Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Call-Girls 51721
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Πήγα να δοκιμάσω κι εγώ την Miley αλλά ήταν κλεισμένη. Αναμενόμενο για αυθημερόν.

Δεύτερη επιλογή η Olympia που παραδόξως ήταν διαθέσιμη, μάλιστα με ρώτησαν τι ώρα ήθελα σαν να μην είχε άλλα ραντεβού. Απόρησα διότι με τα τόσο θετικά σχόλια εδώ υπέθεσα πως θαχε εξαφνιστεί κι εκείνη.

Το κορίτσι στο πρόσωπο δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αντίθετα με τους διθυράμβους κάποιων εδώ στο BOU.

Όταν μπήκε στο διαμέρισμα, αντίκρισα ένα σκληρό πρόσωπο, μέτριο για τα δικά μου γούστα, όχι άσχημο αλλά ούτε μοντελέ. Πρόσωπο γάντι με τον σκληρό, εγωκεντρικό και νευρικό χαρακτήρα της.

Εξίσου εκνευριστικά τα 10ποντα τακούνια με τις οπλές να κάνουν κλακ-κλακ-ΚΛΑΚ καθώς έμπαινε στο διαμέρισμα Θυμός

Ψηλή κοπέλα ναι με πολύ καλό μάλλον σώμα αν κρίνω από τα βυζιά με τις ρόγες που διαγράφονταν κάτω από την λευκή μπλούζα. Όμως ΠΟΛΥ νευρική από την αρχή.

Πρώτη ερώτηση αν μιλώ ρώσικα. Δεν μπορεί ΟΥΤΕ ένα «how do you do» να πει. ΝΙΕΤ της απαντώ κι αρχίζει την πάρλα στα ρώσικα με τον Γκούγκλη στο χέρι.

ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ πάρλα όμως! Της είπα σχεδόν 3 φορές να χαλαρώσει, να απολαύσει το κρασί της, δεν πειράζει δεν χρειάζεται να πούμε και πολλά ...

Έφαγε ένα 10λεπτό σχεδόν εξαιτίας της μετάφρασης να συζητάμε για το ουίσκι που ζήτησε διότι το ‘θελε στην αρχή με Coca-Cola, μετά με κάποιο χυμό που δεν είχα, μετά έστω με πάγο. Δυστυχώς είχε τελειώσει κι ο πάγος κι έτσι κατέληξε στο κρασί.

Αντί να το απολαύσει ήσυχα το κρασί της και να αρχίσει κανένα άγγιγμα ή απαλό χάδι, συνέχισε την πάρλα με τον Γκούγκλη! Λύσσαξε με τις γνωστές ερωτήσεις αν είμαι παντρεμένος, τι κάνω, πόσο ετών είμαι κλπ. κλπ. ... Κεφάλι σε τοίχο!

Φάγαμε συνολικά 20 λεπτά έτσι με τον μεταφραστή αλλά η νευρικότητά της δεν έφευγε με τίποτα.

Εντωμεταξύ όταν την χάιδευα μαλλιά, πλάτη, στήθος ΤΙΠΟΤΑ, καμιά ανταπόκριση αισθησιασμού ή έστω θετική αντίδραση ! Δυο φιλιά μου έδωσε ΕΝΤΕΛΩΣ μηχανικά χωρίς ίχνος αισθησιασμού σαν να έκανε αγγαρεία ως ανταπόδοση για τα χάδια μου ... Θυμός

Τελικά μου λέει κάτι στα ρώσικα και ο Γκούγλης το μεταφράζει "Shall we go inside to REST?"

Μαλάκα μου λέω έτσι όπως πάμε μέχρι στιγμής ΜΟΝΟ για ύπνο είμαστε ! Μαλακία

Χαχα της απαντώ “we are not going to rest”

και τότε τι γυρίζει και μου λέει ΣΤΕΓΝΑ και ΞΕΔΙΑΝΤΡΟΠΑ το βούρλο

"ή μήπως να μου βάλεις λίγο ακόμη κρασί ?" !!! ΘυμόςΘυμός

Τις λες μωρή παίχτρια ?? Πιο κατενάτσιο ?

Εδώ μιλάμε για τάκλιν ψαλίδι και στα δυο πόδια (ή μάλλον στα χνουδωτά μπαλάκια !) Έρχεται ροπαλιά

Της απαντώ "θα σου βάλω μετά το σεξ"

και τότε κάνει το μεγάλο φάουλ με δεδομένη την όλη φάση μεταξύ μας

"Give me money"Κεφάλι σε τοίχο!Χαχαχα!

Άντε και γαμήσου μωρή ΚΑΡΙΟΛΑ είπα μέσα μου

αλλά πριν την διώξω λέω κάτσε να επιβεβαιώσω ξεκάθαρα πόσο «καλή» καριόλα είναι

της αφήνω λοιπόν τα χρήματα δίπλα στην τσάντα της και της λέω

"δεν είσαι ιδιαίτερα φιλική μαζί μου, είσαι νευρική με τα χρήματα. Γιατί ;"

πως να μην είμαι βρίσκομαι σε ένα άγνωστο σπίτι με έναν άγνωστο άνδρα

(ενώ ο άγνωστος άνδρας έκανε εντωμεταξύ εδώ και 20 λεπτά ό,τι μπορούσε για να νιώσει άνετα, προσφέροντας κρασί, αγγίζοντας την απαλά κι όχι σαν πέφτουλας κι απαντώντας υπομονετικά και ήρεμα με χαμόγελο σε όλες τις ανούσιες ερωτήσεις της μέσω Γκούγκλη …)

"είναι δηλαδή η πρώτη σου φορά" την ρωτάω με νόημα για να ΤΕΣΤΑΡΩ πόσο καριόλα είναι

η δεύτερη είναι μου δείχνει με τα δάχτυλα με νάζι Χαχαχα!

ναι μωρή πουτάνα σε πιστέψαμε τώρα ...

Λες ψέματα της λέω

και της έδωσα τον ΜΠΟΥΛΟ στο χέρι Καφές

Έφυγε χωρίς καν να κοιτάξει πίσω

Το γραφείο σαν να γνώριζε/ περίμενε την εξέλιξη δεν έδωσε κανένα σημείο ζωής μετά την αναχώρηση …

Παιδιά ΑΠΟΡΩ με τις δικές σας εμπειρίες Σπασίκλας

η δική μου ήταν με ένα άτομο είναι καβαλημένο κι εντελώς δήθεν!

Μήπως ήρθε σε μένα η δίδυμή της αδελφή ;

Συμπέρασμα δεν λαμβάνω ξανά υπόψιν μου θετικές κριτικές εδώ μέσα.

Θα ακολουθώ το ένστικτο και ό,τι μου βγάζει η κοπέλα από τις φωτογραφίες.

Ειδικά αν ΔΕΝ με φτιάχνει η κοπέλα με τις φωτογραφίες της …

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 14, 2021
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.321
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 missak 43, Elganador, mallias20 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2021
Διάβαζε μόνον τις κριτικές κάποιων λίγων που ταιριάζουν τα γούστα σου και τους εμπιστεύεσαι. Εγώ έπαψα να γράφω όταν μου την πέσανε ότι δήθεν είμαι προμότορας και λοιπές μαλακίες του είδους. Προφανώς οι πραγματικές κριτικές "κόβουν το αυγολέμονο"...
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Phlmrg και 1 ακόμα μέλος
17 Οκτωβρίου, 2021
Τι λες ρε φιλε, τι καταστροφη ηταν αυτη ???
Γι αυτο γενικα προτιμω τα incall, για να αισθανονται οτι ειναι στο χωρο τους κι οτι παω να τις ξεμουνιασω κ να φυγω....Ουτε κρασια, ουτε τσικουδιες..
Μπαινω κατευθειαν στο ψητο,με γλωσσοφιλα,δεν εχει συζητηση κ μαλακιες...Αλλιως πηγαινα να μιλησω σε καμια πουτανα ψυχολογο
review reaction 1 Ragnar Bjornson, hornyasfuck, chaoserevos και 8 άλλα μέλη
17 Οκτωβρίου, 2021
Έχουν ξεφύγει τελείως. Κάποιος που τις ξεφτυλιζει και πέσαν να τον φάνε εδώ μέσα έχω αρχίσει να πιστεύω ότι εχει δικιο
review reaction 1 hornyasfuck, Phlmrg, Stavros(2)
17 Οκτωβρίου, 2021
Σωραίος. Εκλαιγα απο τα γέλια με την κριτική σου.. Πολύ καλλίτερα στα μπουρδέλα. Ειναι πιο τίμιες
μερικές πολύ όμορφες όπως Ράνια,Νέλυ,Αννα, και με ενα 10ευρω παραπάνω σου κάνουν οτι θέλεις
review reaction 1 hornyasfuck, Phlmrg, Stavros(2)
17 Οκτωβρίου, 2021
Μήπως σε είδε μικρο και άπειρο και είπε ωραία κάτσε να του την φέρω, φίλε σε τέτοιες περιστάσεις αφού την αξιολόγησες από την αρχή άρπαξε την βάλτην να πει τον δεσπότη παναγιώτη και σούταρε την από το μπαλκόνι τι κρασάκι, γουτσυ γουτσου, και μαλακίε αν ήθελε τέτοια ας πήγαινε σε κολώμπαρο.Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
P
paparovicz
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, chaoserevos, maryland2004 και 5 άλλα μέλη
17 Οκτωβρίου, 2021
Συμφωνώ με τον roughfucker!!! Αφήστε τα καλοσωρισμστα και κάντε αυτό που την πληρώσατε να κάνει...!!! Δίνουμε 140 ευρώ για να γίνουμε ψυχολόγοι στις πουτανες..;;;; σέβομαι τις κοπέλες εγώ αλλά δεν αφήνω να τρώνε το χρόνο που πληρώνω όμως...
review reaction 1 Rensten, roughfucker, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη
17 Οκτωβρίου, 2021
οπως τα λεει & ο roughfucker ακριβως,αλλα & στο χωρο σας να τις παιρνετε,να τις περιμενετε τσιτσιδι με την πετσετουλα σας φρεσκομπανιαρισμενοι ωστε να καταλαβουνε οτι πρεπει να πιασουνε δουλεια αμεσως,
τωρα αμα τις ξεκινατε με κρασακια & ουισκακια τους δινετε πατημα να σας περασουν για μαλακες που θελουνε κουβεντουλα,αντι για γαμησι.
review reaction 1 Rensten, roughfucker, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη
17 Οκτωβρίου, 2021
Τα γραφεία το χουν παρακάνει και φταιει κι ο πελατης που το δεχεται. Τι παει να πει ερχεται και δεν μιλαει καθολου αγγλικα και ρωτάει αν ξερουμε ρωσικά. Της εχουν πει οτι στην Ελλαδα δεν μιλάει ουτε το 0.01% των Ελληνων ρωσικα; Θέλει μαυρο μονο και μονο γι αυτο!
Επισης αυτες που ερχονται και απαιτουν ποτα κρασια κτλ και αυτες μαυρο. Αν θελει ο αλλος σου βαζει κυρια μου! 140€ δινει θα σας κερνάνε και με το ζόρι; Ελεος
review reaction 1 hornyasfuck, chaoserevos, Stavros(2) και 4 άλλα μέλη
18 Οκτωβρίου, 2021
rouphfucker & paparovicz αυτό ακριβώς σκεφτόμουν σήμερα πριν λίγο, δεν φταίνε μόνο εκείνες

κάτι τύποι σαν κι εμένα τις έχουμε κακομάθει ...

κομμένα τα κεράσματα σε όλες! Μόνο νερό κι άμα το ζητήσουν.

Κι αν τυχόν μου ξαναζητήσει καμία αλκοόλ θα τις πω

"If you are a VERY good girl with me I shall consider the possibility to offer you a glass of wine before you leave"
review reaction 3 review reaction 1 roughfucker, paparovicz, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
18 Οκτωβρίου, 2021
Commando λυπάμαι για την εμπειρία σου, αλλά για να μην σου ξανασυμβεί η δική μου ταπεινή άποψη είναι ότι τα όρια εσύ είσαι αυτός που τα βάζει. Γάμα τες τις πολλές ευγένειες και το PR, γάμα το κ το κρασί, προσφέρεις μόνο νερό ή αναψυκτικό (συνήθως λένε όχι στη ζάχαρη), ρωτάς αν είναι όλα οκ (δεν πρόκειται να σου πουν ότι δεν είναι) κ με χαμόγελο τους λες να περάσετε στο δωμάτιο. Αν θες να γλυτώσεις και την ξενερα για τα λεφτά, βάλτα σε ένα πιατακι με μια κορδελίτσα σε εμφανές σημείο με το που μπαίνουν να το βλέπουν ακόμα κ αν είναι τυφλές. Οπότε δεν σε ρωτάνε καν.
Αν από την πλευρά σου είσαι οκ κ αυτές δεν είναι, παίρνεις επί τόπου το πρακτορείο. Αλλά για να το κάνεις, θα πρέπει να είσαι εσύ αυτός που βάζει όρια. Ευχομαι καλή συνέχεια κ καλές καβλες στο μέλλον!
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, Stavros(2) και 4 άλλα μέλη
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2