Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 75 10
Call-Girls 210532
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν γράφω για τη Ναταλί γιατί δεν μπορούσα να σχολιάσω άλλες κοπέλες χωρίς να σχολιάσω αυτό το υπέροχο και ευγενικό πλάσμα με την οποία συναντήθηκα αρκετές φορές και έμεινα πάντα πολύ ευχαριστημένος. θεωρώ ότι αυτή τη στιγμή είναι το καλύτερο value for money που κυκλοφορεί στην πιάτσα από αυτές που έχω δοκιμάσει εγώ τουλάχιστον. Ψηλή πανέμορφη και χαμογελαστή ότι είδα στις φωτογραφίες ηρθε στην πόρτα μου και ας ξεκινήσουμε από αυτό γιατί είναι μεγάλο θέμα που απασχολεί πολλούς θεωρώ. Ερχεται στην πόρτα μου με ένα υπέροχο χαμόγελο και ορεξάτη οπότε λέω εδώ είμαστε θα περάσουμε καλά, από τις λίγες φορές τίποτα με έκανε να νομίζω η να υποψιαστώ το αντίθετο. Το κορίτσι σέβεται τα λεφτά που παίρνει. και όπως πάντα συνηθίζω τις κοπέλες, καναπεδάκι, τσιγαράκι, τσιμπουκακι για να γίνω λίγο τούρμπο και ανταποκρίθηκε αμέσως σε ότι της ζήτησα το να το παίρνει στο στόμα και να τις αγγίζεις ταυτόχρονα το βελούδινο βυζομπαλο είναι εμπειρία. Το κορμί της είναι φανταστικό το μόνο ελάττωμα είναι το κολαράκι της πού είναι πολύ όμορφο αλλά δεν είναι το στιλ της Σακίρας αλλά αυτό είναι γούστο προσωπικό. Ματάρες χειλάρες και τρελάθηκα οταν έβγαλε το σουτιέν με ένα σεξουλοκαβλιαρικο στυλ, με κοιτούσε στα μάτια στα της διαδικασίας, και ο πούτσος μου μάρμαρο Διονυσου. Δεν ξέρω αν ήταν κρίμα που αμέσως μετά πήγε για ντους γιατί εγώ δεν μπορούσα να περιμένω, γιατί εκείνα τα βυζιά σε κάνουν να θέλεις να χύσεις ανελέητα πάνω τους, σου μιλάνε και στο λένε ξεκάθαρα, αλλά ταυτόχρονα με έφτιαξε ακόμα περισσότερο το γεγονός αυτό. Στο social πολύ καλή πολύ ευγενική και στον αγώνα καταρράκτες του Νιαγάρα από το μουνί της. Προσωπικά την είχα αρκετό χρόνο πάνω μου τον πρώτο γύρο να χαζεύω τα υπέροχα βυζομπαλα της. Σε αφήνει να τις κάνεις ότι θες δεν λέει όχι σε τίποτα και φροντίζει να αισθάνεσαι ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της. και που δεν ήθελα να τις χύσω... μέχρι και στον αστράγαλο... αλλά αποφάσισα να τελειώσω στο στόμα της και γιατι κάνει το ίδιο κολπάκι που κάνει και η Κωνσταντίνα... τους το γεμίζεις και σε κοιτάζουν στα μάτια. ΓΚΑΒΛΑ.
τέλος των υπηρεσιών κλείνω την πόρτα και νιώθω χαρούμενος από την επιλογή αυτή. Από εμένα συνιστάται ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
silverxxx
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
674
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 ilivefortits, Borgia21, TOMCRUISE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού