Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Oλγα εχει πολυ ομορφο προσωπο,ματαρες,βυζι φυσικο που γεμιζει ανετα χουφτα,κωλαρα μπραζιλιαν για σφαλιαρες,πολυ ωραια πιασιματα.Χορταστικη γυναικα θα ελεγε κανεις.
Ξεκινησε με αισθησιακα αργα φιλια και παιξιμο πουτσας. Κατεβηκε αργα και τον πηρε στο στομα,σαλιο,φτυσιμο και deepthroat. Με ξαπλωσε και συνεχισε πιπα,εννοειται πως η πρωτη τελειωσε πανω στην πιπα.
Μπανιο και δευτερος γυρος,λιγο social μαλακιουλες κανα δυο αστεια και μπηκε για δουλεια.Την ξαπλωσα για να την βλεπω μεσα ματια καθως την πηδαω γιατι ειμαι ερωτιαρης μοιραιοςΓλώσσα Συνεχισαμε στα 4 οπου ηθελα να βλεπω τη βραζιλοκωλαρα της στημενη. Εμεινα σε αυτη τη σταση για λιγο και αλλαξα,κατω εγω πανω αυτη. Εκει τελειωσε και η δευτερη.
Παμε σε αλλες λεπτομερειες
Η Ολγα δεν ξερει καλα αγγλικα αλλα μπορεις να συνεννοηθεις,τα λεφτα τα ζητησε μπροστα.Συμμετοχη αριστη,με χαμογελο και ενεργεια,το πιο σημαντικο ειναι οτι δεν τρωει χρονο.Το γραφειο το σηκωνει αφου χτυπησει πολλες φορες πρωτα,περα απο αυτο δεν εχω αλλο παραπονο διοτι κανονισα γρηγορα και ευκολα. Θα τους ξαναπροτιμησω μιας και εχουν πολυ δυνατα κομματια. Την Ολγα θα την ξαναπαιρνα σιγουρα αλλα θελω να δοκιμασω και τις αλλες κοπελες.
Μια πολυ ωραια εμπειρια με ενα ομορφο μωρακι,που θα ηθελα να ξαναζησω στο μελλον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
17.446
Πόντοι:
7.415
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, Limperatore XXI, Jelly Bean και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού