Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κανονίσαμε συνάντηση σχετικά εύκολα. Στο σεξ δεν έχω να πω πολλά δεν εντυπωσιάστηκα . Αυτό που σε καυλώνει είναι η εμφάνιση και ότι πηδάς μί ακοπέλα της διπλανής πόρτας που άνετα μπορεί να είχες συναντήσεις σε bar και να πηγαίνατε σε ξενοδοχείο. Η φαντασία . Αλλά όταν γίνεται σε ξενερώνει.
Είναι όμορφη κοπέλα αλλά εγώ δεν είδα GFE κάτι το οποίο μου κάνει νετυπωση , ότι από τη μία λέμε για GFE αλλά όταν έρχεται η ώρα πας να τις ακουμπήσεις να τις χουφτώσεις και σου λένε κάτσε να κάνω ένα ντους και δε σε αφήνουν. Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη. Αν πήγαινα με την κοπέλα μου στο ξενοδοχείο με το που έμπαινε θα της όρμαγα. Αυτή πάντα είναι η προσπική μου άποψη .
Δε θεωρώ ότι είναι VFM με 130 δεν είδα κάτι ιδιαίτερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GI
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
253
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TheTester, doc_lin, erethis72 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2021
νομιζω φιλε μου η κοπελα ειναι 23. δυσκολα να μπορει καποια επαγγελματιας σε αυτη την ηλικια να δωσει πολλα στο σεξ, ειδικα αν ο αντρας ειναι πολυ εμπειρος. δεν μιλαω για την 23χρονη στον γκομενο της αλλα σε ποικιλια απο αλλους αντρες. προσωπικα στα 50 μου, δεν σκεφτομαι ηλικιες κατω των 28. και ειχα εμπειριες μαλιστα οχι μονο πληρωμενου ερωτα αλλα και γνωριμων 24 και 28 ετων σχετικα προσφατα. εννοω μετα τα 47 μου.
review reaction 1 GI
31 Οκτωβρίου, 2021
Δε θα διαφωνησω, έχω τύχει και σε καλές περιπτώσεις η αλήθεια είναι. Περισσότερο το σχολίασα λόγω τιμής, ότι δεν δικαιολογούνται τα χρήματα .
GI
GI
review reaction 1 Alexis_cool, Makis99
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2