Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα στην παρεα, μετα απο ραντεβου απογευματινο, οπου δεν ηρθε δευτερο "happy end", ηθελα κατι ακομα και την Αννα ως φρεσκια και με φουλ προγραμμα την ειχα στα υποψιν, οποτε μερικες ωρες αργοτερα ξεκιναει το ραντεβου μας....

Η Αννα ειναι ενα μιλφακι 30+ με πολυ ωραιο κορμι, πετιτ οπου παντα με φτιαχνουν
Στηθος 3αρι, σιλικονη, μαλακο στην αφη, με ρωγες που βγαζουν ματι οταν τις ερεθισεις
Στο προσωπο προσθεστε τα αντιστοιχα χρονια, μετριο θα ελεγα, αλλα παντα ειναι με το χαμογελο και κερδιζει το 0.5 ποντο στον συνψηφισμο, ματια λιγο σχιστά συνδυασμος πρασινου με μελί(εχει λιγη ασιατική καταγωγη απ'οτι μου ειπε)
Λευκη επιδερμιδα, κοιλια flat, και νινακι ροζούλι με μετρίου μεγεθους χειλη
Κολωτρυπιδα δουλεμενη, παρολα αυτα καλη αισθηση μπρος-πισω, δαχτυλα δεχεται, εχει και μια μαυρη(επιπεδη) ελιτσα στο δεξι κωλομερι(το βρηκα sexy and unique :) )
Για να συνοψισω ειναι ενα κράμα στο κορμι (αν και "ιεροσυλια" αυτο που θα πω) μεταξύ Α+Δ απο ....αλλού γνωστες σε αρκετους εδω μεσα, κοινως μιλφακι, με 3αρι φτιαχτό στηθος, καλη στεγνη tangible επιδερμιδα και κωλο οπου δεν θα σου φερει .....αντισταση και θα εχεις πληρη διεισδηση
Ασχολειτω στο παρελθον με ρυθμικη γυμναστικη και αυτο φαινεται και στο κορμι της αλλα και στις στασεις της στον αγωνα, κρατιεται σε παρα πολυ καλη "φορμα"

Παμε και στον αγωνα:
Αγγλικα καλουτσικα, 2-3 κουβεντουλες (ειναι ντροπαλουλα οταν της κανεις κομπλιμεντα), μπανακι και βουρ στο κρεβατι
Ημουν λιγο κουρασμενος αλλα η κοπελα ξεκινα με ενα συνδυασμο φυσηματος και γλυψιματος απο τη μεση και κατω, κατι σαν κρύο-ζέστη, οτι πρεπει για να σε ξεσηκωσει, κοινως σε φυσαει απαλα και μετα σε γλυφει απαλά επισης, σε γρηγορο tempo, δεν μου το εχουν κανει πολλες, πολυ ωραια αισθηση
Γλυφει τα παντα στην περιοχη οπως και γουσταρει να της γλυφεις το στηθος και οταν ερεθιστει οι ρωγες οπως ειπα βγαζουν ματι, φιλαει με γλωσσα
Πιπα ειχαμε στην αρχη και στο ενδιαμεσο του γύρου, αν και μετρια στην αρχη, δεχεται υποδειξεις και στην δευτερη προσπαθεια ηταν σαφως καλυτερη, deepthroat προσπαθει αλλά δεν
Ξεκιναμε σε σταση cowgirl οπου γουσταρει να ειναι με το κορμι της προς τα πισω, ακουραστη χτυπιεται μια χαρα, εδω βοηθαει και η ρυθμικη που λεγαμε
Υγρανση αρκετα καλη απο μερους της, ειναι απο τις γυναικες που θα σου "βαψουν" το προφυλακτικο ασπρο με τα υγρα τους, το "τελος" της ηρθε οταν την ειχα ιεραποστολικο
Στα 4 οπου οπως ειπα το δερμα της βοηθαει να γραπώνεις και να κουμανταρεις, σφυροκοπημα δεχεται ανεξαρτήτου στασεως
Παμε και στον λογο της επιλογης μου το κωλαρακι.... το γουσταρει :)
Ουτε μα και μου ειχαμε, αντεχει ζόρια και αρκετες εναλλαγες στασεων
Τελειωμα στο κωλαρακι της, ενω την ειχα reverse cow με το κορμι της προς τα εμενα, καθησε(κυριολεκτικα και μεταφορικα) και τον στραγγιξε μεχρι την τελευταια ρανιδα σπερματος με τον κωλο της οπως πρεπει, μπραβο της :)

Γενικες παρατηρησεις:
Αν εξαιρεσω την πιπα της οπου για τα γουστα μου δεν ηταν η καλυτερη, η κοπελα το εχει, ευλιγιστη, προθυμη, ακομπλεξαριστη, ξερει οτι δεν ειναι καμια πιτσιρικα
Αντεχει τα παντα στον αγωνα, δεν νομιζω οτι θα απογοητευσει καποιον, ουτε φανταζομαι θα καει σαν καποιες που διαβαζω σε κριτικες τελευταια, παροτι ειναι μικροκαμωμενη
Κι αυτη ολιγον σχιστομάτα, πολυ δοτικη, ευγενεστατη και θελει να σε ικανοποιησει, της ειπα φευγοντας "Αννα μου εισαι υπέροχη, ησουν σαν την προσωπικη μου Geisha" ... κοκκινησε και μου χαμογελασε πονηρα, εξ ου και ο τιτλος
Χιλιομετρα εχει γραψει και εχει την αναλογη πειρα να σε "κατακτησει", συνδυασμος αριστος αν προσθεσεις και το παρελθον της στη ρυθμικη
Να της ευχηθω τα καλυτερα στον Ελληνικο "στιβο", απ'οτι μου ειπε ειναι η πρωτη της επισκεψη στη χωρα μας

Tested ..... "My Personal Geisha!" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, xagnostos2006, Διαγραμμένο μέλος 95429 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2021
Απογοητευση...
& ηθελα σαν τρελος να την παρω,μα καλα γιατι γραφουν στην καρτελα της 23 ετων & φυσικο στηθος ρε γαμωτο?
ρητορικη ερωτηση...
review reaction 1 hornyasfuck
17 Οκτωβρίου, 2021
@TOMCRUISE και η ΝΙκολ που ειχα παρει φιλε μεγαλυτερη ηταν και οχι 23, περασα καλα και με τις 2. Σαφως και το γραφειο επρεπε να ειχε δωσει πιο ακριβεις πληροφοριες. Αν τη δοκιμασεις περιμενω εντυπωσεις
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
17 Οκτωβρίου, 2021
στην ηλικια δεν κολλαω ιδιαιτερα-αρκει να περασω ομορφα-,εξαλλου ειναι πολυ συνηθες οταν λεει 25 να ειναι τουλαχιστον 30,απλα οταν γραφει 23 περιμενεις να ειναι κατω απο 30 για αυτο εξεπλαγην,αλλα επειδη εχω μεγαλη αλλεργια στο πλαστικο,πιστευω πως ειναι απαραδεκτο να γραφει φυσικο & να ερχεται πλαστικο!
αυτη τη στιγμη το γραφειο-με το οποιο δεν εχω κανενα παραπονο & επειδη παντα τους διευκρινιζω οτι δεν θελω πλαστικο βυζι,δεν νομιζω οτι θα μου εστελνε καποια που στην καρτελλα γραφει φυσικο,αλλα ειναι πραγματικα πλαστικο-εχει τις ολυμπια,αννα,μπιανκα που για μενα ειναι κοριτσια πρωτης γραμμης & ενω & στων τριων την καρτελλα γραφει φυσικο βυζι,στις κριτικες τους οι συναγωνιστες αναφερουν οτι ειναι πλαστικο.
αυτο πιστευω δεν πρεπει να γινεται.
review reaction 1 hornyasfuck
18 Οκτωβρίου, 2021
κι εγω ενα μικρο θεμα με το πλαστικο εχω, με τομες , ουλές κλπ αλλά οι περισοτερες στο "στιβο" εχουν, αυτο πουλανε στο κατω-κατω
αλλα αν ειναι καλο στην αφη και οχι πετρα , ολα τα ξεχναω φιλε
ειναι πανω σε τι πλαστικο χειρουργο εχει πεσει η καθε κοπελα και το τι βγαζει στο κρεβατι κυριως Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
18 Οκτωβρίου, 2021
Κατι που εμαθα πρόσφατα απο έγκυρη πηγη... Φταίνε και οι ίδιες.. Δίνουν ψεύτικα στοιχεία όταν συμφωνήσουν το δήθεν (συμβόλαιο-συμβαση) και στέλνουν φωτογραφίες με πάρα πολύ επεξεργασία
review reaction 1 TheTester, TOMCRUISE
18 Οκτωβρίου, 2021
μαστακουνιδη ειμαι σιγουρος για αυτο,εξαλλου τονισα οτι απο το γραφειο ειμαι πολυ ευχαριστημενος,αλλα οταν οι πελατες επισημαινουν οτι η κοπελα εχει δωσει λαθος πληροφοριες & οι πελατες το επισημαινουν πρεπει το γραφειο να διορθωσει τις καρτελλες τους.
& τωρα αν μπεις στις σελιδες του γραφειου & για τις 3 κοπελες που ανεφερα παραπανω αναφερει φυσικο στηθος.
review reaction 1 TheTester
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6