Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 40 10
Call-Girls 82930
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γρήγορη και εύκολη επικοινωνία με το γραφείο. Κανονήστικε ραντεβού νότια στο Ωνάσειο κοντά. Είχα διαβάσει προηγούμενες κριτικές και ήξερα τι να περιμένω.
Τικ τικ στην πόρτα και μπαίνει μέσα ένας άγγελος. Όμορφη κοπέλα άνω των 30 πολύ ωραία ντυμένη, παντελόνα με μπλούζα τύπου γραμματέα. Σίγουρα το χαζεύεις έξω.
Στα παρακάτω, ντούζ κλπ. Λεφτά στην αρχή, κατι το οποίο δεν με πειράζει, εξ' άλλου βγάζει το business απο την μέση.
Φιλιά με γλώσσα, και κατεβαίνω για γλείψιμο. Ωραίο, περιποιημένο, καθαρό και υγρό. Ξεκινάω βάρδια και προς έκπληξή μου τα υγρά πολλαίνουν. Όχι να με squirtαρει, αλλά σαν να γουστάρει φάση. Συνεχίζω και με ανταμοίβει με τα υγρά της. Φωνούλες τύπου αχ, ω, αχ, ω.... αλλά τίποτα περισσότερο. Μου έκανε εντύπωση διότι έχυνε, αλλά δεν το εξέφραζε. Τες πα, σειρά μου, εξ' άλλου έχω δώσει το 20άρικο παραπάνω για CIM και οι χειλάρες της μου μοιάζουν κόλαση. Όντως κόλαση. Καλή πίπα, δεν επιδίωξα DT το CIM όμως το έχει. Ξέρει πότε χύνεις και πως να κόψει ταχύτητα και να τα πάρει όλα.
Recovery και round 2. Πήδημα τωρα στα 4 και ιεραποστολικό. Καλή στο πήδημα αλλά nothing great. 2o χύσιμο στο γαμίση πάνω.
Ντούζ και μου ξεκινάει πίπα. ....3ο γύρο της λέω δεν υπάρχει περίπτωση, αλλά τα κατάφερε.
Σε γενικές γραμμές ηταν καλό το ραντεβού και μάλλον την πέτυχα κουρασμένη. Ήθελα λίγο περισσότερο ανίδραση, το θέατρο του "yes YES FUCK ME!":)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
390
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, James_Athens, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού