Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ραντεβουδακι με την κοπέλα πριν λίγες ημέρες μετά από αναζήτηση που έκανα για μια μεσημεριανή χαλάρωση.
Έρχεται η κοπέλα με ένα όμορφο φορεματάκι και την υποδέχομαι.
Εξωτερικά μπορώ να πω πως έχει ένα όμορφο σώμα, απαλό και το στήθος αν και εμένα δεν μου αρέσει η σιλικόνη αυτό ήταν μαλακό και δεν ήταν κακό σε σχέση με το σώμα, μερικά τατουάζσε διάφορα σημεία και ένα καυλωτικο πρόσωπο.
Είχε λίγο άγχος όπως μου είπε κατά τη διάρκεια της συζήτησης γιατί ήμουν ο πρώτος πελάτης της στο τουρ.
Αγγλικά μια χαρά συννενοηθηκαμε αν δεν κάνω λάθος και μιλήσαμε λίγο για Αγία Πετρούπολη από όπου και είναι και ταξίδια γενικά.
Περνάμε στο κρεβάτι και η κοπέλα ήξερε τι έπρεπε να κάνει.
Φιλιά με γλώσσα, χαιδεματα σε όλο το κορμί με ηρεμία με σκοπό να με χαλαρώσει και ένα υπέροχο στοματικό με χρήση χεριού αλλά και χωρίς και deep. Εγώ ταυτόχρονα να χαϊδεύω το μουσάκι της που ήταν φρεσκαδουρα και έχει αρχίσει να είναι μούσκεμα. Σκουφάκι και ανέβασμα από πάνω με τα φυσικά υγρά της για λιπαντικό όπου το απολαύσαμε και οι δύο μέχρι να αλλάξουμε ρόλους και τότε παρατήρησα ότι το μουνακι της έχει χυσει απίστευτα. Ένα πολύ δυνατό σφυροκοπημα μεχρι να έρθει το τέλος.
Μπανακι και δεύτερος γύρος με εμένα να γλύφω το μουνακι της για αρκετή ώρα ενώ ταυτόχρονα να χώνω δαχτυλάκι και αν το απολαμβάνει μέχρι που να έχει ασταμάτητα σπασμούς και να τρελαίνεται. Εκεί με ξαπλώνει ξανά όπου ξεκινάει μια δυνατή πιπα όπου κάποια στιγμή το γυρίσαμε σε 69 με εμένα να γλύφω και να χώνω δάχτυλο και αυτή να τον γλύφει και να το παίζει μέχρι που ήρθε το δεύτερο τέλος.
Μπανακι ξανά και αναχώρηση ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
831
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., Διαγραμμένο μέλος 201295, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού