Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 3 10
Call-Girls 7547
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κάνω τη μεσημεριανή έρευνα μου, καρφώνομαι σε νέες αφίξεις από αγγέλους και κολαω σε Μόνικα.
Προστυχοφατσα και ωραία χαρακτηριστικά διαβάζω,παιρνω κλείνω ραντεβού με το γραφείο όλα άψογα και εξυπηρετική όπως πάντα.
Μου πρότειναν Έρικα αλλά επειδή έχω ξαναπάρει Έρικα, λέω ασυζητητί θέλω το νεο μωρό.

Μπανιαριζομαι και χωρίς καθυστέρηση μετά από 50 λεπτά βαράει το κουδούνι.
Στην ώρα της και γρηγορότερα θα έλεγα αποτι περίμενα, και εδώ σταματάνε τα θετικά.

εμφανησιακα είναι στο 70-75% οπότε δε το βάζω καν σαν αρνητικό.

Πάμε τώρα στα του τρελού....
Περνάει μέσα με μια χαιρετουρα χωρίς φιλί έστω ένα τυπικό στο μάγουλο.
Κλείνω πόρτα έχει ήδη κάτσει στον καναπέ στο σαλόνι, λέω να σου βάλω κάτι να πιεις? Και έχω ήδη ένα μπουκάλι κρασί παγωμένο στο τραπέζι,μου λέει DA και σαν κύριος κερνάω...το ρουφήξε όπως θαθελα να ρουφήξει το σπέρμα μου αλλά, άλλα μου επιφύλασσε η μοίρα.

Έρχεται στα πόδια της η γάτα μου σιγά σιγά και αρχίζει να τη χαϊδεύει να κάνει σαν τρελή, γελάω λίγο έτσι από ευγένια και πάω να μπω στο θέμα μας ,από που είσαι,σαρεσει η Ελλάδα,πόσο καιρό είσαι εδώ κτλ για να πάω στο παρασύνθημα να πέσει κανά φιλί έστω..
ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΑ...έχει κολησει με τη γάτα,φεύγει η γάτα και πάει προς το μπαλκονι και σηκώνετε και κυνηγάει τη γάτα,όπως σηκώνετε απότομα έχω ξαναγεμίσει το ποτήρι με το κρασί της το ρίχνει μια κάτω γίνετε ένα ψιλόχαμος στο σαλόνι,φωνάζει πιζτεκ και κάτι αλλά ρωσικά και να τρέχει πίσω απτή γάτα.
Η γατούλα μου απτην άλλη να νομίζει πως παίζει και να πηδάει αποδω και αποκει,και από πίσω αυτή να κάνει το σκύλο?την άλλη γάτα? Τα κέρατα μου τα Τράγια δε καταλάβαινα τι γινόταν ή τι έπρεπε να κάνω.
Λέω κάτσε θα ηρεμισει,να βγάλω τη γάτα στο μπαλκόνι.
Ανοίγω παραθυρόφυλλα βγάζω τη γάτα έξω και αφού έχω κάνει τη καθαρηστρια στο σαλονι μου και έφαγα 12-13 λεπτά ετσι, της λέω έλα να πας για μπάνιο,και τη βλέπω στραβωμενη..
Λέω άσε μη το γαμησω τελείως το θέμα και είναι ωραίο μουνι,να τη πάω για μια πίπα και της στέλνω δεύτερο γύρο για μπάνιο και της λέω παμε κρεβατοκάμαρα.
Και τελικός καταλαβαίνω μέσα απτις ασυναρτησίες που έλεγε μέσω ρωσικών και αγγλικών πως έχει στραβωσει για τη γάτα μου στο μπαλκόνι.
Της ξαναλέω Έλα πάμε μια κρεβάτι και ερχόμαστε για ένα κρασάκι μέσα πάλι και παραμιλαγε και γενικά σε μια κατάσταση παραζαλης και παράλλογισμου.
Ήμασταν ήδη στο 17 λεπτό και πήρα γραφείο να ενημερώσω πως εδώ καλητερα τη κοπέλα να τη στείλετε σε κανένα Πετ Σιτη ή να κόψει τα παραισθησιογόνα ή τα ηρεμιστικά γιατί κάτι την χαλάει και χαλάσε και μένα.

Από μέσα να ακούγετε και αυτή,μια να μιλάει σε μένα μια στη γάτα μία να μιλάει ρωσικά και μια κατάσταση σεναρίου επιστημονικής φαντασίας.

Τόσα χρόνια στο εσκορτινγκ τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναζήσει,αλλά κρατάω την εμπειρία,το έζησα και αυτό.

Το γραφείο ζιτησε συγνώμη από μεριάς του για τη συμπεριφορά της,δε μπορώ να πω το παραμικρό είναι άψογοι σε αυτό και δεν έχω παράπονο,δεν πλήρωσα κάτι γιατί σαφώς δεν έγινε και κάτι,έκατσα μετά με τη γάτα μου και το ρίξαμε στο νετφλιξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 23, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
8.582
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 borbi2525, alpula, doc_lin και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2021
Κάτσε να δούμε αν θα κάνει τα ίδια και με το pit bull μου ...
Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, redb, TOMCRUISE και 3 άλλα μέλη
24 Οκτωβρίου, 2021
Νατος κι ο 2ος συναγωνιστης....
Οχι μονο μας γλιτωσες αλλα επιβεβαιωσες κ τον προηγουμενο!!!!
Λοιπον μαγκες αυτο που συνεβη ηταν Ο ΟΡΙΣΜΟΣ του τι ρολο εχουν οι κριτικες κ πόσο βοηθανε...!!!!

Η κοπελα εχεο φαει τρελο ακυρο κ θελω να δω πόσο θράσος θα εχει ωστε να κατσει παραπανω μερες
review reaction 1 Aragorn135, hornyasfuck, redb και 3 άλλα μέλη
24 Οκτωβρίου, 2021
Συμπέρασμα: H περιέργεια σκότωσε τη γάτα!...
review reaction 3 review reaction 1 roughfucker, hornyasfuck, vltepdr και 2 άλλα μέλη
24 Οκτωβρίου, 2021
ακομα γελαωωωωω,καλα μιλαμε απο τις εξωπραγματικες εμπειριες που εχω διαβασει ποτε,απο αλλο πλανητη η γκομενα,ακου κυνηγουσε τη γατα κ ειχε στραβωσει κ απο πανω που αφησες τη γατα στο μπαλκονι!!!!!!
τι αλλο θα ακουσουμε!!!
review reaction 1 Aragorn135, hornyasfuck
24 Οκτωβρίου, 2021
Από ότι βλέπω και εσύ και ο παρακάτω κριτής, την πατήσατε! Πραγματικά κρίμα! Όμως με σώσατε γιατί την είχα στόχο την εβδομάδα που μας έρχεται.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
24 Οκτωβρίου, 2021
Σκηνικό για ταινία...
review reaction 1 hornyasfuck, stadeos, TOMCRUISE
24 Οκτωβρίου, 2021
Δοκιμασε παλι χωρις την γατα μπορει να χεις καλυτερη τυχη Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
24 Οκτωβρίου, 2021
και νόμιζα πως είχα ζήσει τις πιο εξωπραγματικές καταστάσεις .... πάντα κρύβεται στην γωνία ακόμη μια πιο εξωφρενική :
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
24 Οκτωβρίου, 2021
Αν έπρεπε τα γραφεία να αποζημιώνουν τον πελάτη για υπαιτιότητα τους , σας έλεγα εγώ αν κάθε τσόλι το έπαιζε τρελίτσα !!!! Εγω για μια ώρα , προγραμματίζω , βάζω στην άκρη λεφτά που ίσως και να μην έχω , θέλω να έχω υπηρεσίες που αναλογούν στο τίμημα και χρόνου μου, και χρημάτων μου .

Έρχεται η κάθε πυροβολημένη , και μου γαμαει συνάντηση , διάθεση , μια εμπειρία που είχε σκοπό να περάσω καλά . Τι να την κάνω μετά τη συγνώμη . Μου χάλασες εμένα το βράδυ;

Ενώ αν έπρεπε το κάθε γραφείο να αποζημιώνει (λέμε τώρα) με κάποιο τρόπο τη μη επαγγελματική συμπεριφορά , σου έλεγα εγώ αν στέλνανε τη κάθε τρελή . Η κοπέλα μπορεί να έχει τα δικά της , να μη θέλει , να μη μπορεί , δεκτά όλα . Εσυ σα γραφείο , μην τη φέρνεις . Ψάξε βρες άλλη με επαγγελματική συμπεριφορά

Ακόμα κι εδώ όμως , δυστυχώς μας περνάνε για ευρωβλαχάκια…….

Αδερφέ ευχαριστούμε για τη κριτική , και την άλλη φορά καλύτερα
review reaction 1 JOHN-PLAYER-SPECIAL, Bartender 74, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
24 Οκτωβρίου, 2021
vetranios-εμενα μου εφερε στο μυαλο τη σκηνη απο το κατι τρεχει με τη μαιρη που ο μαλακας ο ματ ντιλον βαζει φωτια στο σκυλακι της καμερον ντιαζ κ τα κανει ολα πουτανα στο σαλονι!
review reaction 3 hornyasfuck, dorcel, Sicarios
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2