Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 78 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά απο χρόνια απουσίας με call girl, είπα και εγώ να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου.
Ειθελα να κλείσω με angiedom αλλά δυστυχώς δεν είταν διαθέσιμη.
Οπότε μήνυμα στην κοπέλα και κλείσιμο ραντεβού σχετικά εύκολα.
Φτάνω ξενοδοχείο και μετά από λίγο χτυπάει πόρτα ή κορασίδα.
Ανοίγω και αντικρίζω μια πολύ συμπαθητική κοπέλα με όμορφο πρόσωπο και σώμα λίγο ποίο πάνω σέ κιλά από ότι στης φωτογραφίες.
Περνάει στο δωμάτιο και ξεκινήσαμε λίγες κουβέντες να σπάσει ό πάγος.
Γενικά υπήρχε αρκετή αμηχανία αλλά ή κοπέλα είχε καλή διάθεση.
Περνάει για ντουζ και βάζει ένα κόκκινο κορμάκι αρκετά σέξι και έρχεται στο κρεβάτι.
Φάουλ πρώτο πού δεν δικαιολογείται με τίποτα για call girl, προκαταρκτικά μηδέν. Πήγε κατευθείαν σέ πεσμένο καβλι για τσιμπούκι.
Είναι κάτι που με ξενερώνει αφάνταστα όταν πηγαίνω με εκδιδόμενες και δεί όταν δίνουμε τόσα λεφτά.
Πάμε παρακάτω,
στην πίπα κάνει φιλότιμη προσπάθεια αλλά μέχρι εκεί δεν έκανε κάτι που να πω ότι με τρέλανε και δυστυχώς δεν είχα τη στύση που ειθελα.
Παίρνω προτοβουλια και την γυρνάω 69 τουλάχιστον λέω μπας και φτιάχτω με την κολάρα τής.
Ξεκινάω γλυψιμο αρκετά καθαρή η κοπέλα , αλλά και πάλι δεν.
Κάνουμε ένα διάλειμμα μήπως λέω ειμαι εγώ κουρασμένος .
Να σημειώσω ότι ή κοπέλα έκανε ότι καλύτερο μπορούσε και έδειχνε διάθεσή αλλά δυστυχώς δεν είταν αρκετό. Μετά από λίγη κουβέντα, ξανά πίπα όπου με τά χίλια ζόρια μου δημιουργεί στύση . περάσμα καποτας και έρχεται από πάνω μου, εκεί με αρκετή προσπάθεια και λίγο τό καβλοτικο τής βλέμμα ειρθε τό τέλος.
Εννοείται δεύτερος γύρος δεν έπαιξε κάναμε λίγο κουβέντα και αναχώρηση!

Συνοπτικά για την κοπέλα, είναι πολύ ευγενική και προσπαθεί να σέ ικανοποίηση δεν κλέβει πουθενά και κοιτάει να σε ευχαριστήσει.
Δυστυχώς για εμένα αυτό δεν είναι αρκετό , θεωρώ ότι δεν έχει καθόλου ερωτισμό και σεξουαλικότητα , τουλάχιστον εγώ δεν εισέπραξα καθόλου .
Ίσως και να μήν ταιριάξαμε.

Άρτεμις ευχαριστώ για το ραντεβού ,σου εύχομαι καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Kikko
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.449
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, gymaster, olddog και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2021
Θεωρώ πως για να είμαστε 100% δίκαιοι , πρέπει να ακούγεται και η εκδοχη της κάθε κοπέλας.
Πρώτον, γράφεις όμορφο πρόσωπο , και βάζεις 5..οκ.
Δεύτερον, προκαταρκτικα ;;;; Φιλιά δηλαδή;; Είναι γνωστό ότι ΔΕΝ κάνω ...μου ζήτησες έντονο παιχνίδι στη ρώγα σου, (που μου είπες ότι σε καβλωνει) , το οποίο και έκανα παρόλο που μασούσα τριχες (δεν παραπονέθηκα).
Οι φωτό μου χωρίς επεξεργασία, πρόσφατες και κυρίως σελφι....βλέπεις τι θα πάρεις ...
Όσον αφορά τη σεξουαλικότητα, παίζει ρόλο η συμμετοχή του παρτενέρ,όπου στη συγκεκριμένη περίπτωση κυμαινόταν κυριολεκτικά στο μηδέν . Με τέτοιες συνθήκες είναι αδύνατον οποιαδήποτε γυναίκα να δείξει έντονο ερωτισμό και σεξουαλικότητα...ναι μεν πληρώνεις και κρίνομαι, αλλά δεν είμαι ρομπότ ούτε θεατρίνα , βγάζω ο,τι μου βγάζουν. Οι προσδοκίες κάποιων πρέπει να είναι πιο ρεαλιστικές σε συνάρτηση με το πακέτο που οι ίδιοι φέρνουν στο κρεβάτι (και δεν εννοώ το οικονομικό πακέτο).-
review reaction 1 rantanplangr30
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1