Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 15 10
Call-Girls 32077
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριάτικη βολτα προς νότια μόλις είχα τελειώσει από την δουλειά λόγο ότι δεν κατάφερα να κάνω μια συνάντηση με μια κοπέλα λόγο ξενοδοχείου ( δεν είχε δωμάτιο ) αποφάσισα να στραφώ στους αγγέλους επικοινωνία εύκολη ρώτησα ποιες κοπέλες είναι διαθέσιμες και έτσι έκλεισα την Μαρίνα με ενημέρωσε πως θα αργήσει 10 λεπτά εξ αρχής αλλά τελικά ήρθε και 5 λεπτά νωρίτερα ... ανοίγω την πόρτα και ένα όμορφο κορίτσι λέει hey how are you my name is Marina Πάλι καλά δεν θα είμαστε και στην μούγκα αγγλικά πολύ καλά κάνουμε της συστάσεις μας και μου ζητάει να πάει 5 λεπτά στο μπάνιο Και μόλις ήρθε ξεκίνησε ο αγώνας ..! Δεν μπορώ να πω πως στο βγάζει για άγριες καταστάσεις το πάει ασφαλές το θέμα σε Άργους ρυθμούς.εδώ να πω πως ισχύει σχετικά με το γλυφομουνι πως δεν θέλει γρήγορα να την γλύφεις ίσως δεν το ευχαριστιέται ?? Ίσως πάει να τελειώσει και δεν θέλει ?? Δεν ξέρω .. ωραία πίπα το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν οτι είχε το χέρι .. έλα μου όμως που δεν πιάνει σε μένα το χέρι δεν μπορώ να τελειώσω ( σαν το δικό μου τίποτα παπραπαπ με τρεις πενιές χύνω ) όποτε της είπα πως δεν προκειτε να τελειώσω και το έκοψε ...λαρυγκωτο δεν μπόρεσε πνιγόταν την γύρισα λοιπόν στα 4 όπου πήγε να κλέψει με την μέση όμως όταν έχεις να κανείς με ένα γορίλα 1,88 όσο και να κλέψεις θα τον φας ... πολλα υγρά πολλα όμως ...Τελείωσα στο στόμα της όπου πήγε και τα έφτυσε ... γύρισε λίγο κουβέντα πάλι πίπα που δεν έβαλε χέρι μετά ανέβηκε πάνω μου όπου εκεί λύθηκε το ευχαριστήθηκε ξεκίνησε να κουνιέται πάνω κάτω να τρίβετε ακόμα και twerk έκανε έδειξε να τελείωσε με κοιτάει και μου λέει one two three Davai μάγκες με γύρισε ιεραποστολικό τι λαβή ήταν αυτή χαχαχχαχα μιλάμε για 1,88 100κιλα ζώων δεν είμαι εύκολος... τέλος πάντων γενικά ο δεύτερος γύρος ήταν πιο δυνατός και από πλευρά της..πέσανε και κάτι σφαλιάρες στα οπίσθια όταν γύρισα ξανά στα 4 όπου γέλαγε και ταυτόχρονα έκανε και τα καυλιαρικα μουγκρητά ... τέλος δεν είχαμε δεν τα κατάφερα προσπάθησε με μαλακια και πίπα αλλά δεν θα έχυνα ποτέ της είπα είμαστε οκ Ντύθηκε με χαιρέτισε μου είπε πως βάζω ωραία μουσική να γίνω Dj και τέτοια (skeler- telaviv )..
Αρνητικά δεν έκανε μπανάκι ούτε στην αρχή ούτε στο ενδιάμεσο ούτε στο τέλος Το νερό το άνοιγε πάντως εκτός αν στεγνώνει τόσο γρήγορα αυτό με σκάλωσε λίγο όπως και να έχει πέρασα καλά μπορεί και να την ξαναδώ στο μέλλον
Μάλλον Δευτέρα την κοπανάει το κορίτσι κάτι για Ιταλία μου είπε αυτά καλό υπόλοιπο τρίτης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Reddotkilling
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
726
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosspa14, alpula, Dragon18 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού