Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 3 10
Call-Girls 7551
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απο ραντεβου σε χοτελ ή στον χωρο της κοπελας, εχω φυγει απο αρκετα, απο το δικο μου χωρο ομως δε, δεν εχω διωξει και πολλες

Απ'οτι μου ειπε ημουν το δευτερο ραντεβου της και ειχε καταφθασει πριν λιγες ωρες
Κατευθασε με ενα ασπρο με μπλε πουά φορεματακι αν θυμαμαι καλα, σπορτεξ παπουτσακια και σοσονακια
Κοντα στις φωτος ειναι με λιγο πιο κουρασμενο προσωπο θα ελεγα που της προσεδιδε χρονια, 24 δηλωσε παντως

Μπαινει λοιπον μεσα η κοπελα ευδιαθετη μεν αλλα και συναμα μαγκωμενη, στο 5 λεπτο απο την παροδο του ραντεβου, στην πρωτη βολτα της στην τουαλετα, εστειλα στο γραφειο "λιγο παρθενοπιπιτσα η κοπελα".....
Αυτο φυσικα εχει αλλες φορες τα καλα του και αλλες τα κακα του

Παμε και τωρα στο προ-ζεσταμα γιατι αγωνας περαν του οτι της επιασα το μπουτι δεν υπηρχε παρα μονο .... μπαλα....μπουτι
Στην αρχη ηθελε να παιξει Mortal Combat, της απαντω ευγενικα οτι δεν εχω αλλά γιαυτο ηρθες? Εχω αλλα παιχνιδια να σου μαθω
Ζητησα αν θελει να πιει κατι και ηθελε ουισκι, απαντω κρασι το ρουφηξε, μετα πρωτη βολτα στην τουαλετα αφου ειχε κανει ενα βρωμο-iqos, με ειχε ρωτησει πριν
Λεω μεσα μου ενταξει απο ταξιδι ειναι μπορει να ειναι τρακαρισμενη, πρωτο τουρ εδω

Βγαινει απο το μπανιο, λεμε μια-δυο κουβεντες, μου λεει δεν ειμαι πολυ ομορφη, γιατι ημουν στο χοτελ και ειδα αλλες του γραφειου και μου εκανε κατι μορφασμους σαν τον Quasimodo....... κουκλα εισαι απαντω........
Λεω απο Belarus εισαι, απαντα ναι που το ξερεις ..... το γραφει το site της λεω....(εξού και ο τιτλος)
Τη ρωταω αν δεν κανει κατι και αν ειναι οκ με το τελειωμα στο προσωπο, μου απανταει ...extra 50, λεω παρακαλω? 20 το εχουν ολες οι κοπελες και τοσο γραφει και για εσενα, μου λεει .... εγω τοσο το χρεωνω, οπου εκει τσαντιστηκε και επρεπε να παρουμε το γραφειο για να δουμε αν η μετοχή της ανεβηκε στο Nasdaq και .... αξιζε τα 50..... να αρχιζει να μιλαει αυτη απο διπλα και να θελει να μιλησει στο γραφειο.... της παραδιδω το τηλεφωνο οπου το γραφειο την ενημερωσε οτι η μετοχη Monica δεν ειχε ανοδο σημερα ....
Δευτερο iqos, δευτερο κρασι, της λεω θα παιξουμε μπαλιτσα ή θα δουμε Netflix .... χωρις chill?
Καπου εκει η κοπελα σαλεψε και αρχισε τα παραλογα, οτι εχω παρει ναρκωτικα και τετοια, της λεω εγω ή εσυ, παμε για μια εξεταση αιματος τωρα? .... "ευγενικα" .... αρνηθηκε
πιανω το τηλ να στειλω μηνυμα στο γραφειο να ερθουν να την παρουν, δεν το ειδαν στο καπακι οπου να πρεπει να παρω τηλεφωνο και η αλλη διπλα μου να ωρύεται, μαζεψε τα της απαντω
Ηθελε να παει παλι τουαλετα και με κοιταζε με την ακρη του ματιου της απο τη μισανοιχτη πορτα ενω το γραφειο τακτοποιησε την κατασταση
Ηπιε μονορουφι το κρασι που ειχε απομεινει, εβαλε τα σοσονακια της ενω με αγριοκοιταζε και μου πεταξε και κατι Ρωσικα στην πορτα και μετα απο ενα τέταρτο απο την αφιξη της, 2 βρωμο-iqos και 2 κάτουρα η σεμνη τελετη ελαβε τελος......

Την κριτικη την γραφω γιατι η κοπελα ηταν .... μοναδικη, δεν ειχα ξαναζησει τετοια εμπειρια στο παρελθον, συν ΓΤΠ (κοινώς Για Το Παλμαρέ, οπου σπανιως μεταφραζεται στο Για Τον ... Πουτσο)
Το γραφειο σωστο να λυσει τις οποιες παρεξηγησεις δημιουργησε η κοπελα, τουλαχιστον πηρα Κρις μετα και περασα σουπερ, εκεινη απ'οτι ειδα πηρε .... τον πουλο
Δεν εβαλα κριτικη μετα γιατι ειχα ακομα hangover απο τα ..... ναρκωτικα που ειχα παρει, ζητησα να την ξαναδω καποια μερα, εφοσον ειχαν ληξει τα δικα της .... (φυσικα οπου υπαρχει νημα με την οποια κοπελα αν δεν περασω και τοσο καλα 2-3 κουβεντες θα τις πω ή θα απαντησω σε πμ, μετα απο ευλογο χρονικο διαστημα ισως βαλω και κριτικη σε περιπτωση που ημουν ... εγω ο περιεργος και αλλοι συναγωνιστες εχουν περασει καλυτερα, ας βγαζει και καποιος αλλος το φιδι απο την τρυπα...)
Με τη συγκεκριμενη με ενα μπουκαλι ουισκι και κωλο θα επαιρνα, σιγα που θα της ανοιγα single malt ομως.... το ανοιξα με αλλη και κωλο πηρα :)
Αγγλικα μιλαει μια χαρα, εκτος απο Ρωσικα μπορει να σε σκυλοβρισει και σε αλλη διαλεκτο, το 8 στη βαθμολογια της το αξιζει....
Μου αφησε σουβενιρ τις γόπες απο τα βρωμο-iqos της .... πανω στο τραπεζακι, ευχαριστω .... τις πεταξα
Η καθε κοπελα που θελει να σεβεται τα χρηματα που λαμβανει πρεπει να παιρνει παραδειγμα απο τη Monika και να κανει ακριβως τα ...... αντιθετα ......

Un-Tested .... "Belar-ΟΥΣΤ!"

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 giannis939, old boy, Yatoputso και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2021
@TheTester αφού δεν σε πέταξε από το σπίτι σου, πάλι καλά. Αφού παρέμεινες τόσο ψύχραιμος, πάλι καλά. Καπέλο Στο καλό ή όπως λένε στα τσακίδια... δεν θα πάρουμε. Εμμμμ Ο σεβασμός πρέπει να είναι αμφίδρομος, κάτι που η κορασίδα δεν κατείχε.
review reaction 3 review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, TheTester
26 Οκτωβρίου, 2021
Νομίζω ότι σήμερα πήρε μεταγραφή στο golden diamond με το προφίλ Aleks και φουλ επεξεργασμένες φωτό.
review reaction 3 review reaction 5 redb, TOMCRUISE, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
26 Οκτωβρίου, 2021
ο τιτλος ολα τα λεφτα
G
geroksouras
review reaction 1 review reaction 3 TheTester, TOMCRUISE, hornyasfuck
26 Οκτωβρίου, 2021
Το κακο τριτωσε, παιζει να ειναι το μεγαλυτερο παρταλι της χρονιας...
Να γραφετε κριτικες νωρις παιδες,.μην αργειτε
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
26 Οκτωβρίου, 2021
Να κάτσει στην ανεργία να στρώσει χαρακτήρα η ξιπασμενη...αφού δεν κάνει ,να γυρίσει πίσω στην Μπελαρους.
review reaction 1 TheTester, TOMCRUISE, hornyasfuck
26 Οκτωβρίου, 2021
Κλαίω.... Έτσι από περιέργεια μόνο εάν δεν βαριέσαι, το μαλλί της, τι χρώμα έχει, γιατί με μία δόση υπερβολής, σε κάθε φωτό έχει και άλλο χρώμα! Thanks!
review reaction 1 review reaction 3 TheTester, TOMCRUISE, hornyasfuck
26 Οκτωβρίου, 2021
Είμαι εκτός ειδάλλως θα την φώναζα η κοπέλα είναι παρανοική ,απόρω αν γαμήθηκε αυτές τις μέρες που έμεινε εδώ.
Μεγάλη εμπειρία.
review reaction 1 TheTester, TOMCRUISE, hornyasfuck
26 Οκτωβρίου, 2021
Bartender 74 εάν πραγματικά είναι αυτή, γιατί οι φωτό είναι αλλού για αλλού,τότε πρόκειται για μεγάλη κοροιδία και των δυο γραφείων
review reaction 1 olddog, Bartender 74, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
26 Οκτωβρίου, 2021
Η πονηρουλα αλλαξε ονομα και πηγε στο GDE. Μη παει χαμενο τα αεροπορικο....
review reaction 1 olddog, Bartender 74, TOMCRUISE και 2 άλλα μέλη
26 Οκτωβρίου, 2021
ε ενταξει στο γκολντεν παραδοσιακα πεφτει συχνα γκρινια για την κακη συμπεριφορα που εχουν αρκετες εκει περα,οποτε ταιριαζει στο προφιλ του γραφειου.
παντως πολυ προκλητικη η τυπισσα ,ειπαμε & αλλες ερχονται με σκοπο να κοροιδεψουν ,αλλα αυτη το εχει τερματισει να πουμε,αναρωτιεμαι αν εχει κατεφερει κανενας να της τον βαλει εστω κ λιγο στο μουνι της,γιατι για το στομα δεν το βλεπω να τα καταφερε κανενας.
κριμα πολυ παντως γιατι φαινεται πολυ ωραιο μουνι-το επιβεβαιωσαν & οι συναδελφοι που ειχαν την ατυχια να τη συναντησουν.
review reaction 3 review reaction 1 Jack Skellington, TheTester
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2