Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 64631
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Κρις την ειχα βαλει στο ματι λογω φουλ πακετου, ομορφου κορμιου και ως φρεσκια στις αφιξεις του γραφειου και ειπα να κανω τον cascadeur
Μηνυμα στο γραφειο και αν και σχετικα αργα, ολα κομπλε και καπου εδω ξεκιναει το ραντεβου μας...

Κατευθασε φορωντας ενα μαυρο φορεμα, την κανω 30+ χαλαρα, θεμα δεν εχω, διατηρειται πολυ καλα
Ομορφο προσωπο, η μια φωτο με προσωπο φατσα καρτα πρεπει να ειναι καπως παλια, προτιμω οπως ειναι τωρα(αντιπροσωπευτικες οι φωτο με τη μασκα)
Στηθος φτιαχτο 4αρι, καλο στην αφη, οχι πετρα και ευαισθητο, απαλα αγγιγματα
Νινακι puffy-style, μικροκαμωμενο και στενο οπως και κωλοτρυπιδα επισης :)
Στα χειλη εχει βαλει ενα τικ υαλουροικο που δεν ενοχλει
Αγγλικα δυστυχως πολυ λιγα, οποτε περασαμε στον αγωνα αμεσα
Μου θυμησε τη Μινα Ιορδανιδου αρκετα(και την εψαχνα τωρα τελευταια αλλα αφαντη), ειδικα στο προσωπο θα μπορουσε να ειναι η διδυμη αδελφη της, απλα η Κρις εχει μεγαλυτερο στηθος, μικροτερο κουτελο και εχει πιο γυναικειο κορμι σε σχεση με τη Μινα που ειναι στεγνη(εξου και ο τιτλος, επωνυμο δεν εβαλα για ευνοητους λογους)

Στα του αγωνα:
Φιλια με γλωσσα δινει, δαχτυλα δoκιμασα λιγο επειδη ειναι στενη μπρος-πισω, δεν ειπε οχι παντως
Πιπα καλη το προσπαθει στο deepthroat, το οποιο στο 69 και στην καταποση το ειχε
Αφηνεται στο γλυψιμο και απολαμβανει, κοβει ρυθμο στην πιπα για να ευχαριστηθει κι εκεινη, βγαζει κραυγουλες
Αν και χρησιμοποιησε τζελ, κατεβαζει υγρα και χυνει, σου κοπαναει και κατι Ρωσικα κατα τη διαρκεια του αγωνα, γενικα τον ζει
Κραταει οσο μπορει οπτικη επαφη με εσενα κι εχει ομορφα ματια/προσωπο
Αντεχει ζορια και λιγες αγριαδες, σκαμπιλακια κλπ, αν φερθεις με τροπο κανεις οτι θες, περισσοτερο submissive απο τη μερια της μου εβγαλε
Το μενου ειχε και κωλο που παρολο που το γραφειο δεν την ενημερωσε, σε 5 λεπτα πριν ξεκινησουμε τον ειχε κανει λαμπογυαλο και θεμα καθαριοτητας στον αγωνα δεν υπηρξε, μπραβο της
Λιγο στον κωλο ζοριζεται, προτιμα στα 4 και ιεραποστολικο, δεκτικη παντως
Της αρεσει να τριβει το νινακι της και σου "βαφει" ασπρο το προφυλακτικο και αυτη, σε κωλο περισσοτερο με τα υγρα της μπηκα παρα με τζελ
Δεν χαλαει χατηρι και δεχεται καθοδηγηση πχ. τζελ δεν ξαναεβαλε αν και στενη, της λεω αφου εισαι υγρη τι το θες και συμμορφωθηκε
Το μενου ειχε και καταποση, οπου μετα απο λιγο deepthroat τον κέντραρα στο λαρυγγακι της και κατεθεσα, ανοιξε στομα εβγαλε γλωσσα, πρεπει να της αρεσει :)


Γενικα περασα αρκετα καλα με μια ομορφη γυναικα που δεν μου χαλασε κανενα χατηρι, λιγη κουραση ειχε καθως πρωτη της μερα το οποιο φανηκε μονο οταν σηκωθηκε απο το κρεβατι και ηταν ζαλισμενη
Κοιταει να σε ευχαριστησει και μεγαλο ατου οι εκφρασεις του προσωπου της οταν ζει τον αγωνα, συν η στενοτητα μπρος-πισω
Πρωτη φορα στη χωρα μας, της ευχομαι τα καλυτερα, δεν ειπαμε και πολλα-πολλα

Tested ..... "My Russian submissive "Mina"" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, George_1969, Pikatsu και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού