Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 465303
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όσοι έχετε διαβάσει ήδη κριτικές μου ίσως έχετε αντιληφθεί ότι γράφω μόνο όταν κάποια συνεύρεση έχει κάτι πολύ ενδιαφέρον, αστείο ή αξιοπερίεργο

Θέλω να θίξω ΑΛΛΟ ένα επαναλαμβανόμενο θέμα με κάποιες συνοδούς που δεν θα ‘πρεπε να υφίσταται καν.

Προσωπικά αποτελεί κριτήριο επιλογής της κοπέλας διότι μου δείχνει πόση καλή επαγγελματίας είναι.

Η Αριάνα είναι μια νταρντανογύναικα με μεγάλο κώλο για τα δικά μου γούστα.

Το πρόσωπο ομορφούτσικο το βυζί μικρούλι.

Ζήτησε μόνο νερό και σχεδόν αμέσως πήγε να φρεσκαρισθεί. Δεν κλέβει χρόνο, δεν δυσανασχετεί.

Έβγαλε 1-2 βαθιούς αναστεναγμούς, ένα στο σαλόνι στην αρχή μετά το νερό κι έναν αργότερα στο κρεβάτι.

Άραγε από ανακούφιση που δεν έπεσε πάνω σε κανα διεστραμμένο πορνόγερο;

Ήταν κάποιο στρες που της είχε μείνει από την προηγούμενη συνάντηση;

Ήταν κουρασμένη; Της προκαλούσα εγώ στρες;

Δεν ξέρω. Όμως κάποιο υπόκωφο άγχος έβοσκε μεταξύ μας όλο το βράδυ.

Όπως και μια υπόκωφη γκρίνια/ κόφτης σε συγκεκριμένα πράγματα.

Δυο είναι αυτά στα οποία δεν έχει κόφτη, στόμα και κώλος.

Όταν βγήκε από το μπάνιο ζήτησε κρεβατοκάμαρα γιατί δεν το χει με τα σαλόνια.

Μέσα στην κρεβατοκάμαρα πήρε πρωτοβουλίες. Με έγδυσε και με άρχισε σε μια πολύ καλή πίπα.

Κάνει μόνη της deep όμως το συνοδεύει με μερικά θεατρικά (π.χ. ήχους υπερβολικούς σαν να πνίγεται) όπως στις τσόντες, προσωπικά δεν με ξετρελαίνουν το αντίθετο, μου χαλάνε τον αισθησιασμό που απαιτεί ησυχία και εστίαση.

Στο δικό μου γλείψιμο ανταποκρίθηκε όμως κάποια στιγμή με σταμάτησε όταν άρχισε να καυλώνει πιο πολύ λέγοντάς μου ότι προτιμά να με πάρει στο στόμα εκείνη.

Επίσης δεν ήθελε δάκτυλο στον κώλο. Είναι μόνο για τον πούτσο μου λέει Πλατύ χαμόγελο

Αφού με πήρε ξανά στο στόμα της είπα να δοκιμάσω να μπω πίσω πόρτα.

Ο μεγαλειότατος όμως δεν ήταν απόψε σε μεγάλα κέφια και δυσκολεύτηκε.

Έπαιρνε κι η Αριάνα κάποιες στάσεις με τα καπούλια ψηλότερα από την λεκάνη μου οπότε άβολες για τον δικό μου σωματότυπο.

Σκεφτόμουν πως είναι μαθημένη με δίμετρους ψωλαράδες οπότε ο μεγαλειότατος δυσανασχετούσε με την υποβάθμιση αυτή.

Η Αριάνα προσπαθούσε να με ενθαρρύνει λέγοντας μου πως είναι πολύ ανοιχτός ο κώλος της και δεν θαχει δυσκολία να μπει, αλλά στην δεδομένη συγκυρία μάλλον δεν βοηθούσε και πολύ αυτή η πληροφορία ...Χαχαχα! Κεφάλι σε τοίχο!

Κάποια στιγμή τα κατάφερε μπήκε μέσα και μπαινόβγαινε κάποια ώρα μέσα έξω στην ζεστασιά των υπογείων της.

Την πήρα κι ένα πλάγιο anal missionary όπου είχαμε από τις καλύτερες στιγμές με τον μεγαλειότατο να φανερώνει κάπως την υποστασή του, ενώ ανταλλάσσαμε παθιασμένα γλωσσόφιλα.

Ίσως έπρεπε να επιδιώξω να το λήξω εκείνη την στιγμή όμως δεν θυμάμαι γιατί αλλάξαμε πάλι στάση και είχαμε ξανά υποβάθμιση του μεγαλειότατου σε μετριότατο Χμμμ;

Την πήρα doggy τότε για προθέρμανση κι ορεκτικό λέγοντάς της ώστε να πάμε πάλι στο κυρίως πιάτο που είναι ο κώλος της.

Σωστά μου λέει ο κώλος είναι άλλη κλάση, να ξέρεις έχω αλλάξει πολλούς πελάτες οι οποίοι τώρα γαμάνε μόνο κώλο Ουάου!

Τι να σου πω της λέω, εμένα ποτέ δεν με ξετρέλαινε είναι άλλη αίσθηση, ίσως το καταφέρεις αν κα είμαι δύσκολος χαρακτήρας. Τοχω καταλάβει μου λέει …

Η συνέχεια ήταν ακόμη πιο δύσκολη για την πίσω πόρτα.

Μα δεν καταλαβαίνω είναι τόσο ανοιχτός, δες 2 δάκτυλα μπαίνουν άνετα μέσα μου λέει ενώ τα έμπηγε στον κώλο της Σπασίκλας

Βρε κορίτσι μου γυρίζω και της λέω γελώντας τα δάκτυλα έχουν κόκαλο ο πούτσος ΔΕΝ έχει ! Καπέλο :kiss-mark:

Εξ’ ου κι ο τίτλος.

Της το είπα δυο φορές μάλιστα γιατί δεν το κατάλαβε με την πρώτη.

Κυρίες εκδιδόμενες και μη να το θυμάστε αυτό

Ο πούτσος κόκαλο δεν έχει ! ?

Οπότε ποιο το νόημα να ξεκινάτε συζήτηση γιατί δεν του σηκώνεται αρκετά του πελάτη/ συντρόφου σας ή δεν τον νιώθετε σκληρό μέσα σας (το άκουσα αυτό από μια Ρωσίδα Κεφάλι σε τοίχο! ) ή μήπως φταίω εγώ ή μήπως δεν σου αρέσω αρκετά κλπ. κλπ.

Ακόμη κι ένας 20αρης δεν μπορεί να στον έχει πέτρα 24/7 …

Αποδεχτείτε την φυσική πραγματικότητα Προσκύνημα

Επειδή λοιπόν ο πούτσος δεν έχει κόκαλο είναι ιδιαίτερα ευαίσθητος στην ψυχολογία της στιγμής, την γενική φυσική κατάσταση του άνδρα την ειδική φυσική κατάσταση της ημέρας.

Επειδή είναι επιρρεπής στην ψυχολογία της στιγμής οτιδήποτε λέτε που την ρίχνει χαλάει την στύση

Elementary Dear Watson που θαλεγαν και οι Λονδρέζοι Καπέλο

Πίσω λοιπόν στο θρανίο για μαθήματα ανδρικής ανατομίας/ ψυχολογίας η Αριάνα αλλά κι άλλες συνοδοί που ‘χω συναντήσει

ΜΑΘΗΜΑ ΠΡΩΤΟ

Ο πούτσος ΔΕΝ έχει κόκαλο Έτσι!

ΑΣΚΗΣΗ για το ΣΠΙΤΙ

Γράφεις με στυλό BIC σε μια κόλα χαρτί την φράση «Ο πούτσος δεν έχει κόκαλο» μέχρι να γεμίσει η πρώτη σελίδα

Έπειτα την γυρίζεις ανάποδα και συνεχίζεις να γράφεις μέχρι να γεμίσεις και την δεύτερη

Ο πούτσος ΔΕΝ έχει κόκαλο

Επιπλέον είχε φαγωθεί να μην βάλουμε τζελ γιατί δεν έχει ανάγκη ο κώλος της, αλλά κακώς της άφηνα πολλές πρωτοβουλίες

Τελικά αφότου έβαλα μια σταγόνα μπήκε και μάλιστα είχα και την καλύτερη στύση μέχρι τότε.

Οπότε το τελείωμα δεν άργησε να έρθει κι είπα να το χουμε στο υπέροχο στοματάκι της

Γενικά πέρασα μέτρια παρόλο που τα τυπικά προσόντα τα διαθέτει

Εξαιρετική πίπα, καλός κώλος με πιασίματα, πρόσχαρος κι ακομπλάριστος χαρακτήρας

Έλειψε μεταξύ μας η χημεία. Στην δική μου περίπτωση δεν βοήθησε ένας ελαφρύς θεατρινισμός τύπου τσόντας που βγάζει μάλλον για να ζεστάνει τον άντρα.

Όμως είμαι σίγουρος ότι θα αρέσει σε πολλούς άλλους

Ίσως την ξαναδώ αν και προτιμώ την Ναταλί στο ίδιο σετ. Μου βγαλε περισσότερη αληθοφάνεια και πάθος στην συνάντησή μας.

Πάντως άσχετα με την δική μου εμπειρία και την αφορμή που πήρα να αναπτύξω ξανά μια έκθεση ιδεών Χαμόγελο με γλώσσα

η Αριάνα ΣΑΦΩΣ και είναι VFM, δεν κλέβει χρόνο, της αρέσει το σεξ κι έχει απίθανες αντοχές, ειδικά στοματικό και πρωκτικό είναι ακούραστη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.321
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mad_max, Constantinos27 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2021
Θα συμφωνήσω ιδιαιτέρως για τους υπερβολικούς θεατρινισμούς…. τα πολλά αχ βαχ, γκουγκ… προσωπικά με ξενερώνουν… δλδ με το που «μπαίνω» σε 10 δευτερόλεπτα τα βογκητά ξεκινάνε… δλδ τι φάση τέτοιος γαμιάς είμαι και δεν το έχω πάρει πρέφα?…. Θυμάμαι σε μια που είχα πει «δεν χρειάζεται να φωνάζεις…. θα τελειώσω ούτως ή αλλιώς…» Χαμόγελο
review reaction 1 review reaction 3 Rensten, trelos123, Phlmrg και 2 άλλα μέλη
07 Οκτωβρίου, 2021
"Επειδή λοιπόν ο πούτσος δεν έχει κόκαλο είναι ιδιαίτερα ευαίσθητος στην ψυχολογία της στιγμής, την γενική φυσική κατάσταση του άνδρα την ειδική φυσική κατάσταση της ημέρας.

Επειδή είναι επιρρεπής στην ψυχολογία της στιγμής οτιδήποτε λέτε που την ρίχνει χαλάει την στύση.."

Εισαι τεραστιος φιλε μου, μονο αυτο εχω να πω....
review reaction 1 Phlmrg, hornyasfuck, Aragorn135
28 Οκτωβρίου, 2021
Έχει μεγάλα μουνόχειλα και κλειτορίδα η μικρά και μικρή κλειτορίδα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3