Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Call-Girls 15721
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με τη Λανα η κοπέλα ηρθε με ένα κολητο φορεμα που τονιζε τις καμπυλες της και κατι ωραια mule παπουτσια. Ιδανικη εμφανιση για μενα απιστευτη καυλα με το μακρυ της το μαλακι φοβερη. Καμπυλες παντου στηθος κωλος ποδια όλα σουπερ γυναικεια να φχαριστιεσαι να πιανεις. Το στηθος σιλικονη το χει κανει τουμπανο σχετικα σκληρο αλλα πολύ χορταστικο με τον καιρο θα γινει σουπερ. Αυτό που μ εφτιαξε εμενα είναι τα ποδια που ειχε γαμπες γεματες με ωραιο σχημα όχι κατι στεγνα που είναι μονο καλαμι.
Όταν ανοιξε το στομα της όμως τα γαμησε όλα πρωτη φραση μετα το hello… you give me the money. Με υφος σαν να καταλαβε ότι θα της εριχνα πιστολια ένα πραμα ή σαν να της χρωστουσα από καιρο και εκανα το κοροιδο. Εγω όμως κυριος βγαζω τα 150 και ρωταω ευγενικα αν εχει τα τα ρεστα. Μαλλον όχι μου λεει κοιταει στο πορτοφολακι της και μου λεει μονο 5 εχω και δεν μου τα δινει ουτε αυτά.
Εκει μπορω να πω ότι χαλαστηκα αρκετα δεν ηθελα όμως να χαλασω το βραδυ μου και συνεχισα. Ενταξει δεν θα εδιωχνα κοπελα γι αυτό, τουλαχιστον όχι μια τοσο ομορφη.
Τελοσπαντων στα τα του αγωνα δεν εχω να προσθεσω πολλα η κοπελα είναι παρων με εμφανιση που εμενα με ξεσηκωνει. Φιλαει με γλωσσα κανει στοματικο σχετικα καλο χωρις deep αλλα οκ. Στο σεξ βαζει τζελ μπολικο παντου και αντεχει σχετικο σπρωξιμο δεν τη ζορισα και πολύ αλλα δεν με χαλασε κατι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, Bartender 74, ntinosam και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2021
καλα ουτε το ταλιρο δεν σου εδωσε τουλαχιστον ρεστα η τσιφουτω!!!
φερτο το ταληρο ρεεεε
review reaction 3 review reaction 1 TheTester, thiseas, hornyasfuck
13 Οκτωβρίου, 2021
Φοβερός τίτλος! Χεχε! Χεχε!
review reaction 1 thiseas, Naruto, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2