Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 49988
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είμαι κοντά στη Συγγρού και αμέσως σκέψεις κατέκλυσαν το κεφάλι μου που αυτόματα σχεδόν πέρασαν στο κάτω κεφάλι !
Τηλέφωνο στο γραφείο των αγγέλων για να περάσω όμορφα μια ωρίτσα. Ευγενικοί όπως πάντα μου προτείνουν Καρίνα! Βλέπω κριτικές και φώτο. Είμαι έτοιμος.!!

Ανοίγει πόρτα και βλέπω ότι ακριβώς υπάρχει στις φώτο χωρίς την λάμψη ! Κορμί λαμπάδα. Κωλάρα, βυζι 2αρι και όχι 4αρι. ( Έτσι και αλλιώς φαίνεται στις φωτο)
Η Καρίνα είναι ένα χαμογελαστό καυλάκι που βγάζει μια προστυχιά. Συμφωνώ με τον φίλο παρακάτω ότι γαμάς το καυλάκι της παραλίας και πραγματικα μου ήρθαν 2-3 παραδείγματα από κάτι ξεκωλάκια.

Θες να την σκίσεις την Καρίνα γιατί έχει ένα άγριο πρόσωπο με χείλη στο τέλειο μέγεθος.
Μουνάκι πεντακάθαρο. Πίπα στην αρχή έβαζε χέρι και όχι όλο μέσα. Στη συνέχεια όμως τον έπαιρνε μανιασμένη!!
Γουστάρει το σεξ φαίνεται ξεκάθαρα και θέλει να σε ικανοποιήσει. Γλωσσόφιλα δίνει αφειδώς και τα αναζητά. Ενώ φιλούσε και στο λαιμό πράγμα που δεν συναντάς εύκολα. ( Εμένα με φτιάχνει)

Η καλύτερη στάση είναι όταν την έχεις από πάνω σου και χτυπιέται πάνω στο πούτσο με twerk ενώ πιάνεις την κωλάρα της. Εκεί έγινε η πρώτη κατάθεση μιας και δεν άντεξα!!
Άλλες και άλλες μουνάρες δεν το κατάφεραν αυτό όμως η Καρίνα έκανε την διαφορά.

Δεύτερος γύρος αμέσως μιας και συνεχίζαμε να φιλιομαστε. Πίπα η Καρίνα, έτοιμος εγώ , προφυλακτικό και στο όρθιο στα τέσσερα. Της έπιασα το μαλλί , έσπασε μεσούλα, ανέβασε λίγο τις μύτες των ποδιών , έβαλα δύο δάχτυλα στο στόμα της και έδινα πόνο !! Όχι δεν είπε πουθενά !! Γούσταρε φουλ. Έφαγε και τα χαστούκια της στο κωλαράκι .
Θα κάτσει μια βδομάδα!!
Θέλω να δω και την φίλη της την Μαρίνα !
Η βαθμολογία δεν είναι δεκάρια στην εμφάνιση αλλά είναι πολύ καλύτερη στο σεξ από άλλες που έχω βάλει δεκάρια. Το καλύτερο πάντα θα υπάρχει όπως βλέπουμε.

Άλλη μια καταπληκτική εμπειρία.
Μακάρι να μην έχουμε lockdown να συνεχίσουμε να κάνουμε ραντεβού και φυσικά το yourangel να φέρνει τέτοια εργαλεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
7.487
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, THV, company of heroes tho και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού