Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κοπελα ανταποκρινετε σε μεγάλο βαθμο στη φωτογραφίες.Κοντουλα αδυνατη όπως μα αρεσουν

Προσχαρη καλη συμπεριφορα και με αρκετα καλα αγγλικα δηλαδή συνεννόηση γίνετε και μπορεις να πεις και δυο κουβεντες αν και βεβαια δε ειπαμε πολλα ημασταν απασχολημενοι με αλλά
Με το που εκανα ντους με πλακωνει στα γλωσσοφιλα…πολλα γλωσσοφιλα…της αρεσουν μαλλον

ωραιος Καλοσχηματισμενος ανθος ανταποκρινετε πολύ στο γλυψιμο και γενικως το ζει πολυ…. δυσκολο να είναι ολο αυτό ηθοποια …οι ρωγες τις full σηκωμενες καθ ολη τη διαρκεια και τις τραβουσε μονη της …. σπασμοι μορφασμοι κάτι στα ρωσσικα που δε καταλαβαινα…μπορεί να την εγλυφα γύρω στα 15 λεπτα
και το στοματικο της καλο και γενικως εγω τη βαριέμαι ευκολα τη πιπα αλλά αυτή το εκανε καλα…ειχα δωσει συν 50 για κατάποση και τα καταπιε όλα…μετα όχι μόνο δε ετρεξε σε καμία τουαλετα αλλά επεσε πάνω μου και με αγκαλιασε σφιχτα.Ηταν και πολλα γιατί είχε 5 μερες να χυσω
για δευτερο γύρο συνεχισαμε σε διαφορες στασεις και στο τέλος εβγαλε τη γλωσσα της εξω την εχυσα και τα καταπιε παλι…PSE φαση στο τέλος…

γενικως εμεινα πολύ ευχαριστημενος ήταν από τις καλυτερες εμπειριες μου…θα ξαναπηγαινα αλλά ρεαλαστικα δε βρισκεις τοσο ευκολα αυτά τα λεφτα στη σημερινη ελλαδα…από μια αποψη ισως είναι καλυτερα που δε φερνουν τετοιες κοπελες συχνα γιατι δε θα μας είχε μεινε φραγκο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.887
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pipa(2), roughfucker, GALLAS και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού