Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μου αρέσουν τα ασιατικά προσωπάκια και δεν τα συναντω πολύ εύκολα ούτε στο πορνό χόμπι ούτε στον εργασιακό μου χώρο Χαμόγελο

Οποτε με το που βλέπω το κορίτσι online στέλνω μνμ να την κλείσω… μου απαντούν ότι δεν ξέρουν ποτέ ερθετε και ποτέ θα είναι έτοιμη για δουλειά Κατσικογάμης
Χμμμ;Χμμμ; Μα είναι στο σάιτ λέω…
Οποτε όλα οκ κλείστηκε το ραντεβού Ασάλιωτα

Το κορίτσι είναι ακριβως όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες ΑΚΡΙΒΩΣ

Όμορφα ντυμενη με μια παντελόνα και πουκάμισο μαύρο με δεμένο κόμπο στη μέση. Ψηλοτάκουνα παπούτσια και αεράτες κινήσεις.
Προσωπάκι με πολύ γλυκούς μορφασμούς και σωματάκι καθαρότατο και μυρωδάτο Ναι!

Της έδωσα 5 λεπτάκια διορία να γνωριστούμε και μετά την άρπαξα στα φιλια… γδύσιμο και επιβεβαιωση ότι το κορμί της είναι σουπερ για αεροπλανικα. Δυο πολύ ωραίες βυζαρες για τον μικρο σωματοτυπο της και ένα δερματακι μούρλια!

Την εγλυψα σχεδόν παντού!!!!
Αυτό το κορμάκι είναι σαν ένα μικρό παιχνιδάκι για μας τους παππουληδες. Γιούπιιι!

Μουνακι κλειστου τύπου που βάζοντας την γλώσσα σου για να εξερευνήσεις την περιοχή αναρωτιέσαι πως θα μπουκαρει το τσουτσουνακι σου σε ένα τόσο δα μουνακι Money Mouth
Όταν η γλώσσα βρίσκει και στριμώχνει την κλειτορίδα της βγάζει πολύ ωραίους αναστεναγμούς Ναι!
Γρήγορη πιπουλα με ανεβοκατεβάσματα της γλωσσας της και περνάμε στο κυριως πιάτο.

Ανεβαίνει επι του καναπεως και με αργές κινήσεις αφού κεντράρει το κεφαλάκι τον βάζει μέσα. Μπαίνει ο μισος και όλα οκ… όταν όμως βάζω και τους υπόλοιπους 4 ποντους εκεί γουρλωσε λίγο τα μάτια Χαχαχα!

Αρχισε ένα γρήγορο amateur χοροπηδηχτο και αφού γρασαρε το νινακι της την σηκώνω όρθια και κρατώντας την στην αγκαλιά μου κάνουμε ένα ερωτικο δέσιμο λες και γνωριζόμασταν χρόνια Ναι!Ναι!

Next stop το τραπέζι…
Εκεί συνεχίστηκε το ίδιο μοτίβο με τη διαφορά ότι ο μπανανοειδης jimmy’s όπως παντα βρίσκει ένα σημείο στον κόλπο των γυναικών που τους αρέσει Χμμμ;
Δεν ξέρω από ανατομία κόλπου όμως κάτι καλό γίνεται Έρωτας

Έπαιρνε βαθιές ανάσες και έκλεινε τα μάτια… όλα αυθόρμητα… χωρίς φαντασμαγορικά κόλπα και θεατρινισμούς τύπου σκισε με να αλλάξω ράφτη Μαλακία

Το κορίτσι συμπεριφέρεται φυσιολογικά και αυτό ειναι που ΓΟΥΣΤΑΡΩ στις συναντησεις μου.

Τελείωμα στο κρεββάτι όπου εκεί είμασταν σαν δυο ερωτευμένα πιτσουνάκια.
Μετά από διάφορες κινήσεις να της εχω σηκώσει το ένα πόδι και αφού ήρθα ενώ η θέση του κορμιού της ήταν κάπως «στριμωγμενη» μείναμε έτσι και φιλιομασταν για 2-3 λεπτά ακόμα πιο στριμωγμένοι ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Μπανάκι της δεσποινίδος και ένα γλυκο αντίο Χαμόγελο
Επανάληψη οπωσδήποτε οταν λασκάρω από την επίσκεψη Ευρωπαίας κορασίδας που θα έρθει για να της δείξω την Ακρόπολη ΚατσικογάμηςΑσάλιωτα

Αυτά τα κορίτσια θέλω να συναντω Έτσι!Έτσι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, THV, Zebu και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2021
Η επιστροφή της μπανάνας chiquita!!! Ναι!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Jim25jim, Constantinos27 και 1 ακόμα μέλος
24 Οκτωβρίου, 2021
@Jim25jim Φάνηκε ότι ήταν σούπερ εμπειρία αλλά η πίπα απ΄ ότι βλέπω δεν ήταν τίποτα το αξιοθαύμαστο έτσι όπως τη προσπέρασες.
review reaction 1 hornyasfuck
24 Οκτωβρίου, 2021
Πέρασες καλά φαίνεται χαίρομαι αλλα νομίζω ότι είναι ωραία που επιτέλους επέστρεψες στις κριτικές...
review reaction 1 hornyasfuck, Jim25jim, Constantinos27
25 Οκτωβρίου, 2021
Τώρα την είδα , έχω χάσει πολλά...
Παρεμπιπτόντως , Το κορίτσι είναι μπουκιά & συχώριο...
Καλή Εβδομάδα Jim ,
Καλή Εβδομάδα Guys Έτσι!
review reaction 1 hornyasfuck, spipis71, Jim25jim και 1 ακόμα μέλος
25 Οκτωβρίου, 2021
@redb φίλε να ξερεις ότι δεν τρελαίνομαι με το στοματικο και τις κοπέλες τις κρατάω εκεί 2-3 λεπτάκια μάξιμουμ. Οποτε για σωστή ενημέρωση καλύτερα να διαβαζεις άλλους παικτες που το γουστάρουν πιο πολύ και το αξιολογούν καλύτερα Καπέλο
@adronikos3 φίλε Ανδρονίκε δεν έγραφα κριτικές γιατί απλά δεν είχα έρθει Αθήνα όλο αυτό το καιρο, σ’ευχαριστω για το καλωσόρισμα Καπέλο
review reaction 1 andronikos3, TheTester, redb και 1 ακόμα μέλος
25 Οκτωβρίου, 2021
Σπιπη Χαχαχα! και Κωνσταντίνε τα σέβη μου Ναι!Ναι! Καπέλο
review reaction 2 review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, spipis71
25 Οκτωβρίου, 2021
οταν λες σχεδον παντου; προσφερει ποδολαγνεια; δεν το γραφει στα services γι αυτο
review reaction 1 hornyasfuck
26 Οκτωβρίου, 2021
@whisky σορυ για την παρερμηνεία… σχεδόν παντού σε όλο το κορμί εξαιρουμένου των χεριών και ποδιών
Όμως νομίζω ότι αν της έγλυφες τα πόδια δεν θα είχε κανενα απολύτως πρόβλημα
review reaction 1 redb, hornyasfuck
26 Οκτωβρίου, 2021
@Jim25jim "ἐξαιρουμένων τῶν κλπ. κλπ"
review reaction 1 Jim25jim
26 Οκτωβρίου, 2021
@Jim25jim γράφε τις κριτικές σου όπως θες και θα τις διαβάζουμε. Για μένα περισσότερο απ' όλα παίζε ρόλο η συμπεριφορά και η διάθεση.
review reaction 1 Jim25jim, hornyasfuck, Constantinos27
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10