Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καλησπερα, αν εγραφα μετα το ραντεβου την κριτικη μου σιγουρα θα ηταν χειροτερη, ειπα να ηρεμησω και να μην να αδικησω την κοπελα.
Η κριτικη αυτη οπως και αλλες στο μελλον ... ισως να ειναι πιο συντομες

Τελος παντων τα κασκαντεριλικια συνηθως μου βγαινουν σε καλο, ειδα οτι ειχε και φουλ, συννενοηση καπως αργή με το γραφειο αλλα η κοπελα ηταν ελευθερη και κανονιστηκε το ραντεβου
Αν ειχα καποιο θεμα ηταν το καπως αγριο προσωπο και ο μηδενικος κωλος, αλλα η κοπελα για 30+ φαινοταν ομορφη και fit, μου ειπαν οτι ειχε και κριτικη, μπηκα διαβασα και ο αλλος φιλος ανεφερε για προσθετικη στηθους, δεν με χαλασε
Σε προσωπικες της λεπτομερειες θα περιοριστω σε αυτα που αναφερει ο φιλος γιατι του κους κους δεν ειμαι

Ερχεται η κοπελα με ενα κοκκινο μπλουζακι με ντεκολτε, μαυρο παντελονακι και ..... λουστρινια ....σημειωτεον εξω εριχνε καταραχτες
Anyway λεω δεν την πηραμε για τις γνωσεις της περι μοδας...
Οι φωτο την αδικουν ......πολυ, ειναι πολυ ομορφη, καλη δουλεια σε τεσσαρι στηθος, γαλαζια/πρασινα ματια αναλογα το φωτισμο, λευκη επιδερμιδα, μαλλι εντελως ισιο μεχρι τον κωλο, επιδερμιδα αφρατη, λιγη χαλαρωση στην κοιλια επειδη ειναι μανουλα, αλλα αρκετα fit, κωλος σωστος να τον χαιρεσαι οχι ακωλη οπως φαινεται στις φωτο, οταν χαμογελαει ομορφαινει κανει και λακάκια
Εδω ειμαστε λεω, πεσαμε μεσα, αλλα τελικα δυστυχως μονο εκει πεσαμε μεσα

Μαγκωμενη κι αυτη ειπα να τη γλυψω
Πως εβγαλε παιδι απο το νινακι της και ηταν τοσο στενη με υπεροχα μικρα χειλακια δεν ξερω, μπραβο της, ειναι και puffy-style πολυ ομορφο
Στο γλυψιμο εβγαζε κατι κραυγουλες αλλα με κατι κοφτές ματιες εβλεπα ενα κολλημα, δεν το συνεχισα ιδιαιτερα, δαχτυλα δεχεται μπρος-πισω
Μου αρχιζει μια πιπα, εντελως χαλια με περισσοτερο να μου την παιζει παρα να γλυφει, λεω κι αυτο δεν το εχει ας περασω στον αγωνα

Παμε και στα του αγωνα, αυτη απο πανω οκ λογω στενοτητας και λιπανσης, κανα δυό στασεις ακομα συμπαθητικα, αλλα αυτη η κασετα του "αχ-βαχ" να παιζει non stop σε σημειο ενοχλητικο
Λεω ας την βαλω για αναλ μπορει να πεταει φωτιες, παμε και εκει. Κωλοτρυπιδα ολιγον δουλεμενη με μια αιμοροιδα(ρα), εκει καπως καλυτερα ... σε κανενα σκαμπιλι αλλαζε το "αχ-βαχ" σε "Yes".....
Τελος παντων μετρια πραγματα κι εδω, δεν μου ειπε οχι σε κατι αλλα δεν την πιεσα κιολας, ειδα οτι σε καποιο σημειο το πραγμα δεν τραβαγε οποτε σταματησα γιατι αυτη η κασετα αρχισε λιγο να μου σπαει να νευρα
Λιγη "μερεντα" με κερασε μπας και με .... γλυκανει, εννοειται αν ανακατευεσαι με κωλους κι αυτο ειναι μεσα στο μενου και τα ευτραπελα του αγωνα, το γνωριζω, τελικα πικρη μερεντα κερασε
Της τα εδωσα στο προσωπο οπου πηρε τα πρωτα σκαγια και τραβηχτηκε, μαλλον λογω μυρωδιας... της... με ενημερωσε ... πριν οτι το CIF ειναι εξτρα... Αντε ρε συ τι μας λες δεν το ηξερα, πρωτη φορα παιρνω call girl(να σου πετυχει).....

Καθολη τη διαρκεια απο την αφιξη της μεχρι το διαλειμμα τη ρωταγα αν ειναι οκ, ελεγε ολα κομπλε..... ελα ομως που τελικα δεν ηταν..... ηταν Allou Fun Park ...
Αποτι ειχε πει και στον αλλο συναγωνιστη ειχε παει Γαλλια στο παρελθον και ηταν να παει και τωρα αλλα τελικα..... ξεμεινε στην ψωροκωσταινα για προσωπικους της λογους που δεν θα αναφερω.... οποτε απο τα 250 επεσε στα 140, θα παει σε 10 μερες... πραγματικα της το ευχομαι
Ρε κοπελια μου γλυκια, αν δεν γουσταρεις κατσε σπιτι σου, εμεις δηλαδη τι φταιμε? Ομορφη εισαι, αλλα εισαι αλλου γι'αλλου με τα προσωπικα σου, τα οποια να σεβαστω, αλλά σεβασου κι εσυ τον εκαστοτε πελατη
Το κινητο να βαραει κατα τη διαρκεια του αγωνα με μηνυματα και ο οδηγος μπερδευτηκε λογω γραφειου, μπερδευτηκε και αυτο και νομιζε οτι το ραντεβου ηταν για 1 ωρα..... τελος παντων ξεπεραστηκε και αυτος ο σκοπελος
Στο ημιχρονο ηταν λιγο πιο χαλαρη μου ειπε και τα δικα της οποτε την κρατησα καθως ηταν αργα για αλλο κασκαντεριλικι, λαθος μου οπως αποδειχτηκε

Παμε δευτερο γυρο και απο εκει που απλα φιλαγε σκαστά πριν, αρχιζει και βαζει και λιγη γλωσσα.. "Ωπα" της λεω..... χαμογελασε.... ε μετα η κατασταση δεν ξερω αν ηταν για .... γελια ή για κλαματα
Παλι αρχιζει την "πίπο-μαλακία", λιγο γαμησακι και μετα ολα αρνηση(ευγενικα μεν)...... τελειωσα ....υποκωφα μεσα της(στο προφυλακτικο).... απλα για να τελειωσω
Σηκωθηκαμε και οι δυο και επικρατουσε μια τετοια σιωπη λες και ησουν σε νεκροτομειο, πλυθηκαμε εναλλαξ της εδωσα τη διαφορά.... δεν ειχε ρεστα οποτε επρεπε να περιμενουμε τον οδηγο....
Στο καλο κουκλα μου.....

Γενικες παρατηρησεις:

Τα χρηματα τα ζητησε οταν βγηκε απο το μπανιο, λεω ρε κοπελα μου εδω μενω λες να στην κανω, παλιος πελατης, τελος παντων της τα εδωσα και λεω τη διαφορά θα τη βρουμε στο τελος, αντε να πλυνω χερια παλι...
Μην με ρωτησετε γιατι την κρατησα, ηταν αργα, εξω γινοταν χαμος και ναι οι φωτο την αδικουν, αν και ειναι κομοδινάρα ειναι ομορφη κοπελα και κανει και φουλ
Εννοειται οτι μερικα θεματα ειναι και θεμα χημειας, αλλα η κοπελα ηταν απλα στον κοσμο της(σεβαστό μεν αλλα αποδεκτο οταν γνωριζει τι δουλεια κανει... οχι)
Να βγαλει αυτη την κασετα με το "αχ-βαχ" γιατι ειναι σε καποια σημεια αρκετα εκνευριστικη ή εστω να την κανει πιο πειστικη
Πεταμενα λεφτα εντελως, τι να σε κανω κουκλα μου κι ας εισαι ομορφη, σου ευχομαι να σου πανε ολα δεξιά στη ζωη σου
Να αλλαξει φωτο ... να αλλαξει μυαλα ... να αλλαξει "κασετα" ...
Ειχα ολη την καλη διαθεση το ραντεβου να παει καλα και στους ρυθμους της, but as they say .... "it takes two to tango"....
Βαθμους δεν θα της κοψω, ουτε θα της βαλω τη μονάδα, ισα ισα σε εμφανιση ημουν γενναιοδωρος στη βαθμολογια, στα υπολοιπα οτι βλεπετε
Τελικα βγηκε σεντονι παλι... τι να κανουμε, οπως λεμε τα καλα ωφειλουμε να λεμε και τα .... κακα
.....αυτα....αν και σιγουρα κατι θα εχω ξεχασει

Tested ...... "Στείλτε τη στη Γαλλία, tout de suite!"

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 giannis939, redb, monstercock greece και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2021
Κριμα αλλα τα ξέρεις τα ρίσκα του σπορ . Το γραφείο θέλει οι κοπέλες να ζητάνε τα χρήματα μπροστατζα για συγκεκριμένους λόγους . Οι κοπέλες δεν έχουν θέμα στο πριν η μετά .
review reaction 1 hornyasfuck
14 Οκτωβρίου, 2021
Στα τσακιδια....
review reaction 1 review reaction 3 Bartender 74, Jack Skellington
15 Οκτωβρίου, 2021
@feragamo η μονη ισως τοσα χρονια απο το συγκεκριμενο γραφειο που μου τα ζητησε μπροστα ... στο χωρο μου, αποτι ειδα ειναι θεμα της κοπελας και δεν θα αδικησω το γραφειο εδω, το ιδιο εκανε και στον αλλο κατι μηνες πριν, να ηταν ανεξαρτητη σε ξενοδοχειο να πω παει στο καλο. Στο κατω κατω το γραφειο ξερει ποιοι ημαστε, nickname, διευθυνσεις κι αν γραφουμε κριτικες.... συμπεριφορα απαραδεκτη απο μερους της, με το γραφειο δεν ειχα ποτε θεμα με τα χρηματα στο .... μετα

@roughfucker ... και να μη μας γραφει φιλε, σεβασμος μηδεν προς τον πελατη
review reaction 1 andronikos3, Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3