Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κ αφού πέρασα μια βδομάδα ξεραΐλας εμφανίστηκε η Αλίκη!!Στο τηλεφωνικό κέντρο η Μονικα κ με ενημερώνει πως η κοπέλα φτάνει σήμερα κ δεν ξέρει τι θα γίνει για σήμερα!!Τ αφήνω επάνω της να μάθει πληροφορίες κ να μου κλείσει ραντεβού κ σαν γάτα που είναι με ενημέρωσε πως οκ για σήμερα κ την ώρα!!τσακαλι!!
Αλίκη όμορφη κοπέλα το προσωπο στήθος μικρό με ρογες να βγαίνουν οφσάιντ ?πεταχτές δηλαδή κωλαραααα στην κοιλιά δεν είναι πλάκα!!
Τα αγγλικά της δεν είναι τέλεια αλλά βγαίνει άκρη!!
Η φάση ξεκίνησε με απορία ψιλό ξενέρωμα και αμφιβολία για το τι θα επακολουθήσει στη συνέχεια όταν η Αλίκη έκανε κάτι το οποίο δεν το έχω ξαναδεί!!......
Κ αφού είχα κάνει μπάνιο κ είμαι σχολαστικός με την καθαριότητα!!!
Πριν ξεκινήσει να τον πάρει στο στόμα τον έκανε αποστείρωση!!εβαλε αντισηπτικό στο πουτσο μου πράγμα με έκανε να νιώσω άβολα και να σκεφτώ ωχχχχ φανταστού στην κάποτε τι έχει να γίνει!!
Ξεκίνησε την πιπα με σάλιο δύναμη deepthroat και τα δαχτυλάκια μου να παίζουν με το μουνακι της κ στην πορεία να το χώνω μέσα και της και να καυλωνει!!
Πέρασμα σκουφου χωρίς αντισηπτικά κ μαλακιες κ με καβαλάει τις αρέσει το ήρεμο τέμπο αλλά στο γρήγορο καυλωνει περισσότερο κ αρχίζουν τα ουρλιαχτά!!αλλαγη στα 4!!τρελαα εκεί είχε κ τον καθρέφτη πω πω!!μου άνοιξε η όρεξη κ ήθελα την τρυπούλα από το κωλο της!!!το κορίτσι είναι για σκίσιμο!!θα ξανά προτιμηθεί για περισσότερη ώρα με πολλα γαμησια!!!
Να με συγχωρείτε για το απρεπές φρασεολόγιο μου χαχαχ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kounel@
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
3.038
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, paparovicz, olddog και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού