Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230823
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ακολουθεί περιγραφή σεντόνι οπότε λουστείτε με υπομονή και θέληση... Καφές

Προσφατη συναντηση με το κορίτσι στο Lacoba. Η 2η. Είχε προηγηθεί αλλη μια πριν κατι χρονια απο την οποία είχα μείνει ικανοποιημένος μεν αλλά κώλο δεν είχα πάρει δε... Οπότε η συνάντηση αυτη είχε σκοπό το άναλ μετά την πολυ πετυχημένη συνάντηση με την Άρτεμις. Μου άνοιξε η όρεξη Γλώσσα Ετσι και επικοινώνησα με το κορίτσι έχοντας πολλές βλέψεις....

Επικοινωνία εύκολη μέσω Instagram. Την ενημέρωσα τι ήθελα και έψαχνα και είπε θα δούμε. Θα εξαρτηθεί απο το μέγεθος για το πίσω...
Να σημειώσω οτι άργησα να πάω στο ραντεβού γιατί άργησα να τελειώσω με τη δουλειά.. Το κορίτσι, προς τιμήν της είχε φτάσει στην ώρα της και με περίμενε. Μέσω μηνυμάτων μιλήσαμε και μου πε οτι δεν έχει θέμα και οτι θα περιμένει.. Πολύ θετικό αυτό, το εκτίμησα γι'αυτό και πήγα στο ραντεβού αλλιώς της είχα πει να το ακυρώσουμε γιατί δεν θα προλάβαινα να φτάσω απο Περιστέρι - Καλλιθέα με την κίνηση που έχει το μπουρδέλο.. Έφτασα 35 λεπτά εν τέλει..
Παίρνω δωμάτιο και ανεβαίνω.. Το ξενοδοχείο απο τα πιο χάλια ομολογώ. Μικρό δωμάτιο, μικρό μπάνιο, πετσέτα μονο για σώμα. Ούτε προσώπου, ουτε για δάπεδο δεν έχει.. Ενημερώνω το κορίτσι και μπαίνω για μπανάκι.

Μετά απο κανα 10λεπτο χτυπάει η πόρτα. Πρώτη εντύπωση μόλις την αντίκρησα, ουδέτερη ομολογώ.. Το κορίτσι κατέφτασε πάνω σε
high heels που της έδιναν αρκετό ύψος, με ντύσιμο σεμνό ωραίο όχι κατι το ιδιαίτερο. Απο κει και πέρα, είναι πολύ αδύνατη, τουλάχιστον για τα γούστα μου και το προσωπό της δεν με τρέλανε, δεν με άναψε.. Έχει φουσκώσει και τα χείλη της και δεν της πάει καθόλου αυτό πιστεύω. Γενικά προτιμώ κοπέλες με φυσικά χαρακτηριστικά και όχι πειραγμένα χείλη, φρύδια και μαλακίες τέτοιες... Anyway, 1ο άκυρο που τρώω...
Είπαμε μερικές κουβέντες να σπάσει ο πάγος, υπήρχε μια σχετική αμηχανία απο μεριάς της... Προσπάθησα να έρθω κοντά της και της έδωσα 1-2 φιλιά μπας και πάρει μπρός αλλά δεν ανταποκρίθηκε καθόλου... Φιλί αδιάφορο και πρωτοβουλία μηδέν.. Δεν είναι η κοπέλα που θα μπεί στο δωμάτιο και θα σε πνήξει στα φιλιά ή θα σε βουτήξει απο την πουτσα να στον πάρει στο στόμα κατ'ευθείαν όπως μ'αρέσει.. Αγγελούδι (2ο άκυρο)
Πήρε μια μικρή πρωτοβουλία όμως και μου βγαλε την πετσέτα όσο καθόταν στο κρεβάτι και γω παρέγγελνα τα ποτάκια. Ήθελε να διαπιστώσει το μέγεθος της πουτσας μου πε Χεχε! Της άρεσε αυτό που είδε και ευτυχώς δεν με άφησε έτσι... Με άρχισε μια πίπα πριν μπεί για μπανάκι πέφτοντας στα γόνατα.. Με κάβλωσε αρκετά εκεί ειναι η αλήθεια και είναι απο αυτά που γουστάρω και περιμένω οταν η κοπέλα παίρνει πρωτοβουλία... Έτσι!
Βγαίνει απο το μπάνιο το οποίο μου φάνηκε αιώνας καθώς έκανε κανα 10 λεπτο ομολογώ, είχα αρχίσει να σκέφτομαι "τι φάση, μας κοροϊδεύει μήπως.." Άμα αρχίζω και σκέφτομαι έτσι πριν καν ξεκινήσει το παιχνίδι ξέρω ότι δεν θα περάσω καλά δυστυχώς.. Είχα μπεί στο τρυπάκι ήδη Money Mouth (3ο άκυρο).
Ξεκινάμε με πίπα στο κρεββάτι που ομολογώ είναι απο τα καλά της (ίσως το καλύτερο). Είχε στηθεί μπρούμυτα με το μουνί της φάτσα κάρτα στο καθρέφτη, και με έγλυφε δυνατά καθώς με κοίταγε στα μάτια. Δυνατή σκηνή και καυλωτική. Η πίπα της καλή όπως είπα, βάζει και χέρι αλλά και δόντι που δεν με χαλάνε ιδιαίτερα όμως. Θέλω και λίγο πόνο Ναι! Deepthroat προσπάθησε αλλά λόγω μεγέθους δεν το κατάφερε... Πλατύ χαμόγελο
Ξεκίνησα να της βάζω λίγο δάχτυλο απο μπροστά αλλά μετά απο λίγο με σταμάτησε, πόνεσε είπε Money Mouth (4ο άκυρο) Ξεκίνησα να της γλύψω λίγο τα βυζάκια γιατί η ρόγα μου εβγαζε τα μάτια αλλά με άρχισε τα μη και τα μου πονάνε Money Mouth (5ο άκυρο) Άλλος γάμησε και άλλος την πληρώνει... Θυμός Τεσπά, έτσι ειναι αυτά. Δεν το συνέχισα....
Μου παιρνάει σκούφο, ο οποίος παρεπιπτόντως ήταν μικρός και με στένευε πολύ, και ξεκινάμε Ιεραποστολικό στην άκρη του κρεββατιού. Δεν είχα καν προλάβει να κάνω 2-3 διεισδύσεις με την Λίζα να έχει ήδη βάλει την κασέτα να παίζει με τα αχ και βαχ, τα μωρό μου τι μου κάνεις και τα σχετικά Κεφάλι σε τοίχο! (6ο άκυρο) Όπως ειμαι απο πάνω της λέω "Άσε την κασέτα γιατί δεν παιρνάνε αυτά σε μένα, δεν με φτιάχνουν. Εξάλλου δεν σου κάνω και τπτ ιδιαίτερο." Χεχε! Εκτός αυτού και όσο ήμουν απο πάνω της είχε τα χέρια της και κάλυπτε τα βυζία της για να μην τα γλύψω.. Η απόλυτη ξενέρα ομολογώ... Θυμός
Την γυρνάω στα μπρουμυτα και αρχίζω να ανεβάζω στροφές. Γαμιέται καλά έτσι γιατί ξέρει και στήνεται ωραία, όπως και στα 4 Ασάλιωτα
Μετά απο κανα 15 λεπτο σφυροκόπημα όπου τα χε δει όλα, πέφτει στα γόνατα περιμένωντας το υγρό πυρ. "Για να σε δω μου λέει πόσα θα βγάλεις κι'όλας".. Ε και το δε για τα καλά πιστεύω. Χεχε! Πρέπει να βγήκε πολύ πράμα το οποίο το πηρε στο στόμα της όλο!! Πήγε μπάνιο να το φτύσει και να πλυθεί λίγο...
Όση ώρα την γαμούσα και έτρεχε ο ιδρώτας νερό, έπαιζε μουσική στο κινητό μου το "Push it to the limit " απο την ταινία Scarface Κουλ Να την γαμάς και να ακούς το "You fuck with me, you fuck with the best" και το "Say hello to my little friend..." οταν σου ρουφάει τα χύσια, αξία ανεκτίμητη Χεχε! Πλατύ χαμόγελο
Αράξαμε στο κρεββάτι και τα λέγαμε στη συνέχεια όσο πίναμε τα ποτά μας.. Στην κουβέντα ειναι πρώτη. Μπορείς να μιλήσεις να πείς 2 κουβέντες και 3 και 4 και πολλές μην πώ. Είναι μανούλα στο μπιρι μπιρι (μου τον πήρε τον αέρα ομολογώ).
Βουρ για 2ο γύρο γτ δεν είχε μείνει αρκετός χρόνος. Μου ξεκινάει πίπα και με καυλωσε λίγο ειν η αληθεια αλλά ως που να πάει τουαλέτα και να φέρει το σκουφάκι είχε πάρει την κάτω βόλτα ο κύριος...Money Mouth Ηταν και η καπότα σφιχτή πάλι και δεν ξανασηκώθηκε ποτέ όπως πριν.. Κρίμα Τον 'εβαλε λίγο μέσα αλλά ήμουν εντελώς πεσμένος και ξεκίνησε πάλι την κασέτα με τα αχ και βαχ Money Mouth Της είπα οτι σχεδόν δεν ειναι μέσα τι σκούζεις... Δεν τα μπορώ καθόλου αυτά τα ψεύτικα βογγητά είναι η αλήθεια. Με ρίχνουν ακόμα περισσότερο..
Είδε οτι πήδημα γιόκ και μου λέει θα σε τελειώσω με πίπα και μετά θα φύγω στο υπόσχομαι αλλά όπως λέει και το τραγουδι...Λόγια, λόγια ψεύτικα!! Πολύ θέατρο θύμισε αυτή η σκηνή και της είπα οτι θα μπορούσε άνετα να γίνει ηθοποιός με αυτά που λέει και κανει ώρες ώρες...

Με αυτά και με κείνα, έλαβε τέλος η συνάντηση μας (χωρίς να με τελειώσει δεύτερη φορά φυσικά) καθώς είχε αρχίσει να κοιτάει χρόνο...
Μπανάκι και αποχαιρετισμός με εκείνη να φεύγει για επόμενη συνάντηση και γω να κάθομαι και να μονολογώ οτι μόλις μου φυγαν 130 ευρώ χωρίς να εχω περάσει καθόλου καλά, όπως ήθελα και περίμενα βασικά... Αλλά όπως είναι γνωστό και λέει και ο τίτλος, Το μουνί σέρνει καράβι !!!!
Εμπειρία καθαρά GFE με τάσεις αγγαρίας/ξεπέτας απο μεριάς της. Φαίνεται ξεκάθαρα αυτό. Όποιος ψάχνει για ποιο hardcore πράγματα όπως εγώ και έχεις άλλες βλέψεις, σίγουρα η Liza δεν ενδεικνυται για τέτοιες καταστάσεις...

** Τα άκυρα ήταν αμέτρητα τελικά γι'αυτό και σταμάτησα στα 6-7 Πλατύ χαμόγελο

Συγγνώμη για το μακροσκελές της ανάρτησης. Καλά γαμήσια!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
FireHead_69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
771
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Τονις(2), Arhs777, monstercock greece και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2021
Eίπαμε,η Λίζα ότι άρπαξε-άρπαξε.Τώρα κάνει αγγαρίες για να μην ξοδεύει από τα έτοιμα.
review reaction 1 batzanakis21, men1975, FireHead_69
24 Οκτωβρίου, 2021
Πολύ θα ήθελα να την γνωρίσω αλλά δυστυχώς δεν απαντάει ποτέ
Α
ασωτος40
review reaction 1 hornyasfuck, FireHead_69
25 Οκτωβρίου, 2021
Ετσι ακριβώς όπως τα λες είναι φίλε....
review reaction 1 hornyasfuck, FireHead_69
25 Οκτωβρίου, 2021
Μπράβο ρεεέεεεε τύπε να διαβάζουμε και καμιά αληθινή κριτική που και που!
*Σε λίγο θα σκάσουν μύτη οι προμότορες κάτσε και περίμενε....
ΔΕΝ αντέχουν "κάποιοι" να διαβάζουν αλήθειες!
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, FireHead_69
25 Οκτωβρίου, 2021
Ακριβώς έτσι και χειρότερα
review reaction 1 hornyasfuck, FireHead_69
25 Οκτωβρίου, 2021
έχω να την συναντήσω από το 2016...λες να άλλαξε τόσο πολύ?
review reaction 1 hornyasfuck, FireHead_69
25 Οκτωβρίου, 2021
Όπως τα πες, από τα πιο βαρετά γαμησια
review reaction 1 hornyasfuck, FireHead_69
26 Οκτωβρίου, 2021
Τέτοια απομυθοποίηση;
review reaction 1 hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8