Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Call-Girls 47186
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ και μέρες ήμουν ανήσυχος και κάποια στιγμή το μεσημέρι τηλεφώνημα στους Άγγελους και βουρ στο χοτέλι για μια ώρα με τη Μαριάννα, την οποία ήθελα από καιρό να βρεθώ μαζί της. Στα του αγώνα με έχουν καλύψει οι παρακάτω συναγωνιστές. Φιλική, καλό σοσιαλ, όμορφο στήθος στητό με ωραίες ρώγες που ανταποκρίνονται. Αισθησιακή γυναίκα που βγάζει καύλα και γουστάρει. Ένιωσα πάρα πολύ άνετα μαζί της, δύο ενηλίκες που έχουν βρέθει για να χαλαρώσουν αλλά και να γαμηθούν συνάμα. Είχαμε καλή χημεία από την πρώτη στιγμή, ξεκινήσαμε χαλαρά και ανεβάσαμε στροφές. Πίπα για σεμινάριο και όσκαρ, τον καταπίνει και ξέρει που και πότε να πιέσει, πέρασε μια βόλτα από όρχεις. Από αισθησιακό τσιμπούκι με ανέβασε με deep σε mouthfucking. Στο σπατουλάρισμα κατεβάζει υγρά και στο γαμησι επίσης κάτι που με φτιάχνει πολύ. Δεν συνίσταται σε μοντελάκήδες και πιπινόθηρες. Η Μαριάνα είναι θηλυκό, γυναίκα με γυμνασμένο τόσο όσο σώμα, συνειδητοποιήμενη, χάρηκα όλη την επικοινωνια μαζί της. Δυστυχώς στον δεύτερο γύρο δεν κατάφερα να ολοκληρώσω λόγω δικής μου κούρασης αλλά η Μαριάνα το προσπάθησε μέχρι τέλους και έμεινε και λίγο παραπάνω από ώρα. Να ευχαριστήσω το γραφείο και την άμεση ανταπόκριση και ευελιξία.
Θα ήθελα να την δω πιο ξεκούραστος και για περισσότερη ώρα κάποια στιγμή.
Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.214
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού