Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η αλικη μας λοιπον....ημουν αναμεσα σε ευα κ γιασμιν που ηξερα οτι θα παρω καλες υπηρεσίες αλλα αποφασισα να δω αλικη γιατι δεν την ειχα ξανασυναντήσει...απο οσα διαβασα δεν ηξερα τι ακριβως υπηρεσίες να περιμενω αλλα ολοι συμφωνουσαν οτι εμφανισιακα ειναι ομορφη... κλασικά ευκολη η συνεννόηση με το γραφειο κ βρηκα και πρωτα ραντεβου ημερας ενω περιμενα να γινεται πανηγύρι Κυριακη και να μην βρω καθολου...

Πρωτη εικονα ανοιγει μια ομορφη γενικα κοπελα...οι φωτο δειχνουν την κοπελα αλλα φυσικα υπολογιστε ενα κλικ πιο "καθημερινη" εμφανιση...ωραιο προσωπο...σωμα πολύ καλο και δεν ειναι 9 η 10 γιατι ειμαι βυζακιας και θα ηθελα ενα κλικ μεγαλυτερο στηθος.νομιζω οτι ειναι 1.5 η καπου εκει...ρωγαρα ομως...βγαζει ματι μιλαμε...

Κωλος οχι των φωτογραφιών αλλα στα 4 ειναι χαρμα οφθαλμων....γενικα περιποιημενη κ καθαρη....

Το δυσκολότερο κομμάτι οπως εχουν πει κ οι αλλοι ειναι η συνεννόηση.δεν ειναι οτι δεν μιλαει καθολου αλλα ζοριζεται οταν προσπαθεις να μιλησεις κανονικα...οποτε περιοριζομαστε στα βασικα...

Και παμε στο καλυτερο κομματι τωρα...η κοπελα απλα γουσταρει το σεξ...με τα πρωτα γλωσσοφιλα και χαιδεματα οταν εβαλα το χερι μου κατω είχε ηδη αρχισει να μουσκευει...μολις την περιποιηθεις κιολας την πιανει μια τρελα....οταν μπηκε κ το δαχτυλο αφηνιασε...πολυ φωνη παντως...δεν ξερω αν τελειωσε αλλα ακομα και ψεματα να το κανει το κανει τοσο καλα που δεν με πειραξε προσωπικα...αν τελειωσε παντως μπραβο της...
Το στοματικο της καλο βαθυ...αλλαζει ρυθμους κ μπορει να σε τελειωσει οποτε προσοχη...δεν ειναι παντως για mf κτλ παρολο που το dt το παλευει...

Το σεξ οπως θες οπου θες δεν λεει οχι...καποια στιγμη με σταματησε βεβαια γτ δεν μπορουσα να τελειωσω καθως ειχε βαλει αρκετο τζελ κ μου ζητησε ευγενικα να κανουμε ενα διάλειμμα...η αληθεια ειναι οτι την ταλαιπωρησα αρκετα με το πρωκτικο αλλα εκτος απο αυτο το διάλειμμα και παρολο που ξεκινησαμε τον δευτερο γυρο αργα και πηγα σε ρυθμους στα ορια μου η κοπέλα αντεξε κ μαλιστα εδειχνε να της αρεσει αρκετα κ απο μπροστα κ απο πισω....
Σε γενικές γραμμες λοιπον...ομορφη κοπελα ωραιο σωμα πολυ καλες υπηρεσίες κ πρωκτικο που θελω εγω....αν εξαιρεσεις τα αγγλικα ειναι πολυ καλη επιλογη....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.934
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Elganador, GALLAS και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού