Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καθηστερημενη η αξιολογηση μου αλλά κατι να γραψω κι εγω.
Οπως λεει ο τιτλος, ταπα στην κυριολεξία αλλά συμμετρικό αδύνατο σωματακι με ρωσικα χαρακτηριστικα προσώπου . Ειναι αρκετά εύθυμη και φιλική και δημιουργεί καλή ατμόσφαιρα, πολυ εντυπωσιακό και περίεργο για Ρωσίδα μιας και η πληοψηφια τους είναι στην ψύχρα. Είσοδος στο διαμέρισμα μου και επεξεργασια των πινάκων στους τοίχους και σχετικά σχόλια της, φαίνεται να είναι καλλιεργημενη αλλα η πουτανια πουτανια. Πρώτη κίνηση της να μου κανει χορό μπαλετου με πολλά ανοιγματα τα σκελη της και στην συνεχεια να ξεβρακωθει χωρις να φορσει συριγγακι. Εκανε σπευθειας κινηση και μου την επεσε κανονικά με γλωσσοφιλα και τριψιμο το μουνακι της επανω στον πουτσο ο οποιος ητααν ακομη ακαποτος. Φιλια με γλωσσα με το πιρσινγκ αλλα οχι με ιδιαιτερο παθος, εξηγείται οτι δεν ειμαι κσι ο γκομενος της αν και δηλωσε χωρις να εχει γκομενο. Πιπα καλη και ολον μεσα μεχρι ταρχιδια, εχει καυλες το μικρό. Η σειρα μου τωρα, γλύψιμο παντου τα παντα ολα αλλα δαχτυλα δεν δεχεται στο μουνακι. Γενικα αρκετα καλα το προκαταρκτικα. Παμε στο κυριο πιατο. Πολυ σπατουλαρισμα σε 69 κσι πισοκολητο με καποτα με πολυ δυνατο σπρώξιμο, εφαγε άγριο στριμοξιδι αλλα αντέχει το μουνακι της το οποιο ειναι ψιλοξεχιλομενο από τα γαμισια που εχει φάει . Το καλύτερο σε ολη την συνεδρία ήταν όταν την έβαλα από πάνω να κουνιέται και πράγματι κουνιέται τρελά ενώ της έχωσα και δυο δάχτυλα στον κωλο της και μουγκριζε σαν αρκούδα, γούσταρε πολύ ενώ κάποια στιγμή τραβήχτηκε και πήγε να φέρει νέα καποτα. Τι κάνεις εκεί της λεω, να με γαμισεις απο τον κωλο, μου λεει, ναι αλλά λεφτά παραπάνω από τα 140 δεν έχω της λέω , ε τότε δεν γίνεται μου λεει. Άσε ρε κοριτσάκι μου, μην μας παρεις και τα σοβρακα εδώ . Μια χαρά πάντως , καλά πέρασα , γαμιεται καλά πάντα ως Ρωσίδα. Το μόνο αρνητικό ότι κάποια στιγμή πήγε στο μπάνιο και πήρε και το κινητό μαζί της και καθυστερούσε οπότε εγώ άρχισα να χτυπάω τοίχο σαν τη τσατσα στα μπουρδελα που χτυπάει πόρτες στα 2 λεπτά . Δεν θα την ξαναεπαρνα γιατι συνηθιζω να παίρνω κατι καινουργιο και αποφευγω τις επαναλήψεις με την ιδια. Σιγουρα την προτείνω για ενα αγριο σκίσιμο . Καλα να περνάτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.339
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, piko, monstercock greece και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2021
πολυ αυστηρος στη βαθμολογια προσωπου κ.σωματος
review reaction 1 hornyasfuck
29 Οκτωβρίου, 2021
Ναι ειναι υποκειμενικό. εντάξει έχει συμπαθητικό πρόσωπο αλλά δεν είναι τοπ για Ρωσίδα γιατί ο μέσος ορος τους είναι μουναρες. Το σώμα είναι συμμετρικό αλλά χάνει πολύ λόγω χαμηλού. Γενικά όμως είναι καλό τυπακι και γαμιεται καλά.
review reaction 1 roughfucker, hornyasfuck
29 Οκτωβρίου, 2021
@larson φιλε προσωπικα μου εκανε απο τα καλυτερα τσιμπουκια ever, εχει σφιχτη κορμαρα κι ειναι ευλιγιστη και το προσωπο της ειναι 100% φυσικο με δερμα βελουδο...
οι περισσοτερες ρωσιδες φαινονται μουναρες γιατι εχουν γαμηθει στις πλαστικες και στις προσθετικες προσωπου...
χειλια, μυτες, fillers στα ζυγωματικα κτλ κτλ
review reaction 1 Larson
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3