Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Διαβάζοντας τις κριτικές αποφάσισα να συναντηθώ με την Έλενα.Πριν λίγο καιρό λοιπόν ραντεβού .
Ανοίγω τη πόρτα του δωματίου του ξενοδοχείου και αντικρίζω μια ώριμη κυρία (κοντά στα 50 θεωρώ), με ένα αδιάφορο πρόσωπο και εμφάνιση λίγο επαρχιωτικη θαλεγα .
Όταν δε αφαιρεσε τα ρούχα,είδα στο σώμα της τα σημάδια του χρόνου.Ειδα και κάποια κοιλιά με αρκετή χαλάρωση λόγω γεννων.Στις φωτό αυτά επιμελως αποκρύπτονται.
Στα συν τώρα . Εμμονή με την καθαριότητα.Μαζι της τα δικά της καθαριστικά και απολυμαντικά.Ομιλιτικη και ευγενικη σε βαθμο κακουργήματος.
Στον αγώνα προσπαθεί να κάνει ότι μπορεί για να σε ικανοποιήσει.Δεν βλέπει χρόνο,δεν κλέβει και ακολουθεί τις παραινέσεις σου .Γλωσσοφιλα, πίπα χωρίς χέρια,αρχιδογλυψιμο και δακτυλοσκοπησεις.
Όμως εμένα επειδή δεν μου έκανε κλικ εμφανισιακά δεν μπόρεσα να τα απολαύσω .
Σίγουρα δεν είδα ούτε την σεξυ θεία Λόλα,ούτε την γειτόνισσα που επιθυμώ διακαώς να πηδηξω.
Αλλοι ίσως τα βλέπουν ( αυτοι θα περάσουν καλά)
Άλλωστε όλα είναι υποκειμενικα και ζητημα προσωπικού γούστου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
17.938
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sakarvats, Constantinos27, kaki_epiroi και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2021
Συμφωνώ απολύτως με την κριτική σου, σιγουρακι από θέμα υγιεινής αλλά πολλα ΔΕΝ στην εμφάνιση. Ας είναι καλά οι προμοτορες της που της βάζουν τρελές βαθμολογίες στη εμφάνιση γιατί μετά από 7αρια 8αρια που βλέπεις στις κριτικές μετά προσγειωνεσαι ανώμαλα..... Όσο για το αν είναι κυρία σε όλα της όντως προσυπογραφω. Αλλά αυτό το επάγγελμα θέλει πολλα άλλα και όχι μόνο να είσαι κυρία. Εγώ θα την ξανά έπαιρνα μόνο και μόνο για την σχολαστικοτητα στην υγιεινή της!
review reaction 1 hornyasfuck, Makis99, T-DRIVER1 και 3 άλλα μέλη
08 Οκτωβρίου, 2021
κοιτα δεν την εχω συναντησει την κοπελα αλλα δεν ειναι 20 χρονων για αυτο ζηταει 70 αν ηταν 20 χρονων θα ζηταγε 140 με αυτο το σερβις. το κακο ειναι οτι αλλες στην ηλικια της ζητανε πανω απο 100 και για εμενα σε αυτες δεν πρεπει να δινονται .
review reaction 1 hornyasfuck
08 Οκτωβρίου, 2021
Όταν λες ,επαρχιώτικη εμφανιση τι εννοείς? Γίνε σαφής .
review reaction 1 hornyasfuck
08 Οκτωβρίου, 2021
Επαρχιωτικη εμφανιση.Καποιος που ερχεται απο επαρχια. Βασικο του σημειο το ντυσιμο.
Το ντυσιμο πχ της συγκεκριμενης μου εβγαζε οτι εχει ελθει απο επαρχια.
review reaction 1 sakarvats, hornyasfuck, petergsp και 1 ακόμα μέλος
09 Οκτωβρίου, 2021
Ακριβως ετσιιιι ειναι.....απλα κανει τεραστια προσπαθεια για ννσε φτιαξει
review reaction 1 hornyasfuck, baroc
09 Οκτωβρίου, 2021
Πιό σωστός δε γίνεται. Επειδή την έχω δεί από κοντά σε σαλόνι ξενοδοχείου ημιδιαμονής του κέντρου, έχω να πώ ότι στο πρόσωπο, είναι τουλάχιστον αδιάφορη γιά μένα(χρησιμοποιώ το πιό ευγενή χαρακτηρισμό), και δεύτερον δε νοείται κάποια που ΄ναι κοντά στα 50 έτη, να ζητάει 70 ευρώ, τη στιγμή που υπάρχουν παραδείγματα με αρκετά νεώτερες απ΄αυτήν που ζητάνε τα ίδια.
Οταν αγοράζουμε κάτι, αγοράζουμε όλο το πακέτο, όχι το μισό, η τα 3/4.
Η τιμή της κατ΄ εμέ έπρεπε να ήταν στα 50 ευρώ, όχι τίποτ΄άλλο, αλλά γιά να μη μας πιάνουν και κορόιδα μερικές μερικές, γιατί δυστυχώς συμβαίνει αυτό.......
review reaction 1 sakarvats, hornyasfuck, petergsp και 5 άλλα μέλη
10 Οκτωβρίου, 2021
Καπως έτσι έχουν τα πράγματα για την κυρία.

Και εγώ πέρασα καλά μαζί της όχι όμως κάτι σούπερ για να το θυμάμαι. Για μια φορά καλή είναι.

Εμφάνιση ντ
review reaction 1 baroc, hornyasfuck
25 Οκτωβρίου, 2021
Πολύ σωστή κριτική και εύστοχη ταυτόχρονα. Την έχω συναντήσει και εγώ γι'αυτό το λέω.
review reaction 1 sakarvats, hornyasfuck, baroc
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8