Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 22 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική.
Συνάντηση σε ξενοδοχείο βόρειο-ανατολικού τομέα.

Σχετικά εύκολη επικοινωνία με το γραφείο, αλλά ακυρώσανε το ραντεβού δύο φορές από το πρωί ευτυχώς(είχα κλείσει από τη προηγούμενη μέρα) για λόγους που ακόμα δεν κατάβα (κάποιο πρόβλημα θα υπήρχε).

Ήρθε μέσα, επικοινωνιακή, ευάρεστη και πρόσχαρη ΑΛΛΑ καμία σχέση με τις φωτογραφίες, πρέπει να είναι αρκετά παλιές και επεξεργασμένες κάπως. Δεν με χάλασε πολύ, αλλά άλλο περιμένεις και άλλο σου έρχεται.
Όμορφα όλα, περιποιημένη, ευγενική αλλά και λίγο χύμα στο κύμα με τη συμπεριφορά της. Πόναγε στο χέρι από το εμβόλιο που έκανε και σε όλη τη διάρκεια είχα στο μυαλό μου να μη την αγγίζω γιατί πεταγόταν λίγο. Λύπη

Πίπα αρκετά καλή, υγρή με χεράκι όσο έπρεπε. Ιεραποστοικό, cowgirl, στα 4 αργοί ρυθμοί που έφταναν και σε PSE ρυθμούς αρκετές φορές. Φιλιά δεν θυμάμαι καθόλου οπότε δεν θα ήταν και κάτι το αξιοσημείωτο.
Μου άρεσε που με πρόσεχε σε όλα, τι μου αρέσει, με μπανιάρησε... κάναμε και τα περίεργα μασάζ με λάδια αν και ξέχασε να βάλει σεντόνι κάτω Χεχε!

Με τελείωσε στο στήθος της κάθε φορα και πήρε μερικά στο πρόσωπο και δεν είπε και τίποτα. Ήταν πολυ καλή εμπειρία χωρίς όμως να απογειώσει τη συνάντηση με κάτι διαφορετικό.
Μου φάνηκε όλο μηχανικό. Αυθορμητισμός δεν φάνηκε πουθενά.

Αρνητικά και ακόμα τα θυμάμαι, είναι ότι γκρινιάζει για άλλους πελάτες και οι ανακριβείς φωτογραφίες.

Συστήνεται για όσους θέλουν κάποια που ξέρει πως να σε ικανοποιήσει στο σεξ, στα γούστα σου (με μέτρο) αλλά κυρίως για το μασάζ. ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΣΑΖ!
Ίσως να ξαναπάω για το μασάζ της. Αν και δεν τρελένομαι για τέτοια. Εκείνη τη στιγμή πάντως μου άρεσε απίστευτα.Χεχε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.480
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, Yatoputso, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2021
Ανάρωτιεμαι γιατί να δώσει 320 ευρώ για δύο ώρες για μια κοπέλα που δούλευε - δουλεύει στης οδός φυλής για 20 ευρώ,μάλλον δεν το γνώριζε.
review reaction 1 hornyasfuck
14 Οκτωβρίου, 2021
@sescoulas σίγουρα δεν το ήξερα, αλλά και πάλι τουλάχιστον άλλες υπηρεσίες από μπουρδέλου.
14 Οκτωβρίου, 2021
@rebd δεν αλλάζουν και πολύ η υπηρεσίες αλλα και να αλλάζουν καπως δεν δικαιολογείται απο το 20 στο 320
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3