Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Αντζέλικα στο γνωστό ξενοδοχείο στην Συγγρού. Μου έκανε κλίκ από τις φωτό και λόγω του ότι δεν είναι πιπίνι. Όταν ζήτησα πληροφορίες από το πρακτορείο μου είπαν δεν ξέρουμε τίποτα. " Μαύρο κουτί". Έκανα το κασκαντεριλίκι και δεν μου βγήκε σε κακό , το αντίθετο!
Από εμφάνιση, πρόσωπο με καθαρά μογγολικά χαρακτηριστικά, αλλά με ανοιχτόχρωμα μάτια και ξανθά μαλλιά. Καταγωγή από την μακρινή Σιβηρία ( Οι φωτό αρκετά πειραγμένες).
Σώμα αυτό που φαίνεται , αρκετά καλό με χαί λάιτ τις μεγάλες ρόγες της και την τρομερά μεγάλη κλειτορίδα της!! Η πιο μεγάλη κλειτορίδα που έχω δεί! Ήταν σαν μικρό πουτσάκι .
Η Αντζέλικα έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα και εγώ ήμουν ο πρώτος της πελάτης. Μου είπε επίσης οτι έχει καιρό να κάνει σεξ. Πάντως αυτό που ακολούθησε το επιβεβαίωνε! Λυσσασμένη μάλλον είναι ο σωστός χαρακτηρισμός . Οι παντρεμένοι να προσέξουν τις γρατσουνιές και τις νυχιές από την λύσσα .Δεν έχει νόημα να μπω σε λεπτομέρειες ,γενικά με γάμησε. Δεν μπορώ να πω αν έπαιζε θέατρο ή το ζούσε πάντως εγώ είχα καιρό να ζήσω κάτι τέτοιο . Δάχτυλα δέχεται παντού, παίζει με την τεράστια κλειτορίδα της, χύνει και είναι υγρή συνέχεια και κάνει απίθανη πίπα , με περιποίηση αρχιδιών, πολύ σάλιο και εναλλαγή ρυθμού ανάλογα με την καθοδήγηση που θα της δώσεις. Γενικά , το λούνα πάρκ του σεξ!
Στη επικοινωνία πολύ καλή , ήπιαμε και τα κρασάκια μας και με την κουβέντα μετά τον αγώνα ξεχαστήκαμε και έκατσα κάνα τέταρτο παραπάνω. Έφυγα από το δωμάτιο με ένα μεγάλο χαμόγελο, και αυτό έχει σημασία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Διαγραμμένο μέλος 95429
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.860
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 911-Toninno, old boy, miraculous mandarin και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2021
Δεν πιστεύω να κάνατε μπάνιο μαζί και να σου έπεσε το σαπούνι;
review reaction 3 safe, TOMCRUISE
08 Οκτωβρίου, 2021
Μήπως είναι τραβελος?? Γιατί σε κάποιες φώτο μου φαίνεται ύποπτη....
review reaction 3 safe, TOMCRUISE
08 Οκτωβρίου, 2021
Πλάκα πλάκα μόλις είδα αυτή την κλειτορίδα σκιάχτηκα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3