Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 11 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική.
Συνάντηση σε ξενοδοχείο βόρειο-ανατολικού τομέα.
Ακριβέστατη κριτική από mimis69.

Δε ξέρω γιατί αλλά άργησε πάνω από 20 λεπτά και μετά μου λένε σε 15 θα είναι εκεί. Σκεπτόμενος να φύγω στα + 45 λεπτά(μαλακία που δεν έφυγα) κατεύθασε, δεν ασχολήθηκα με το λόγο αλλά θεωρώ ότι χρειάζεται περισσότερο σεβασμός στο πελάτη. Είπε ότι έφταιγε η κίνηση κτλ. Τη βλέπω, φιλί και τσουυυυυπ μύριζε κρασί. Ζήτησε και κρασί, λευκό και μετά κόκκινο. Οι επιθυμείες πραγματοποιήθηκαν γιατί λέω να περάσουμε καλά και μόνο.
Φωτογραφίες ούτε κοντά στη πραγματικότητα. Νόμιζα ότι ήταν κάποια άλλη διαφορετική όταν άνοιξα τη πόρτα. Τα χείλια της με χάλασαν απίστευτα αλλά είχε μια ενέργεια και διάθεση αρκετά καλή.... Με λίγα λόγια ήμουν πολυ καβλωμένος και δεν με ένοιαζε καθόλου. Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!

Ξεκινάμε με τα πολλά και το πρώτο κρασάκι και iqos από πλευρά της. Πίπα πρέπει να ήταν η χειρότερη πραγματικά, τόσο δόντι που πόναγα... δεν μπορώ να καταλάβω όταν κάποια είναι τόσο έμπειρη και με διθυραμβικές κριτικές. ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΗΛΙΘΙΟ να μην μπορεί να κάνει σωστά πίπα. Όταν τον έβαζε μέχρι τέρμα, αντί να της το καρφώνω, πήγαινα τη λεκάνη πίσω μπας και δεν τα καταφέρει.
Τέλος πάντων, σεξ. Ιεραποστολικό, cowgirl, πλάγια, στα 4, ξέρει να γαμιέται και το επιδιώκει αρκετά αλλά ήταν κουρασμένη ή βαριόταν όταν έπρεπε να τα κάνει όλα εκείνη.

Πολύ μέτρια πράγματα προς το κακό. Δεν θυμάμαι και πολλά και δεν θέλω να θυμάμαι πολλά από τη συνάντηση.

Το μόνο που μου έμεινε είναι...
Είναι από Ρωσία, μένει μόνιμα Ελλάδα και έχει πάρα πολλά στανταράκια πελάτες και αν θελήσει θα γίνω ένας από αυτούς για να περνάμε καλύτερα.... Μάλιστα.

Δεν προτείνεται από μένα. Περισσότερες και καλύτερες επιλογές από μένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.501
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, delipas, alpula και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού