Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 43 10
Call-Girls 76876
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ινέσα έχει έρθει πολλές φορές Ελλάδα αλλά πάντα κάτι τύχαινε και δεν την πετύχαινα. Αλλά ήρθε το πλήρωμα του χρόνου και συναντηθήκαμε σε αυτό της το τούρ.
Γουστάρει πολύ Έλληνες και Ελλάδα. Την συνάντησα στο γνωστό ξενοδοχείο στην Συγγρού, μετά από γρήγορη και εύκολη συνεννόηση με τον Γραφείο.
Ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα ένα πανέμορφο πρόσωπο με πολύ ωραίο διακριτικό βάψιμο που απέπνεε έναν αέρα αρχοντιάς . Τρομερά γατίσια γκριζοπράσινα μάτια, έντονα ζυγωματικά και ελαφρώς πειραγμένα χειλάκια (τόσο όσο).
Φορούσε ένα πολύ ωραίο ολόσωμο εσώρουχο με τιραντάκια χρυσές αλυσιδίτσες .Το όλο σύνολο πολύ κλασάτο.
Τώρα για το σώμα είναι αδυνατούλα, με μικρό αλλά στητό και ζωντανό βυζάκι. Ο χαρακτηρισμός ψαλιδοκώλα που έγραψε ο συνάδελφος από κάτω, νομίζω είναι πολύ αυστηρός. Πράγματι δεν έχει τον βραζιλιάνικο κώλο αλλά στα 4 η θέα είναι φανταστική. Γενικά δεν είναι το καμπυλάτο πληθωρικό κορμί, αλλά όμορφο, φινετσάτο, εύθραυστο κορμάκι ,κάτι σαν μπιμπελό. Ειδικά το δέρμα της είναι από τα πιο βελούδινα που έχω συναντήσει. Το δε μουνάκι της είναι κλειστού τύπου πεντακάθαρο και άτριχο .Καυλώνει και κατεβάζει υγρά στην περιποίηση και βγάζει υπέροχες διακριτικές κραυγούλες.
Στον αγώνα τι να πώ , έχουν ειπωθεί όλα. Είναι δοτική και ευχαριστιέται και αυτή εξίσου (ή τουλάχιστον έτσι δείχνει). Η πίπα της υγρή με περιποίηση αρχιδιών, εξερευνητική.. Δαχτυλάκια δέχεται στο μικρό μουνάκι της δέχεται στο κωλί της όχι.
Ένα ραντεβού με πολύ αισθησιασμό με ένα πολύ φινετσάτο μωρό.
Θα κάτσει κανα δυό βδομάδες αλλά έρχεται κάθε δυό μήνες Ελλάδα από ότι μου είπε, , οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Διαγραμμένο μέλος 95429
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.860
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, George_1969, eridon1877 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού