Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μεσσημερι και γενικά αυτές τις μέρες το έχω παρακάνει γιατί με έχουν πιάσει άγριες ορέξεις.
Την είχα σταμπάρει την μικρή και λέω τώρα η ευκαιρία. Και επειδή είχα ορέξεις λέω και 1.30 ώρα ενώ συνήθως κλείνω για 1.
Έρχεται το κορίτσι και στο social τα πάμε καλά. Ειναι μια πανέμορφη κοπέλα που η μόνη διαφορά με τις φωτο είναι κάποια λίγα σπυράκια της εφηβειας που έχει αλλά τα έχει καλύψει με make up πολυ καλά. Πολλα και όμορφα τατουάζ και άνετα λες είναι καυλα φοιτήτρια που βλέπεις και λες αχ...... Κερνάω και ένα χελακι για ενέργεια και πάμε μέσα.
Η πιπα της ήταν καλή αλλά μέχρι εκεί στα του αγώνα δεν έχει διάθεση, γύρισε και το κεφάλι για να μην κοιτάει και εγώ μα βαράω γκασμα τέλος και πάμε για μπάνιο.
Ξεκινάμε μετά δεύτερο γύρο όπου με το γλύψιμο ένιωθα κάποιες στιγμές ότι της αρέσει αλλά σαν να θέλει να το σταματήσει για να μην το απολαύσει (λες και είναι τιμωρία)πιπα ξανά μεχρι να την γυρίσω στα 4 για να χαρώ τουλάχιστον το σώμα της πού είναι πολύ δυνατό..... ε κάποια στιγμή ήρθε το τέλος και πάω για μπάνιο. Στη 1 ώρα αυτά όπως γυρνάω είχε φορέσει το εσώρουχο και κοίταζε το insta. Κάθομαι και εγώ για κάνα 5 λεπτό δίπλα ε και της λέω θέλεις μήπως να φύγεις; και μου λέει οκ σηκώνεται ντύνεται και bb.
Τουλάχιστον είχε ωραία τατουάζ ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
831
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 TOMCRUISE, Marcus77, DmtrsxXx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2021
Οτι έχει υποβιβαστεί από G.E στο G.D.E δεν το είδες ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1