Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ύστερα από τη συνάντηση που είχα με τη Ζωή τον Αύγουστο στη Θεσσαλονίκη, είχα αποφασίσει να ξαναβρεθώ μαζί της, είτε πηγαίνοντας (ακόμα και μόνο για την πάρτη της) στη Θεσσαλονίκη, είτε περιμένοντας να κατέβει στην Αθήνα, όπως είχε δηλώσει ότι σκεφτόταν να κάνει. Πράγματι, όταν έγραψε ότι θα κατέβαινε στην Πρωτεύουσα την τελευταία βδομάδα του Οκτωβρίου, της έστειλα μήνυμα, όπου της έλεγα «κλείσε μου από τώρα ένα 2ώρο, όποια μέρα σε βολεύει εσένα». Είχα αποφασίσει ότι αυτή τη φορά, γνωρίζοντας πόσο αστέρι είναι και πόσο καλά περάσαμε στο πρώτο ραντεβού, να «κάνω δώρο στον εαυτό μου» μία 2ωρη συνάντηση, ώστε να την απολαύσω 100%, με μεγάλη άνεση χρόνου. Όντως, τη μέρα που κατέβαινε στην Αθήνα, μου έστειλε μήνυμα για να φιξάρουμε το ραντεβού μας και, αφού της έδωσα 1-2 εναλλακτικές, κλείσαμε για το απόγευμα της Παρασκευής, 29/10. Τη μέρα εκείνη, ήμουν ακριβώς στην ώρα μου κάτω από το διαμέρισμα RBNB που είχε κλείσει για τις συναντήσεις της στο κέντρο της Αθήνας και, αφού μιλήσαμε στο τηλέφωνο, ανέβηκα στον όροφο και στο διαμέρισμα που μου υπέδειξε. Με υποδέχτηκε με άνεση, κάβλα και χαμόγελο. Για την εμφάνισή της κάνω copy paste όσα έγραψα στην κριτική μου, μετά την πρώτη μας συνάντηση: «Όμορφο πρόσωπο, μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με λίγα πιασίματα, βυζάρες μεγάλες (όπως στις φωτογραφίες) και άκρα τέλεια περιποιημένα, σε χέρια και πόδια». Το διαμέρισμα ήταν μία σχετικά ευρύχωρη γκαρσονιέρα, που της είχε προσθέσει το δικό της χρώμα (με τα κεράκια, αλλά και τη χαλαρή μουσική που έπαιζε από το κινητό της), με 2 μονά κρεβάτια ενωμένα (στο ένα, το στρώμα ήταν λιγότερο άνετο από το άλλο), έναν καναπέ στην άκρη, μεγάλο μπάνιο (με μπανιέρα), καθαρές πετσέτες για τους επισκέπτες και ένα ζευγάρι αντρικές σαγιονάρες για τη χρήση του μπάνιου. Η …τρελή 50άρα, φορούσε ένα μαύρο διχτυωτό κομπινεζόν, μαύρα εσώρουχα, είχε μανικιούρ γαλλικό και πεντικιούρ άσπρο, ενώ φορούσε σαγιονάρες, αφού γνώριζε πολύ καλά ότι θα …ξεκινούσα κατευθείαν από τις ποδάρες της! Έχοντας χρόνο στη διάθεσή μας και μέχρι να ξεντυθώ, ανταλλάξαμε τα νέα μας. Στη συνέχεια, ξάπλωσα στο κρεβάτι και αφέθηκα στην περιποίησή της. Κατ’ αρχάς η Ζωή θυμάται πολύ καλά τι αρέσει σε κάποιον και τι τον ανάβει, πράγμα πολύ σημαντικό, αφού δείχνει ότι δεν ακολουθεί μηχανικά μία ρουτίνα. Έτσι, ξεκίνησε σιγά σιγά με χάδια, αγκαλιές, τριψίματα και φιλιά στο σώμα και στο στόμα. Τα φιλιά στο στόμα, για την ακρίβεια, ήταν τέρμα βαθιά γλωσσόφιλα, όπως και στο πρώτο ραντεβού, αλλά με ακόμα μεγαλύτερη άνεση. Με την ώρα, της αφαίρεσα όλα τα περιττά ρούχα (κομπινεζόν, σουτιέν και στρινγκ) και την είχα ολόγυμνη στα χέρια μου. Μετά από αρκετή ώρα χαλάρωσης και απόλαυσης, ξεκίνησε τη φοβερή πιπάρα της. Ούτε ξέρω πόση ώρα με έγλειφε, σε όποια στάση και θέση σώματος ήθελα και γούσταρα. Χρησιμοποιεί τη γλώσσα της μαεστρικά, αργά, βασανιστικά, με φτυσίματα, με deep throat, με αρχιδογλείψιμο, στο ρυθμό και στο στυλ που ο καθένας επιθυμεί. Φυσικά και μου έκανε ποδομαλακία με τις ποδάρες της, που ξέρει πόσο μου αρέσει. Φυσικά, επίσης, μου έκανε και ισπανική με τις βυζάρες της. Παράλληλα, τα γλωσσόφιλα έπεφταν ασταμάτητα, ενώ με άφηνε να της βάζω δάχτυλο στο περιποιημένο και πεντακάθαρο μουνάκι της. Στη συνέχεια (πράγμα που δεν είχα κάνει στη Θεσσαλονίκη και το μετάνιωσα), της έκανα ένα γλειφομούνι διαρκείας, που φάνηκε ότι της άρεσε. Έγλειψα και τις ποδάρες της, με τα απίστευτα όμορφα δάχτυλα και βαμμένα άσπρα νύχια της. Μετά είχαμε πέρασμα προφυλακτικού και σεξ! Ξεκινήσαμε με τη Ζωάρα από πάνω, με αργό ρυθμό για να υγρανθεί κι εκείνη. Μετά στήθηκε αδιαμαρτύρητα στα 4, με ωραία στάση σώματος, χωρίς κανένα κλέψιμο. Ακολούθησε ιεραποστολικό (με τελείως ανοιχτά τα πόδια της, με τυλιγμένα τα πόδια της στην πλάτη μου κλπ), όπου, άλλοτε σε αργό ρυθμό, άλλοτε πιο γρήγορο, μετά από αρκετό σφυροκόπημα, τελείωσα. Μετά την ολοκλήρωση, την άραξα στο κρεβάτι, η Ζωή έκανε πρώτη το μπανάκι της, και επανήλθε καθαρή και μυρωδάτη. Χωρίς καμία βιασύνη, καθίσαμε και στην υπόλοιπη ώρα του ραντεβού, τα είπαμε, γελάσαμε και ανανεώσαμε τη συνάντησή μας για το μέλλον. Στο τέλος, έκανα και το μπανάκι μου στο άνετο μπάνιο του διαμερίσματος, χαιρετηθήκαμε και την έκανα ξεκούραστος, καθαρός και σκεφτόμενος πόσο ωραία πέρασα το προηγούμενο 2ωρο. Όπως έχουν γράψει κι άλλοι συναγωνιστές, η Ζωή είναι απίστευτα περιποιητική γυναίκα, ξέρει να σε ανάβει και, σε τελευταία ανάλυση, να περνάς καλά μαζί της. Αυτό δεν είναι και το ζητούμενο...;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 29, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, erethis72, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2021
Ωραία κριτική φίλε!
review reaction 1 Bonecrusher
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1