Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Call-Girls 82223
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα, στο ματι ειχα βαλει καποιες απο τις καινουργιες αφιξεις, αλλα λογω πρωτης μερας των κοριτσιων στη χωρα μας δεν ηταν διαθεσιμες, οπότε ρωτω την Πεγκυ πως και δεν την εχω παρει?
Το γραφειο εδωσε το πρασινο φως και καπου εδω ξεκιναει το ραντεβου μας....

Κατευθασε με ενα μαυρο φορεμα με στρας, που εκλεινε στο λαιμο, αλλα τονιζε την κωλαρα της, ωπα λεω γνωριζομαστε? (κωλο-λατρης ειμαι, βυζολατρης σαφως λιγοτερο)
Πολυ ανετη κοπελα, συν του οτι μιλαει πολυ καλα Ελληνικα, οποτε δεν χρειαστηκαν πολλα πολλα για να "γνωριστουμε"
Ομορφα ματια, πονηρο βλεμα και στηθος φτιαχτο 2.5-3, παρα πολυ καλη δουλεια και στην αφη, οπου και να μου ελεγε οτι ηταν φυσικο θα το πιστευα
Σωμα με καμπυλες στα καταλληλα σημεια, νινακι μικρο και στενοτατο με μικρομεσσαια χειλη
Για τον κωλο και κωλοτρυπιδα δεν θα πω, κριμα που δεν τον δινει, υπεροχος( αν τον βαλει ποτε στο μενου της ειπα να ενημερωσει το γραφειο.... τον θελω :) )
Δερμα και κορμι αρκετα σφιχτο με βελουδινη αισθηση
Ηλικιακά κανα 2 χρονακια παραπανω την κανω και υψος οτι αναγραφεται
Μονη συμβουλη αν ειναι να δωσω καποια ειναι οτι δεν χρειαζεται make-up/εντονο κραγιον(το οποιο μετα απο δικη μου υποδειξη το εβγαλε), ή ισως λιγοτερο 7.5 προσωπο θα εβαζα αλλα δεν εχει μισά εδω

Παμε και στον αγωνα:

Αρκετα επιθετικη απο το σαλονι με φιλια και χαδια/τριψιματα, θετικο οτι ειχε ερθει μοσχομυριστή και περασαμε στα ενδοτερα αφου ειχαμε γινει και οι 2 .... καγκελο
Καλη πιπα με αρκετο σαλιο και φτυσιματα, προσπαθει το deepthroat και μεχρι ενος σημειου το εχει αλλα οχι πληρως, περιποιηση και στα φιλαρακια απο κατω
Στη δικη της περιποιηση, σου σερβιρει το μουνι στο πιατο κυριολεκτικα και γουσταρει να τη γλυφεις ... χυνει και υγραινεται αρκετα :)
Σημειωση οτι η κοπελα ειναι πολυ καθαρη και μπραβο της, μαντηλακια ειχε αν και μονο για το κραγιον τα χρησιμοποιησε, μουνακι ευωδιαστό και γλυκυτατο, πολυ απαλη αισθηση στο γλυψιμο
Δαχτυλα δεν δεχεται(μου εξηγησε το λογο), σεβαστό, φιλια με γλωσσα και παθος δινει
Καβαλημα απο πανω που δινει ρεσιταλ και με τις βυζαρες της που της αρεσει να την γλυφεις και να χουφτωνεις βυζια ή κωλο
Επειδη δεν ειναι ψηλη, ειναι μανουβρατζιδικη οποτε μπορεις ανετα να κανεις πολλα
Μαλλιοτραβηγματα δεχεται και σκαμπιλακια στην κωλαρα της :)
Το τελειωμα ηταν το clue της βραδιας, καθως σπανια θα επιδιωξω να τελειωσω σε ιεραποστολικο αλλα καθως την εβλεπα να ειναι και εκεινη "κοντα" κρατηθηκα
Πρεπει να μου τον άρμεγε για κανενα διλεπτο με τις συσπασεις του κολπου της οταν έχυνε, πραγμα που καταφερνουν λιγες, παρέμεινα μεσα ακομα, δεν ηθελα να βγω :)
Μετα αραξαμε στο κρεβατι και ειπαμε 2-3 κουβεντες ενω χαιδευα τη βελουδινη επιδερμιδα της, ο οδηγος ενοχλησε αλλά εκεινη στο νινι της...
Μπανακι φιλακι και υποσχεση αν βαλει ποτε κωλο στο μενου να ενημερωσει το γραφειο


Αν υπηρχε τομεας καθαριοτητας(που κακως δεν υπαρχει) θα της εβαζα 9, 1 βαθμο θα εκοβα επειδη καπνιζει(και το 10 ειναι του Θεού), δεν καπνισε μαζι μου παντως αν και δεν εχω θεμα αρκει να μην ειναι βρωμο-iqos, απο τις πιο καθαρες και μοσχομυριστες στα επιμαχα σημεια που εχω παρει
Θελει να περασεις και να περασει κι εκεινη καλα, αν σεβαστεις το θεμα καθαριοτητας που εχει και το επικροτω, σιγουρα θα περασεις σουπερ
Αρκετα χρονια στο χωρο, gfe/pse εσυ επιλεγεις, αν και πείρα εχει, μπορει να σε ¨κοψει" και η ιδια και να ακολουθησει τους ρυθμους σου
Τιμιο ραντεβου και ομορφη συναντηση, την ευχαριστω, ελπιζω να την ξαναδω οταν ερθει και η Μεγκαν παλι στα μερη μας για duo

Tested ..... "Ακόμα νιώθω τις συσπάσεις της..." Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosspa14, giannis939, eridon1877 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2021
Πραγματικά καταπληκτική. Αν υπάρχει χημεία μιλάμε για απογείωση.
review reaction 1 TheTester, hornyasfuck
27 Οκτωβρίου, 2021
Επικροτώ για βαθμολόγηση υγιεινής - καθαριότητας. Δε μας είπες.. Επιχείρησε δαχτυλοσκόπηση;
review reaction 1 Bartender 74, TheTester, hornyasfuck
27 Οκτωβρίου, 2021
Καλή ἰδέα! Νά μπῆ βαθμολογία γιά τὴν καθαριότητα...
review reaction 1 Bartender 74, TheTester, Aragorn135
27 Οκτωβρίου, 2021
@mysterious χεχε οχι φιλε .... ευτυχως γιατι θα ειχαμε θεμα, ισως το κραταει στα duo με Megan Έρχεται ροπαλιά

Οσο για το θεμα καθαριοτητας θα ηθελα να μπει ως κατηγορια, αν αυτο ειναι εφικτο, αρκετες ερχονται χαλαρα απλυτες, ή κανουν μπανιο και διαφορα δεν βλεπεις, προσωπικα θεωρω την καθαριοτητα ενα απο τα βασικα κριτηρια επιλογης ενος call girl
review reaction 1 hornyasfuck, mysterious, Bartender 74
28 Οκτωβρίου, 2021
@the tester: Στο duo σε αφήνει να απορροφηθείς με την Megan, οπλίζει και σε καρφώνει στο στόχο! Το νου σου!!!! Χεχε!
review reaction 1 review reaction 3 andronikos3, TheTester, hornyasfuck
28 Οκτωβρίου, 2021
@mysterious μη μου λες τετοια, θα το ξερω απο πριν τωρα που μου το ειπες και θα προσεχω χαχα
αλλα εφοσον περασες καλα, αυτο το duo πρεπει να το δοκιμασω
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6