”

Ἐδῶ ὅμως μέ ἔστειλε μὲ τὴν καλή ἔννοια… Ἁπ’τίς πέντε καλύτερες ποὺ μοῦ’χουν κάνει!! ΠΑΡΑ τὸ προφυλακτικό! Ἐπιβεβαιώνω τὸν geroksouras! Μοῦ’χε πεῖ πρίν ἀρχίση τὴν πίπα, ὅτι μπορῶ νά χύσω στὸ στόμα της...

Ὕστερα ἀπό ἀρκετή ὥρα, μέ ρωτᾶ ἄν θέλω νά τὴ γαμήσω: “Tu veux me baiser?” Ὅπως εἶπα καί πρίν, σκέφθηκα: “Δέ βαριέσαι…” Ἤθελε στά τέσσερα… Πῆρε θέση ταχύτατα, ἀνυπομονώντας. Μᾶλλον τῆς ἀρέσει... Μᾶς τά χάλασε ἡ… γεωμετρία: Μπορεῖ νά’χουμε σχεδόν τὸ ἴδιο ὕψος, ἀλλά τὰ πόδια της (οἱ μηροί της) εἶναι πολύ μακρύτεροι ἀπ’τά δικά μου… Ἄρα τό μουνί της ἦταν 4-5 πόντους ψηλότερα ἀπ’τήν πούτσα μου… Γαμῶ τὴν πούτσα μου! Χρειαζόταν βοήθεια μέ τό χέρι της ἀπό κάτω ὡς ὁδηγό… Ἔχω ξαναπάει μέ τόσο ψηλές γυναῖκες, καί μάλιστα στά τέσσερα ἀλλά πρώτη φορά πρόβλημα… γεωμετρίας…. Ὅπως καί νά’χη γρήγορο καί βαρβᾶτο τό’θελε… Ἔκανα ὅ,τι μποροῦσα σέ αὐτήν τὴ γωνία…. Κράτησε ἡ στάση τέσσερα-πέντε λεπτά, ἀλλά δέ μᾶς βγῆκε γιατί λόγω γωνίας…. ἔβγαινε ἡ πούτσα… Ἔπρεπε ν’ ἀλλάξουμε στάση ἀλλά κανείς μας δέν τό’πε. Ἐγώ δέν τό’πα γιατί ἤμουν στὸ… “Δέ βαριέσαι…”

Τέλος πάντων πάλι πίπα… μέ τὸ ἴδιο προφυλακτικό... Πραγματικά ἀπίστευτη πίπα! Καί ἀκόμη καλύτερη ἀπ’τἠν πρώτη φορά…. Πραγματικά, φαίνεται νά τῆς ἀρέση καί πάλι μοῦ λέει ὅτι μπορῶ νά χύσω στό στόμα της. Τά καλαμπαλίκια δέν τὰ περιποιήθηκε ἀλλά ἡ πίπα ἦταν τόσο καλή ποὺ δέ μέ πείραξε…

Λέγοντας ἄλλη μιά φορά: “Δέ βαριέσαι…” καί ὑποκύπτοντας στό ταλαντοῦχο στόμα της... ἀποφασίζω νά χύσω στὸ… στόμα της… Μόλις ἔχυσα, ἔκανε ἕνα: “μμμμ….” Καί σέ πιό ἀργούς ρυθμούς συνέχισε τὴν πίπα στό πουτσοκέφαλο μόνο – λόγω τοῦ δικοῦ ἐρεθισμοῦ – γιά δύο λεπτά ἴσως καί παραπάνω: ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΤΡΑΓΓΙΞΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΑΝΕ!! ΧΑΛΑΛΙ ΟΛΗ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ! Μπανάκι ἀπ’τοὺς δύο, πρῶτα ἐγώ, μετά αὐτή… Ὅσο ἦταν στό μπάνιο, κοίταξα τὴν ὥρα στὸ κινητό: 19:05… Ἄρα σέξ κάνα δεκαπεντάλεπτο-εἰκοσάλεπτο: τό σέξ πρέπει νά τελείωσε λίγο μετά τίς 19:00. Λίγη κουβεντούλα ὅσο ντυνόταν καί ἔφυγε στίς 19:10. Τὴ ρώτησα ἄν ἦταν πρώην μπαλαρίνα ἤ κάτι τέτοιο. Μοῦ λέει, ἔκπληκτη, ὄχι ἀλλά πρίν πολλά χρόνια εἶχε κάνει μαθήματα χοροῦ, μπαλέτου καί χοροῦ-τζάζ, στὴ Ζυρίχη μέ μιά Ρωσίδα δασκάλα.

Συμπέρασμα: Πιστεύω ὅτι, ἄν δέν ἦταν ὁ κορωνοϊός θά’χε προσφέρει περισσότερα γιά τοὺς ἑξῆς λόγους: α) ἔχει ἐμβολιασθῆ, β) πρόσεχε τὴν ἐπαφή, γ) ἀνέφερε τὸν γιατρό καί τὴν λέξη προσοχή ΠΟΛΛΑΚΙΣ, δ) γιατί ξέρω νά διαβάζω τὴ γλῶσσα τοῦ σώματος (π.χ. χορός) καί ε) ὅταν ντυνόταν εἶπε ὅτι στὴν Ἑλβετία, ἔχουν ξεμπερδέψει γιατί τὰ ποσοστά ἐμβολιασμοῦ εἶναι πολύ ψηλά καθ’ὅτι ἀκόμη καί τὰ σοῦπερ-μάρκετ καί τὰ μίνι-μάρκετ εἶναι ΜΟΝΟ γιά ἐμβολιασμούς ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ γιατί εἶναι πειθαρχημένοι… Ἐπιβεβαιώνει τὴν ἑλβετική πειθαρχία ποὺ ἀνέφερε ἡ πρώην μου κάποτε. Πάντως τῆς ἀρέσει ἡ Ἑλλάδα (ξέρει κάποιες λέξεις ἑλληνικά καί ἄς εἶναι ‘δῶ δύο ἑβδομάδες) καί οἱ Ἕλληνες: “très gentils” εἴμαστε: 1) καλός, καλότροπος, εὐγενικός, 2) συμπαθητικός, φιλικός, γλυκός, 3) χαλαρός, ἥρεμος….
ΥΓ1: Ἐμβολιασθῆτε καί τὸ 30% τῶν ΕΝΗΛΙΚΩΝ ποὺ δέν κουνιέστε γιά νά ξεμπερδεύουμε καί νά γαμᾶμε ἄφοβα
ΥΓ2: Ἴσως εἶμαι ἐπιεικής γιατί ἤμουν σέ φάση “Δέ βαριέσαι…” ἤ μπορεῖ νά γίνωμαι εὔκολος πελάτης σάν τὸν geroksouras γιατί καί τὸν Σεπτέμβριο ἔτσι ἤμουν…
ΥΓ3: Πρός τοὺς admins, γίνεται στὴν τήρηση ὑπηρεσιῶν νά ὑπάρχη μιά τρίτη ἐπιλογή ποὺ νά λέη: “μερικές” καί νά μποροῦμε νά διαλέξουμε ποιές.
ΥΓ4: Ἵσως γιατί θέλω νά τῆς δώσω μιά δεύτερη εὐκαιρία ὅταν τελειώσουμε μὲ τὸν ἰό

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
24.652
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Quarantaris, chaoserevos και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2021
2 μετρα μουνι στα 4 δυσκολη σταση
Δεν διαφωνησαμε σε κατι
πιπα με προφυλακτικο (εδω εγω το ζητησα)
δεν φιλαει
ή μονο σημαντικη διαφορα ειναι το γλυφομουνι που εγω το εκανα στο 69
τωρα διαθεση στο σεξ 5;;;
G
geroksouras
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
02 Νοεμβρίου, 2021
Επρεπε να την εχεις στειλει στα τσακιδια απο την αρχη.....Μιλαμε για ζωον
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, Geo..., Annapurna και 1 ακόμα μέλος
02 Νοεμβρίου, 2021
a) geroksouras
1) Κατά βάθος, ναί, δέν ἔχεις ἄδικο. Δέ διαφωνήσαμε. Ἐσύ ἴσως νά τό ἀπόλαυσες κάπως περισσότερο. Αὐτός ἕνας λόγος γιά τὸ 5 στὴ συμμετοχή, δεύτερος ἡ γκρίνια, τρίτον ἡ ἀποφυγή... τρεῖς τό λάδι, τρεῖς τό ξύδι... Ἔ... Πέφτει στὸ 5... β) Ὁ ἄλλος συναγωνιστής μέ τὴν κριτική ἀνάμεσα σέ σένα καί μένα λέει ὅτι φιλάει... go figure....

b) roughfucker α) Ἐσένα σκεφτόμουν μεταξύ ἄλλων μελῶν ὅταν εἶπα ὅτι κάποιοι θά μέ θεωρήσουν ἐπιεικῆ... β) Γενικά δέν εἶμαι ἄνθρωπος τῶν ἐντάσεων καί τῶν συγκρούσεων. Τώρα ποὺ περνᾶνε καί τά χρόνια ἀκόμη λιγώτερο. Χωρίς αὐτό νά σημαίνη, φυσικά, ὅτι δέ θά συγκρουστῶ ἄν χρειασθῆ...
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE, Aragorn135 και 1 ακόμα μέλος
02 Νοεμβρίου, 2021
Χόρνυ_ας_φάκ προσλαμβάνεσαι να μου γράφεις τις κριτικές μου. Έτσι!
Έπρεπε να τη ρωτήσεις αν προτιμάει Raclette ή Fondue Bourguignonne ?
Πάντως προς το παρόν τρώει σουβλάκι χοιρινό ... Χεχε!
Καπέλο
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
02 Νοεμβρίου, 2021
@hornyasfuck
η κριτικη η ενδιαμεση επι της ουσιας προηγηθηκε χρονικα απο την δικια μου κατα 1 σχεδον μερα
εγω μπορει να δικαιολογησω οτι δεν με φιλησε διοτι ειμαι βαρυα καπνιστης εσενα δεν ξερω
Μπορει ο να πηγε ενδιαμεσα εμενα και εσενα
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
03 Νοεμβρίου, 2021
Χαιρομαι που επεστρεψες στις κριτικες, welcome back Καπέλο
Αναλυτικη κριτικη που χαιρομαι να διαβαζω Έτσι!
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE, Annapurna και 1 ακόμα μέλος
03 Νοεμβρίου, 2021
να ρωτήσω επειδή έτσι όπως τα γράφεις δεν το κατάλαβα : θεωρείς ότι ήθελε σκόπιμα να φάει χρόνο + να αποφύγει το σεξ παίζοντας μόνο στην πίστα "πίπα" ; ή απλά έτσι εξελιχθηκε το ραντεβού ;
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
03 Νοεμβρίου, 2021
απαραδεκτη η γκομενα,ειναι πολυ επιεικης η κριτικη σου,οσο για την κοροιδια τσιμπουκι με προφυλακτικο,αλλα χυσε με στο στομα,για να τσεπωσω το εξτρα νταξει οτι κ να πω λιγο θα ειναι.
review reaction 1 billGor, olddog, Annapurna
03 Νοεμβρίου, 2021
@Annapurna Ὄντως, ἀπ'τό cheese fondue θά φαινόταν πόσο Ἑλβετίδα εἶναι... Ἀλλά δέν πῆγε ἐκεῖ ἡ συζήτηση...
@geroksouras Ὡς ἀνάρτηση εἶναι δεύτερη, πάντως. Ὄχι, δέν καπνίζω. Ποτέ... Ὁπότε ὑπάρχει ἀντίφαση στό φιλί...
review reaction 1 TOMCRUISE, Annapurna
03 Νοεμβρίου, 2021
@billgor Ἔτσι βγῆκε τὸ ραντεβού

@tomcruise. Ποιό ἔξτρα; Δέν ἔγραψα στό κείμενο πουθενά ἔξτρα, δέν ἔκανα τίκ στίς ἐπιλογές γιά ἔξτρα. Ποῦ τό'δες;! Χμμμ;Χμμμ;
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE, Annapurna
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2