Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μια κριτική της την "χρωστούσα". Με μεγάλη μου χαρά ξαναείδα την Ελβίρα μετά από χρόνια, στον χώρο της. Η χαρά αποτυπώθηκε από την πόρτα ακόμα. Σαν να μην την αγγίζει ο χρόνος τόσο.
Η τύπισσα για τα γούστα μου, είναι μουναρος. Πάντα ήταν.
Ο λόγος που πάντα "σήκωνα σημαία" ήταν φυσικά οι απίστευτες βυζάρες της. Μέγας βυζολαγνος γαρ, έχω να πω ότι τα βυζιά της είναι ότι καλύτερο έχω δει σε ανεξάρτητη (κι έχω δει κάμποσα). Ρώγες τσουπωτες, ανταποκρισιμες πάνω στις κορυφές δύο αριστουργημάτων. Είναι καλύτερα απ' ότι στις φωτογραφίες, δεν το συζητώ. Φανταστείτε...Και φυσικά ξέρει να τα χρησιμοποιήσει... ισπανικό από Ελβίρα σημαίνει σχεδόν σίγουρο ξεφορτωμα επί τόπου, οπότε προτιμηστε να το αφήσετε για το τέλος. Λαδακι για μασάζ, πασπατεμα, πίπα(αν είναι καβλωμενη θα χαρούν και οι μπάλες σας, ειδικά όταν σε κοιτάει με αυτά τα μάτια που ομορφαίνουν το πρόσωπο της)
Λεπτή και αυτό σημαίνει και μικρό κωλαρακι. Το να την έχεις στα τέσσερα και να την καρφώνεις είναι πορνοσταρικη εμπειρία. Μια δυο στάσεις μάξιμουμ, οπωσδήποτε ισπανικό και αυτό είναι. Money well spent.
Η Ελβίρα είναι μιλφαρος, φχαριστιεται η πουτσα σου να γαμας τέτοια γκόμενα(και τα χέρια σου να χουφτωνουν τις βυζάρες της) και στην τιμή που το κάνει δεν είναι απλά vfm αλλά πολλά περισσότερα. Η μουναρα φίλη της μάνας σας που πάντα θέλατε να σκίσετε μικροί. Καβλωσα και μόνο που θυμήθηκα το ραντεβού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
40€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Quarantaris, Ntaffy2 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2021
πλαστικος βυζος ??
24 Οκτωβρίου, 2021
Φίλε καλησπέρα, μπορείς να μου στείλεις το τλφν της Ελβιρας milfara.
Επειδή είμαι καινούριος δεν ξέρω που να ψάξω.
Ευχαριστώ.
24 Οκτωβρίου, 2021
Όλα αυτά μόνο 40?..καλή περίπτωση αν και χρόνια στο κουρμπετι δεν είχα πάρει ομολογώ . Ώρα? Φιλιά? Λωκο δίνει?
24 Οκτωβρίου, 2021
Καλησπέρα συναγωνιστή. Μπορείς να μου στείλεις το τηλεφωνο της Ελβιρας? Δεν μπορώ να το βρω με τπτ.
25 Οκτωβρίου, 2021
Εάν είναι ευκολάκι να προωθήσεις το τηλέφωνο?
05 Νοεμβρίου, 2021
Καλησπέρα φίλε, έκανα λογαριασμό μόνο και μόνο για να ζητήσω το τηλ της Ελβίρας. Ευχαριστώ πολύ!
05 Νοεμβρίου, 2021
@nickhard να γραφεις κριτικες φιλε μου και να αφησεις τον παρτακισμο
08 Νοεμβρίου, 2021
@roughfucker δεν έχω επιδωθεί στο σπορ ακόμα, ήλπιζα να ξεκινούσα με την Ελβίρα.
29 Δεκεμβρίου, 2021
Φιλε καλες γιορτες.
Αν σου είναι εύκολο το τηλ της...
Ευχαριστω.
29 Αυγούστου, 2022
Δουλεύει ακόμα η κοπέλα; αν έχει το τηλ της κάποιος μήπως μπορεί να το στείλει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10