Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Helena λοιπόν το δυσεύρετο κορίτσι. Τα κατάφερα προς το τέλος να την δω. Υποδοχή με εσώρουχα και γόβες ψηλές, μπράβο καβλα. Πρόσωπο, ομορφιά, τα μάτια υπέροχα και χαμόγελο ωραίο. Έμπειρη πιάνει κουβέντα άμεσα εξάλλου η ηλικία φαίνεται από κοντά, οι φωτογραφίες απατούν. Δυστυχώς στο σώμα έχουμε διαφορές. τατουάζ διάσπαρτα άσχετα, στήθος οχι τόσο καλό και ας είναι σιλικόνες και κοιλίτσα λίγη. Δεν γυμνάζεται παρόλα αυτά ο κωλος ωραίος βραζιλιάνικο στυλ αλλά με χαλάρωσης. Προτείνω γυμναστήριο ο χορός δεν φτάνει. Το δωμάτιο οκ ,έφυγα για ντους και μουσικές καλές. Όμορφη διάθεση με στυλ πάμε οπως θέλω εγώ. Δηλαδή θα χορεψω πρώτα και μετα τσουπ γδύθηκε ,φιλιά δεκτά όπως θέλεις χωρίς ανταπόκριση όμως, δάκτυλα δεν παίζουν μέσα μονο απέξω και πιπα λαγνη με κοιτάσματα περίεργα. Δεν πείθουν όμως .Μπαίνει χέρι και αν δεν βγει δεν τον καταπίνει. Αν δεν πεις καλό λόγο δεν θα γλυψει μπάλες. Καθυστερεί για διείσδυση ,βάζει τζελ και σου ζητάει να της τρίβεις το μουνακι για να τελειώσει. Δεκτό και σεξυ ,καλές οι κραυγές αλλά θέλω να τελειώσω και εγω και με τόσο τζελ δύσκολο. 1η φορά επιτυχία ,έφυγα για ντους. Άγνωστη λέξη για αυτήν....θα επανέλθω σε αυτό. Επιστροφή με κουβέντα για μουσικές, χώρες, Μόσχα ,αγαπημένη περίοδος διακοπών και ωπ φάγαμε την ώρα. Αρχίζω 2ο γύρο με προειδοποίηση ότι έχω 15 λεπτά ακόμα αλλά αν είναι ας της βάλω τζελ μπας και τελειώσει. Τρίψε τρίψε εχυσε, σκουφωσα το πέος και ορμησα. Μπήκα σφαίρα με τόσο τζελ και άρχισα σφυροκοπημα καλό. Με έκοψε διότι δεν κάνει ενόργανη , τα πόδια είναι πολύ ψηλά, γιατί είναι μεγάλο και πάνε βαθιές οι πουτσιες και αλλα τέτοια...Φίλοι πως γίνεται να θέλει ένταση όταν στο πιπωμα όταν βάρεσα κωλαράκι με έκοψε;;; Πιστέψτε με δεν είμαι κανίβαλος, Ινδιάνος κοκ....έδωσα λίγο ακόμα και έκοψα. Είχα λίγο ξενερώσει πλέον. Πήγα για το αποχαιρετηστηριο ντους, ήρθε να ρίξει μαζί μου ένα κατουρημα γιατί όταν τελειώνει της έρχεται πάντα. Δεν λέω καλή η άνεση αλλα με λίγο μέτρο ιδιως αν είναινα τραβάω εγώ το καζανάκι. Οσο αφορά το ντους επίσκεψη παλι δεν του έκανε. Μέχρι να ντυθώ είχε ετοιμαστεί για τον επόμενος ...Καθαριότητα μηδέν ...πλήρωσα έφυγα. Την συνάντηση την έσωσε το γραφείο που ήταν άψογο. Αυτά....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.403
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Jim25jim, Constantinos27 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού