Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230821
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία ενδεικτική, εντός του 2021 η συνάντηση (σε ξενοδοχείο νοτίων προαστίων και βέβαια όχι στον χώρο της για αποφυγή παρεξήγησης).
Άλλη μία κριτική στις 111 που υπάρχουν με αρκετή καθυστέρηση (ποτέ δεν είναι αργά )
Για το θέμα της επικοινωνίας δεν συνάντησα κανένα πρόβλημα γιατί μετά τις τόσες αναφορές φίλων και μελών ήμουν προετοιμασμένος για κάθε ενδεχόμενο !
Μέσω instagram η γνωριμία με ένα μήνυμα ευγενικό όπως απαιτείται όταν απευθύνομαι σε κορίτσια του χώρου ,ειδικά όταν βλέπω να υπάρχει ποιότητα με τις φωτογραφίες της και ότι γράφει με τον τρόπο της στην σελίδα της. Αυτό για εμένα δείχνει χαρακτήρα.
Απάντηση σχετικά γρήγορα με τις απαραίτητες πληροφορίες από την Λίζα για υπηρεσίες ,τιμές, και διαθεσιμότητα της και απάντηση μου για σύντομα συνάντηση βάσει διαθεσιμότητας και των δύο μας.
Ήρθε αυτή η ώρα και έγινε νέα επικοινωνία και κλείσιμο ραντεβού για μεσημεριανή ώρα στο ξενοδοχείο Λακόμπα που από ότι φαίνεται την βολεύει παρά το γεγονός ότι το θεωρώ μέτριο έως και πολύ μέτριο .
Άφιξη ,κλείσιμο δωματίου και αποστολή του αριθμού στην Λίζα η οποία εμφανίστηκε στην ώρα της.
Όταν άνοιξα την πόρτα είδα ένα όμορφο (για τα γούστα μου) κορίτσι ,ψηλή , ντυμένη απλά αλλά όμορφα και ερωτικά,χωρίς κάτι το εξεζητημένο .Και η μεσημεριανή ώρα δεν ενδείκνυται για έξαλλο και ουάου ντύσιμο με απλό μακιγιάζ. Αυτό για εμένα δείχνει την ποιότητα της .
Άνετη και απλή στην σύσταση μας ,χαλαρή κουβέντα για μερικά λεπτά και ανακοίνωση για φρεσκάρισμα της στο μπάνιο .Εγώ είχα προλάβει πριν την άφιξη της Λίζας.
Όταν επανήλθε είδα μία όμορφη κοπέλα ,ωραίο πρόσωπο ,όμορφα χείλη (που έχω αδυναμία) ,ωραίο λεπτό σώμα με πολύ ωραίο κόλο , στήθος μικρό προς μέτριο στο μέγεθος με ωραίες ρόγες που ανταποκρίθηκαν άμεσα οταν άρχισαν οι περιπτύξεις και η περιποίηση μου.
Αρχίσαμε σε χαλαρό ρυθμό αγκαλιές ,φιλιά βαθιά ερωτικά όπως μου αρέσουν και αρέσουν και στην Λίζα .GFE
Σιγά σιγά άρχισα να κατεβαίνω προς το στήθος της με καλή ανταπόκριση ,κοιλιά ,χέρια ,παλάμες ,δάκτυλα και μετά κάτω από την κοιλιά της όπου δέχτηκε με μεγάλη χαρά την τοπική περιποίηση μου .Είχαμε μία όμορφη κατάληξη εκ μέρους της .Μου ανακοίνωσε την επιθυμία και υποχρέωση της να μου ανταποδώσει στον ίδιο και μεγαλύτερο βαθμο την περιποίηση μου με την δική της!
Πράγματι αυτό έγινε με πολύ καλή συμμετοχή και πολύ όμορφη κατάληξη .
Λόγω της εξάντλησης της ώρας ο ένας μετά τον άλλο πήγαμε για φρεσκάρισμα .
Αποχαιρετισμός και επιθυμία για μία μελλοντική επανάληψη με νέα συνάντηση .
Εν κατακλείδι πέρασα μία ώρα με ένα όμορφο ,δοτικό ,άνετο ,απλό κορίτσι (για τα δικά μου γούστα ) .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2021
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
4.832
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, koumanidas, delipas και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2021
Man όταν λες ψηλή ?
review reaction 1 hornyasfuck
28 Οκτωβρίου, 2021
Promotion?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2