Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
Call-Girls 14162
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ελαφρώς καθυστερημένη κριτική και μια και η κοπέλα έφυγε (και κατέβηκαν και οι φωτο της), θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος.

Με το που είδα της φωτογραφίες της, έκλεισα rdv για την επόμενη μέρα. Ενιωσα μια ακατανίκητη επιθυμία να (συνε)βρεθώ μαζί της. Εκείνη τη μέρα όλα πήγαν στραβά (Ο νόμος του Μέρφυ) και αναγκάστηκα να μεταφέρω τη συνάντησή μας κάποιες μέρες αργότερα.
Ηρθε λοιπόν η μεγάλη μέρα και να ΄μαι έξω από το δωμάτιό της να χτυπώ την πόρτα της.

Μου ανοίγει και μένω με το στόμα ανοιχτό!
Υπέροχο πρόσωπο με δυο πράσινες ματάρες που θα μπορούσα να χαζεύω για ώρες, και ένα ελκυστικό γυναικείο σώμα με δύο δίμετρες ποδάρες!
Την παίρνω στην αγκαλιά μου και συστήνομαι με ένα φιλί στο στόμα. Ταυτόχρονα χαιδεύω μέσα από το μαύρο μπλουζάκι της το φυσικό 3αρι στήθος της.
Ηλικία κοντά στα 20 με 21 χρόνια.
Λίγο social (τα ψιλοκαταφέρνει στα αγγλικούλια), όπου μαθαίνω ότι σπουδάζει κάτι σε μηχανικός (αλλά της αρέσει η ποίηση) και περνάω για ντουσακι.

Βγαίνω και αρχίζει η μάχη. Εντελώς amateur κατάσταση, αλλά πολύ θερμή και δοτική. Ξαναγύρισα στα φοιτητικά μου χρόνια.
Τη φίλησα και την έγλυψα παντού. Εχει βελούδινη επιδερμίδα. Το νινακι της μικρό, ροζουλί και στενό. Δέχτηκε αδιαμαρτύρητα τα δάχτυλα και τη γλώσσα μου. Εκείνη έδειξε να το απολαμβάνει, ανέβασε στροφές και άρχισε να βγάζει αυτές τις κραυγούλες καύλας, που αναφέρουν και άλλοι συναγωνιστές.
Πίπα καλή, της είπα να βγάλει το χέρι την καθοδήγησα και ακολούθησε πρόθυμα, περιποιήθηκε και τα @@. Επιχείρησα deep, αλλά δεν το άντεξε.
Παίχτηκαν δύο γύροι με το ίδιο σχεδόν πρόγραμμα. Cow girl για να απολαμβάνω τις υπέροχες βυζάρες της, ισπανικό και ιεραποστολικό για να βλέπω το πρόσωπό της καθώς έκλεινε τα μάτια της και δάγκωνε τα χείλη της από την καύλα.
Σε όλη τη διάρκεια με φιλούσε στο στήθος, στο λαιμό, στα αυτιά και φυσικά deep french kisses. Και στο ημίχρονο ήμασταν κολλημένοι και φιλιόμασταν σα σχολιαρόπαιδα.
Ο χρόνος κύλησε σαν νερό. Ζήτησα παράταση, αλλά δεν ήταν εφικτό.
Εφυγα από το δωμάτιο και παραMil(ey)ουσα...

Συμπερασματικά μπορώ να πω ότι πέρασα μια υπέροχη ώρα με ένα πανέμορφο νέο κορίτσι που είχε τη διάθεση να με ικανοποιήσει!
Προσοχή α) δεν είναι για πολλά ζόρια (PSE και να σας πηδήξει ξεχάστε το), β) δεν έχει το μοντελέ σώμα με τον κώλο στα ύψη (αλλά κατά την άποψή μου έχει ένα πολύ θηλυκό σώμα και φυσικά τη φρεσκάδα της ηλικίας της).

ΝΑΙ από μένα στην επανάληψη! Μακάρι να μας ξανάρθει γιατί δε χόρτασα φιλιάΜατάκιΜατάκιΜατάκι
Αυτά από μένα και ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, olddog, eridon1877 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού