Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
Call-Girls 14177
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτος στοχος οταν ειχα παρει το γραφειο ηταν η Miley αλλα εφοσον η Κατερινα ηταν ελευθερη, η Miley μπηκε για βραδυνο ραντεβουδακι
Οι φωτο με τραβηξαν, οι υπηρεσιες στο τελος με κερδισαν και καπου εδω ξεκιναει το ραντεβου μας.....

Προσωπο ενα τικ πιο στρογγυλο με λιγο σχιστά πρασινα ματια, ομορφο
Στηθος 3-3.5αρι πληθωρικο και φυσικο με ροζ ρωγες
Λιγακι μαυρισμενη μου ειπε περασε τον Αυγουστο σε μια παραθαλασια πολη απο Τ αρχιζε νομιζω, δεν θυμαμαι
Ψηλη 1.76 χωρις τακουνια, μπαινει στο χωρο και ειναι εντυπωσιακη
Κορμι καμπυλατο, λιγο ανοιγει στη μεση αλλά ομορφα και εχει το πιο "τσιτα" δερμα που εχω συναντησει τα τελευταια χρονια, παρα πολυ σφιχτο παντου, κυταριτιδα σε κωλο κλπ μηδεν
Το site λεει 21 Μαιων, μου δηλωσε 20, δεν ζητησα ταυτοτητα
Νινακι υ-π-ε-ρ-ο-χ-ο που δεν συμπιπτει με τον σωματοτυπο της καθως οι περισσοτερες ψηλες τα εχουν πηγαδι, ανοιχτα με χειλαρες, εχει ενα απο τα πιο μικρα νινακια που εχω δει με παρα πολυ μικρα χειλη, ειναι πολυ στενη και πιανεις ευκολα πατο :)
Φυσικη απο πανω μεχρι κατω, δεν εχει τατου ή προσθετικες σε χειλη κλπ, δεν πινει δεν καπνιζει
Αγγλικα ενα κλικ παραπανω απο Κατερινας, συννενοεισαι
Χιλιομετρα πρεπει να εχει γραψει μηδεν, τουρ μου ειπε δεν εχει κανει ξανα, ισως να ημουν ο πρωτος(το λεω και με κατι που συνεβη στο ραντεβου), παραταυτα στο κρεβατι ειναι κομπλε

Παμε και στον αγωνα οπου ολα ηταν σχεδον καρμπόν με Κατερινα
Μαγκωμενη και αυτη, λιγα Αγγλικα οποτε μπανακι και σε 5 λεπτα της αφαιρουσα το φορεμα(τοσο amateur που ξαναντυθηκε στο μπανιο, ντρεποταν δεν ξερω)
Φιλια με το καλημερα με γλωσσα και φοβερο παθος, δεν σταματαει αν δεν ξεκολησεις εσυ(πολλες φορες "αναγκάστηκα")
Απο τα καλυτερα φιλια που μου εχουν δωσει, χημεια υπηρξε εκατερωθεν, ξερει να χρησιμοποιει τη γλωσσα αριστα(δεν στη χωνει μες στο στομα απλα για να δικαιολογησει το .... french kiss)
Προγραμμα Γ παλι και την ξαπλωνω για περιποιηση μετα απο ενα 5λεπτο φιλια(πραγματικα τοσα φιλια κατα τη διαρκεια ενος ραντεβου δεν εχω παρει)
Ειπαμε νινακι υπεροχο, μικροσκοπικο και για φαγωμα, δαχτυλο στο 5λεπτο και φουλ υγρα, στα 10 το τελος ηρθε
Βγαζει κατι περιεργες κραυγουλες καθολη τη διαρκεια του ραντεβου σαν μικρο γελακι ή χμμμ χμμμ οταν καυλωνει(δεν μπορω να το γραψω με λεξεις, δεν το εχω ξανασυναντησει αλλά μου αρεσε)

Πιπα καλη σαλιάρικη, επικεντρωνεται κι αυτη στο εργαλειο και σου ριχνει και ματιες με τα πρασινα ματακια της :)
Βαζει χερι, το βγαζεις αν θες, προσπαθειες για deepthroat συμπαθητικες, παιρνει και κατι στασεις οπου βλεπεις την κωλαρα της απο πισω μιας και ειναι ψηλη
Καβάλα μετα οπου λιπανση δεν χρειαστηκε, αν και ψηλη κουνιεται καλα
Εναλλαγη διαφορων στασεων οπου συνεχεια με φιλουσε και αυτες οι ¨χαχανιάρικες¨ κραυγουλες με καυλωναν ακομα περισσοτερο
Ενα break απο φιλια και γυρισμα στα 4, κωλαρα "τσιτα" και κωλοτρυπιδα κι αυτη παν-στενη και ροζούλα, τριψιμο δεχτηκε, σκαμπιλακια με μετρο, ειναι τοσο σφιχτη που το δερμα δεν κανει γκελ :)
Γενικα ζει τον αγωνα, κατεβαζει υγρα μια χαρα, σου δινεται, σε κανει να νιωθεις πασας, αααα και μην ξεχασω τα φιλια :))
Ισπανικη για το τελος με τις βυζαρες της και μιας και εχει και καταποση στο μενου, της εδωσα κατι εκατομμυρια Testers στο στοματακι της, τα καταπιε και εκει ακουραστη συνεχισε τη δουλεια πανω στο εργαλειο(οπως και πρεπει, μπραβο της)

Γενικες παρατηρησεις:

ΜΟΝΟ για αγαπουληδες που θα φερθουν ομορφα, της αξιζει να της αφιερωθεις
Χιλιομετρα ειπαμε μηδεν ή πολυ λιγα και αν, εδω δεν ηξερε τιμες κλπ για τα εξτρα της, θεμα δεν υπηρξε, ευχαριστω Αγγελε
Δεν βγαζει τσοντοκαταστασεις, μονο γουτσου-γουτσου θα το ξαναπω
Πολυ δοτική και φιλοτιμη κοπελα, υποτακτικη στη συμπεριφορα της να ευχαριστησει τον αντρα
Αν θελετε φιλιά και τρυφεροτητες να πατε
Ελπιζω να μην καει γιατι ειναι μοναδικη κοπελα, με κατεκτησε με τον τροπο της εκτος αλλά και κυριως εντος του κρεβατιου
Να της ευχηθω τα καλυτερα στο "στίβο"

Tested ...... "Ακόμα με φιλάει" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, Kontopodis, Bartender 74 και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2021
θελω κι εγω να χωθω μεσα στις βυζαρες της
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
13 Οκτωβρίου, 2021
Πόσα έδωσες δε μας είπες.
review reaction 1 hornyasfuck
13 Οκτωβρίου, 2021
Χαίρομαι που το χάρηκες...!!!!! Γιούπιιι!

Ζηλεύω λιγάκι....θέλω και εγώ........ Κατσικογάμης
review reaction 1 hornyasfuck
13 Οκτωβρίου, 2021
@roughfucker δεν ξερω αν θα περασεις καλα, αλλα μπορεις να δοκιμασεις, την Ολυμπια θα ηθελα κι εγω να τη δοκιμασω

@jik οταν παιρνω απο γραφειο δινω οτι γραφει το μενου οποτε το παραλειπω σε κριτικη, 200 εδωσα, απλα μπερδευτηκε και πηγε να μου χρεωσει την καταποση ως καταποση και CIM, ελυσε το θεμα το γραφειο

@borbi2525 αν σου αρεσουν χαλαρες καταστασεις θα περασεις καλα, αν και θελω και λιγα ζορια, ο ερασιτεχνισμος χρειαζεται που και που
review reaction 1 Bartender 74, TOMCRUISE, roughfucker
13 Οκτωβρίου, 2021
θελω να δω βυζαρες να χοροπηδανε....
13 Οκτωβρίου, 2021
να την παρεις τοτε, δεν χανεις κατι να δοκιμασεις
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6