Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Call-Girls 15834
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξυπνάμε το πρωί προς μεσημέρι και έχουμε ορέξεις έντονες.
Επικοινωνία με το γραφείο και μου προτείνουν διαφορα κορίτσια.
Κάνω μια γρήγορη μελέτη και επιλέγω την Αλίκη.
Σε 30 λεπτά είναι σπίτι και είμαι και το πρώτο ραντεβού λογικά.
Ξανθιά, στο 1.70+ με ωραίο σώμα και απλά δέρμα. Έχει πειράξει λίγο τα χειλάκια αλλά όχι κάτι τραγικό.
Μπανάκι είχαμε κάνει και οι δύο και περάσαμε στο δωμάτιο για τον αγώνα.
Φιλιά χάδια παντού και από τους δύο όπου έχει εστιάσει στην πιπα για αρκετή ώρα και με πολύ πάθος καθώςεγώ παίζω με τις τρυπούλες της, μάλιστα όταν της λέω να μου φορέσει το σκουφάκι μου έκανε ένα κρακ η μέση όπως σηκώθηκε , ε πιάστηκε η κοπέλα μετά από τόση ώρα.
Ανεβαίνει από επάνω και απολαμβάνω το θέμα καθώς παίζω με τις ρογες της και το μικρά αλλά χαριτωμένα βυζάκια της. Αλλαγή και ανεβαίνω εγώ από επάνω όπου μετά από ενα σφηροκοπημα και ενώ βγάζει κραυγές (της έδωσα να δαγκώσει μαξιλάρι για να μην ακούσουν οι γείτονες) έρχεται το τέλος.
Μπάνιο και οι δυο και ξεκινάει ο καινούργιος γύρος.
Ξεκινάω εγώ με ένα γλυψιματακι όπου το απολάμβανε καθώς μικροί σπασμοί στο κορμί της έκαναν εμφάνιση. Μετά ξεκίνησε αυτή ένα τίμιο στοματικό για άλλη μια φορά μέχρι να της πω να μου φορέσει το σκουφάκι και να μπω στο υπέροχο κωλαράκι της ενώ την έχω στα 4 με ελάχιστο λιπαντικό όπου στην αρχή ήταν πολύ σφιχτό αλλά μετά από ενα 15λεπτο που την έπαιρνα ασταμάτητα είχε πάρει φωτιά και προσπαθούσα να τον βάλω όσο πιο βαθιά γινόταν καθώς αυτή δαγκώνε μαξιλάρια και ότι άλλο μπορούσε.
Και ήρθε το τέλος με μεγάλη χαρά.
Ύστερα. Η ίδια είναι πεντακάθαρη, περιποιημενη όσο δεν πάει και γουστάρει και οι άλλοι να είναι το ίδιο. Πιστεύω πως αν ο άλλος είναι καθαρός και περιποιημένος θα περάσει πολύ καλά!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
831
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, mallias20, Weruloa και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού